ArchitektGier
ArchitektGier
  16 lipca 2018 (pierwszy post)

90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

ArchitektGier
ArchitektGier
  22 lipca 2018

kolorowy111 nie wiem, na cholerę usiłujesz bronić puste lale... Nie wiem, jaki masz w tym interes, ale gwarantuję Ci, że przynajmniej 70% naszych teorii jest słuszne, a nie wiem, kim Ty jesteś, żeby "pouczać" nas, jak mamy żyć i jakimi facetami powinniśmy być. Jesteśmy sobą i będziemy sobą, a jeśli mamy się zmieniać dla jakichś lalek, to myślę, że humanoidy wejdą na rynek szybciej, niż Ci się wydaje, a mało tego... hah wyprą te puste lale tym, że będzie można z nimi nie tylko porozmawiać w końcu normalnie, ale będzie można z nimi robić dosłownie wszystko, czego często nie można się spodziewać po zwykłych dziewczynach. I tak Cię trochę zgaszę. Nie jestem desperatem, bo dziewczynę mam ;). Zarejestrowałem się tu po wielu latach, bo myślałem, że uda mi się po prostu popisać z jakąś laską, ale widać ni c*uja... I to graniczy z cudem, dobrze prawi Krzysiekk7.

kolorowy111
kolorowy111
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111 nie wiem, na cholerę usiłujesz bronić puste lale... Nie wiem, jaki masz w tym interes, ale gwarantuję Ci, że przynajmniej 70% naszych teorii jest słuszne, a nie wiem, kim Ty jesteś, żeby "pouczać" nas, jak mamy żyć i jakimi facetami powinniśmy być. Jesteśmy sobą i będziemy sobą, a jeśli mamy się zmieniać dla jakichś lalek, to myślę, że humanoidy wejdą na rynek szybciej, niż Ci się wydaje, a mało tego... hah wyprą te puste lale tym, że będzie można z nimi nie tylko porozmawiać w końcu normalnie, ale będzie można z nimi robić dosłownie wszystko, czego często nie można się spodziewać po zwykłych dziewczynach. I tak Cię trochę zgaszę. Nie jestem desperatem, bo dziewczynę mam ;). Zarejestrowałem się tu po wielu latach, bo myślałem, że uda mi się po prostu popisać z jakąś laską, ale widać ni c*uja... I to graniczy z cudem, dobrze prawi Krzysiekk7.


Najpierw przeczytaj linki ktore podałem. Mylą Ci się teorie naukowe z prawami naukowymi. Ja pisałem o tych drugich. Jak jesteś innego zdania to moze poprzyj to jakimś dowodem.
kolorowy111
kolorowy111
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111 nie wiem, na cholerę usiłujesz bronić puste lale... Nie wiem, jaki masz w tym interes, ale gwarantuję Ci, że przynajmniej 70% naszych teorii jest słuszne, a nie wiem, kim Ty jesteś, żeby "pouczać" nas, jak mamy żyć i jakimi facetami powinniśmy być. Jesteśmy sobą i będziemy sobą, a jeśli mamy się zmieniać dla jakichś lalek, to myślę, że humanoidy wejdą na rynek szybciej, niż Ci się wydaje, a mało tego... hah wyprą te puste lale tym, że będzie można z nimi nie tylko porozmawiać w końcu normalnie, ale będzie można z nimi robić dosłownie wszystko, czego często nie można się spodziewać po zwykłych dziewczynach. I tak Cię trochę zgaszę. Nie jestem desperatem, bo dziewczynę mam ;). Zarejestrowałem się tu po wielu latach, bo myślałem, że uda mi się po prostu popisać z jakąś laską, ale widać ni c*uja... I to graniczy z cudem, dobrze prawi Krzysiekk7.

Po co je wyzywasz od pustych lal skoro to problem złożony i nie każda nie odpisuje Ci bo jest po prostu pusta. Tu najwięcej ma dopowiedzenia kobieca psychologia.. Mylą Ci się teorie naukowe z prawami naukowymi. Ja pisałem o tych drugich. Jak jesteś innego zdania to moze poprzyj to jakimś dowodem. Jak nie chcesz być pouczanym to było tego tematu nie zakładac i nie wypytywac dlaczego Ci nie odpisują. Ja nigdzie nie pisałem jakim masz być facetem ani jak masz życ, tylko jak masz kobiety zaczepiać na internetach w miarę skutecznie. Jak chcesz poderwac jakąs ładną dziewczynę to musisz się czymś pozytywnym wyróżnić bo one mają takie zainteresowanie swoją osobą ze nawet Cię nie nie zauważą w tłumie adoratorów. Intrygujące zdjęcia, intrygujący profil, intrygująca rozmowa. Nie musza być wszystkie trzy rzeczy na raz. "Byciem sobą" to możesz podrywać dziewczyny po za siecią internetową
Erf
Erf
  22 lipca 2018
Eldim
Eldim: Użyłabyś słowa "strumieniach" i już wszystko byłoby logicznie sprawne :D

Prawdopodobnie o to mi właśnie chodziło. :D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Prawdopodobnie o to mi właśnie chodziło. :D

Wierzę. A dlaczego ludzie nie odpisują? :D
Podejmujesz wyzwanie?
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 lipca 2018

Ziomek zrób konto z jakimś modelem z internetu a same będą pisać i od razu będą w głowie układać sobie życie z Tobą będą opowiadać o sobie o zainteresowaniach o tym co lubią itp. itd. . Zobaczysz wtedy o co chodzi w tym wszystkim.

Erf
Erf
  22 lipca 2018
Eldim
Eldim: Wierzę. A dlaczego ludzie nie odpisują? :D

Bo hurr durr tego typu benc. :-D
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 lipca 2018

Nawet jak napiszesz że masz dziewczynę to nie odstraszy takiej kobiety

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawiązanie tutaj z jakąś dziewczyną dłuższej rozmowy graniczy z cudem..


Konto usunięte
Konto usunięte: Zarejestrowałem się tu po wielu latach, bo myślałem, że uda mi się po prostu popisać z jakąś laską,


Żeby odpisała to musicie pisać z którąś moderatorką. One zawsze odpisują ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  23 lipca 2018
Mariusz372
Mariusz372: Ziomek zrób konto z jakimś modelem z internetu

Nie wolno robić kont z modelami z internetu. To niedobre jest, nieregulaminowe, ciuś ciuś.
Konto usunięte
Konto usunięte: Żeby odpisała to musicie pisać z którąś moderatorką. One zawsze odpisują ;)

No weź ich nawet nie podpuszczaj!
Eldim
Eldim: A dlaczego ludzie nie odpisują? :D

Ale ludzie czy klientki? :D
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ludzie czy klientki? :D

No przeważnie klientki. Ale zdarzają się zapewne sytuacje, że typiara napisze pierwsza i to klient jej nie odpisze :D Tylko wypada zaznaczyc, że dziewczyny, które piszą pierwsze to w wiekszosci desperatki lub zupełnie nieatrakcyjne osobniki cierpiące na brak powodzenia. Te atrakcyjne dostają zbyt dużo wiadomosci, by jeszcze do kogoś pisać. Dodatkowo przeciez pisanie jako pierwsze jest poniżej ich kobiecej godności :D W ostateczności może czymś ewentualnie sprowokować żeby do niej napisać (np licznymi odwiedzinami :D)
Podejmujesz wyzwanie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  23 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: 90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

to sie nazywa zderzyc z wirtualna rzeczywistoscia ;-) czasami wydaje sie nam, ze jestesmy tak zaje****, ze juz bardziej nie mozna, a tu zonk.
na pocieszenie powiem ci, ze laski imho maja gorzej, tu obsypywane wirtualnymi kwiatami, propozycjami spotkan itd. za to wiele takie zonki przezywa w realu.
mainecoon
mainecoon
  23 lipca 2018

Panowie , trochę przyzwoitości i oryginalności , a myślę że kobietki będą odpisywać:)

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  23 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie , trochę przyzwoitości i oryginalności , a myślę że kobietki będą odpisywać:)

tu wystarczy nie wysylac nagich zdjec i pisac bez bledow ortograficznych i juz jestes oryginalem
czy to o to chodzi? ;-)
CuteNinja
CuteNinja
  23 lipca 2018
Eldim
Eldim: typiara

Potrzebowałam tego :D
leon28
leon28: tu wystarczy nie wysylac nagich zdjec i pisac bez bledow ortograficznych i juz jestes oryginalem

Absurdalne :) Bywa, że i tacy nie mają nic interesującego do "powiedzenia" :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.