ArchitektGier
ArchitektGier
  16 lipca 2018 (pierwszy post)

90% dziewczyn, do których piszą faceci (nie ped*łki), nie odpisuje, a w tych 10% jak już odpisują, to na odwal się i trzeba im zmyślać niewiadomo co, żeby w ogóle przeczytały i były minimalnie zainteresowane. Jeśli nie chcą pisać, ale robią połączenia jak powalone, to w jakim celu są tu zarejestrowane? Żeby sobie robić jaja? Czy o co kaman? Już nawet krąży taka hipoteza, że 95% zarejestrowanych dziewczyn na serwisach tego typu, to fejki mające na celu podtrzymać przyrost rejestracji na serwisie...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  18 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie solidaryzuję się z tym panem.

To ja nie wiem o co Tobie chodzi.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
bozaowieczka
bozaowieczka
  18 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: o co

Przestrzeganie regulaminu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nie chcą pisać, ale

Wolna wola, uszanuj ją.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Kolejny hipokryta. To pewnie przez religie. 5. Zabrania się obrażania / wyśmiewania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni. 8. Bądź tolerancyjny wobec wszystkich. Osoba innej narodowości, wyznania, orientacji seksualnej, czy innego koloru skóry, ma prawo tu przebywać i wyrażać swoje poglądy

Zachowujesz sie dokladnie tak jak o tobie mysle xd Jak male dziecko do udowadnia ze masz problemy emocjonalne. Teraz lec naskarzyc na nas :) A i sam przestrzegaj regulaminu bo wciaz tdgo nie robisz.
kolorowy111
kolorowy111
  18 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111 to chyba pisowiec xD. Mam trochę wywalone na te paniusie typu księżbiczka, tylko to jest irytujące trochę, ale wielu z Was dobrze prawi, że takie Kaśki się dowartościowują itd... a fotę zrobiłem dla jaj, bo cygaro dostałem, to zjarałem. Nie zamierzam pisać "sensacyjnie" i nie być sobą tylko dla jakiejś laluni, która tego wymaga, bo jakbym tak mial pisać, to bym poszedł na redaktora jakiejś gazety...


Ja jestem apolityczny. Ty też bądź bo zwariujesz. Z takim podejsciem do kobiet to możesz jedynie pogadać na forum, nic wiecej.

Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: A kto ci pozwolił imion swiętych urzywac bez potrzeby i to jeszcze z małej litery!!! Sama sobie pozwoliłam. Pan jest trollem czy po prostu upośledzony?


Ile Pani zarabia na hejcie?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: uuu solidarność wiary na fotce...coś takiego :D


Nie każdy uwierzył w kłamstwo i myśli że to prawda

Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Bo Twoje zdjęcie nadaje się do .....wymiany i prawdopodobnie nie umiesz pisać sensacyjnie. 5. Zabrania się obrażania / wyśmiewania innych użytkowników i prowokowania ich do kłótni. Masz prawo do wyrażenia swojej opinii i nie zgadzania się z opinią innego użytkownika – wyraź swoje zdanie w kulturalny sposób.


Pisanie prawdy nazywasz obrażaniem?
Erf
Erf
  18 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile Pani zarabia na hejcie?


To hobby.

Waćpan się doczepił, ja jedynie odpowiedziałam.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  19 lipca 2018

Widze ze mamy nowego kandydata na moderatora. Idealnie by pasowal. Kolejny dyżurny :D

bozaowieczka
bozaowieczka
  19 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisanie prawdy

Twojej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Twoje zdjęcie nadaje się do .....

Są różne gusta. Zresztą napisał, że
Konto usunięte
Konto usunięte: robią połączenia

więc komuś się tam spodobał.
Konto usunięte
Konto usunięte: i prawdopodobnie nie umiesz pisać sensacyjnie

Nie znasz jego korespondencji prywatnej.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Twoje zdjęcie nadaje się do .....wymiany i prawdopodobnie nie umiesz pisać sensacyjnie.

Ty ze swoim zdjęciem masz zapewne nie lada powodzenie d83dde02 Całości dopełnia treść merytoryczna twoich postów tworząc nieskazitelny wizerunek człeka niebywale przystojnego, inteligentnego prawego oraz pobożnego. Zaiste idealny kandydat na męża.
Podejmujesz wyzwanie?
kolorowy111
kolorowy111
  19 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Pisanie prawdy Twojej.


Nie mojej, tylko psychologicznej.

Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: Bo Twoje zdjęcie nadaje się do ..... Są różne gusta. Zresztą napisał, że


Jest też coś takiego jak image. Można mieć dobry albo zły, urzywki należą do złego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ArchitektGier: robią połączenia więc komuś się tam spodobał.


tak się spodobał że ignorują jego wiadomosci.

Konto usunięte
Konto usunięte: kolorowy111: i prawdopodobnie nie umiesz pisać sensacyjnie Nie znasz jego korespondencji prywatnej.


Z jego wypowiedzi to wynika.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  19 lipca 2018
Eldim
Eldim: Ty ze swoim zdjęciem masz zapewne nie lada powodzenie Całości dopełnia treść merytoryczna twoich postów tworząc nieskazitelny wizerunek człeka niebywale przystojnego, inteligentnego prawego oraz pobożnego. Zaiste idealny kandydat na męża.

wszystko ma swoje plusy i minusy
no i co czlowiek to inne potrzeby. zobacz ile ludzi w wieku 30+ jest po rozwodzie, samotnie wychowujace dzieci itd. jak sie okazuje w realu wyglad i zajebistosc w towarzystwie to nie wszystko. na pewno znalazlaby sie niejedna, ktora gdyby sie chciala ponownie zwiazac z kims na powaznie, to moze nawet wolalaby takiego kolorowego zamiast jakiegos napakowanego i nieodpowiedzialnego lowelasa.
kolorowy111
kolorowy111
  19 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Ty ze swoim zdjęciem masz zapewne nie lada powodzenie Całości dopełnia treść merytoryczna twoich postów tworząc nieskazitelny wizerunek człeka niebywale przystojnego, inteligentnego prawego oraz pobożnego. Zaiste idealny kandydat na męża.


Prosze, nie przypisuj mi swoich problemów. Po za tym jesteś gejem? .....bo hejterem to wiem że jesteś
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze, nie przypisuj mi swoich problemów. Po za tym jesteś gejem?

Jestem chodzącym sarkazmem, majster. Obawiam się, że nawet geje nie powiedzą Ci, że jesteś przystojny.

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno znalazlaby sie niejedna, ktora gdyby sie chciala ponownie zwiazac z kims na powaznie, to moze nawet wolalaby takiego kolorowego zamiast jakiegos napakowanego i nieodpowiedzialnego lowelasa.

Cóż, sporo kobiet (wiadomo, że nie wszystkie) po 30 roku życia zaczyna wpadać w panikę i bierze co popadnie. Ma szanse.
Podejmujesz wyzwanie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  19 lipca 2018
Eldim
Eldim: Cóż, sporo kobiet (wiadomo, że nie wszystkie) po 30 roku życia zaczyna wpadać w panikę i bierze co popadnie. Ma szanse.
nie pisze o starych pannach, tylko osobach z pewnym doswiadczeniem i bagazem zyciowym. takie czesto zaczynaja juz myslec nie dupa a glowa.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  19 lipca 2018
leon28
leon28: nie pisze o starych pannach, tylko osobach z pewnym doswiadczeniem i bagazem zyciowym. takie czesto zaczynaja juz myslec nie dupa a glowa.

Absolutnie się zgadzam z tym, co napisałeś. Życie zmienia postrzeganie wielu aspektów, lecz ja jestem jeszcze zbyt młody, by dostrzec większość z nich. Musiałem po prostu dosypać szczyptę hejterstwa.
Podejmujesz wyzwanie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  19 lipca 2018
Eldim
Eldim: Absolutnie się zgadzam z tym, co napisałeś. Życie zmienia postrzeganie wielu aspektów, lecz ja jestem jeszcze zbyt młody, by dostrzec większość z nich. Musiałem po prostu dosypać szczyptę hejterstwa.

a ja to niby stary?!? ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.