radek4
radek4
  23 lutego 2018 (pierwszy post)

Witam. Trochę idiotyczne że tak pisze na forach. Ale mam taką sprawę. Byłem z dziewczyną 9 lat. Było dobrze wspólnie zamieszkalismy mamy synka 3 letniego którego kochamy oboje bardzo. Ale mi zależy strasznie na dziecku tym bardziej nie dopuszczam myśl I że może wychowywać się samo z matką czy z kimś innym :/ . Jak i zależy mi na niej bo ja kocham w 1000% natomiast od jakiegoś półtora roku zaczęły się awantury sprzeczki bardzo dużo z jej winy bo wszystkiego się czepiala co robiłem to zawsze najgorsze itp itd kilka razy byłem wyrzucony z domu ostatnio w miesiącu zerwał a trzy razy a ja wracam bo ja kocham. Jak naciskam pisze jej że ja kocham przychodzę do dziecka traktuje mnie normalnie ale jak kolegę raczej. Pytam czy wrócimy do siebie twierdzi stanowczo że nie chce już wracać więcej i koniec kropka. Co sądzicie co robić jestem w totalnym dole :-(

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbieraj dowody


BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ty bedziesz sie meczył zeby jej logicznie uargumentować a ona bedzie i tak swoje


Oplułam się gamoniu poranną kawą hahaha d83dde02
radek4
radek4
  26 lutego 2018

Może. I masz rację ale nie da się odpuścić prośby która się kocha i było tyle czasu gdzie ona miała od dłuższego czasu inne jazdy innybswiat . A teraz wszystko moja wina ja najgorszy itp wspominania mówienie. Może i macie rację żeby ja odpuścić. Dałem czas może czas zmieni że sama przyjdzie z płaczem a nie

radek4
radek4
  26 lutego 2018

Ale tak na marginesie przydała by się poznać fajną miłą pocieszycielke :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  26 lutego 2018

A nie mówiłam że GAMOŃ?! Właśnie rozwaliłeś panu "Turlajdropsa" całą linie obrony d83dde02

Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  26 lutego 2018

Jedyną szansą na ratunek tego związku jest umieszczenie pewnych rzeczy w przestrzeni energetycznej..co spowoduje powolne przekonywanie się do Ciebie...Zapraszam na priv

Lipinska
Lipinska
  26 lutego 2018

Chłopak opisał sytuację czemu się go czepiacie może nie umie się podzielić z innymi osobami uszanujecie to

Sarna
Sarna
  26 lutego 2018
radek4
radek4: Było dobrze

było, więc nie trzymaj sie na siłe tego co było, z inną tez moze byc dobrze.
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lutego 2018

Jacy wy jesteście przewidywalni i schematyczni..... nie rozmawiaj z nią, jest głupia, ma innego, złapała cie na dziecko, zbieraj dowody, z inną będzie lepie, nie wracaj, nie ratuj, kolejna ma w poprzek pomysłodawco tematu?! Jakie to wszystko żałosne! Tak naprawdę ten temat obnaża coś zupełnie innego.:"Człowiek 21 wieku i jego usilna potrzeba akceptacji" Myślę forumowicze że wasze zachowanie, osoby są nieakceptowane w życiu realnym i stąd wynika chęć zaczęcia znajomości w necie z tego lepszego, akceptowalnego pułapu....

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chłopak opisał sytuację czemu się go czepiacie może nie umie się podzielić z innymi osobami uszanujecie to


No ma się dzielić? Jak wynika z jego postów ciut wyżej, to on jest typem bawidamka. Niewiedza nie zwalnia od głupoty
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lutego 2018

Najlepszym miejscem do rozwiązywania tego typu problemów, jest właśnie internet i internetowi znajomi i "przyjaciele" Zastanawiające jest to, jak samotna, bezludną wyspą i mimo wszystko pełną buty i arogancji trzeba być, by w internecie szukać rozwiązania problemów damsko-męskich i startować z tak wysokiego rozbiegu.....?! :)

Lipinska
Lipinska
  27 lutego 2018

Ok każdy decyduje o sobie pozdrawiam serdecznie

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 lutego 2018

Ok, ale jak widać nie wszyscy mają jednakowe szanse, a ja jestem wyjątkowo wyczulona na "kobiety" hieny. Kobiety hieny to takie quureski miot który usilnie stara się być lepszą jak kobieta nad którą tutaj wirtualnie pastwi się nie tylko z małym cojones pfu jej "partner" ale również ci którzy jej nie znają. W czasie kiedy ona zajmuje się ich dzieckiem i pierze jego osrane majty, on szuka sobie następnej przytulanki i znajduje chętne i zawsze uślinione internetowe suki. Myślę, ze pani inteligencja po 7 fakultetach pozwoli pani właściwie zinterpretować to co napisałam i o co mi chodzi.Pozdrawiam.

radek4
radek4
  28 lutego 2018

Ludzie wyszło na jak oszukiwał mnie z gościem dużo starszym . Spotykali się od roku w tajemnicy i to tak wszystko robili żebym za nic na świecie nie wpadł na to . To jest dopiero danie lekcji życia. . Z kim byłem tyle kat dziecko starałem się ona od roku mnie w ch.... robiła

kocham69
Posty: 75 (po ~169 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 67
kocham69
  28 lutego 2018

Pewnie ma innego tylko sie z tym kryje zeby nie bylo ze ona zla Ale za kiedys bedzie chciala wrocic tylko czy ty bedziesz dalek

kocham69
Posty: 75 (po ~169 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 67
kocham69
  28 lutego 2018

Pewnie ma innego tylko sie z tym kryje zeby nie bylo ze ona zla Ale za kiedys bedzie chciala wrocic tylko czy ty bedziesz chcial czas pokaze

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.