radek4
radek4
  23 lutego 2018 (pierwszy post)

Witam. Trochę idiotyczne że tak pisze na forach. Ale mam taką sprawę. Byłem z dziewczyną 9 lat. Było dobrze wspólnie zamieszkalismy mamy synka 3 letniego którego kochamy oboje bardzo. Ale mi zależy strasznie na dziecku tym bardziej nie dopuszczam myśl I że może wychowywać się samo z matką czy z kimś innym :/ . Jak i zależy mi na niej bo ja kocham w 1000% natomiast od jakiegoś półtora roku zaczęły się awantury sprzeczki bardzo dużo z jej winy bo wszystkiego się czepiala co robiłem to zawsze najgorsze itp itd kilka razy byłem wyrzucony z domu ostatnio w miesiącu zerwał a trzy razy a ja wracam bo ja kocham. Jak naciskam pisze jej że ja kocham przychodzę do dziecka traktuje mnie normalnie ale jak kolegę raczej. Pytam czy wrócimy do siebie twierdzi stanowczo że nie chce już wracać więcej i koniec kropka. Co sądzicie co robić jestem w totalnym dole :-(

Szogun1588
Posty: 2 (po ~73 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 0
Szogun1588
  25 lutego 2018

Może i tak. Napisałem jaka jest prawda w Dzisiejszych czasach

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lutego 2018

A co czasy mają do tego? To jest lewacki portal służący tylko 1 celowi .... pier...byle gdzie, byle z kim, bez zobowiązań, usunąć"problem" jak się pojawi, bo dziecko tutaj jest problemem, otrząsnąć się i dalej następny. To czy ja ulegnę tym wpływom zależy ode mnie a nie od czasów

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lutego 2018

Im szybciej to pojmiesz ty i cała reszta, tym lepiej. żyjesz po to by ktoś na twojej głupocie mógł zarobić

ASZABENE
ASZABENE
  25 lutego 2018

O kolejny sens istnienia został odnaleziony . Normalnie chyba zacznę kolekcjonowac te złote myśli ,aby moim chcianym dzieciom je później pokazywać ,może wyrosną na ludzi d83dde02d83dde02

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty wracałeś nie dlatego, że ją kochałeś, a dlatego, że to było dla ciebie wygodne. Ładnie poskładała ci beztroskie życie, dała żreć pić i czasami dupy i to ci wystarczało. Nie starałeś się być niczym więcej... nie byłeś mężem (bo traciłeś czas na klepanie kolegów,)partnerem,(bo byłeś zbyt zmęczony) ojcem( bo od tego jest matka)... właściwie tylko przydupasem który może być i nie musi. w Końcu stałeś się na tyle zbytecznym meblem w domu, że przestało cie brakować, zaczęła zastępować cię kim na kogo mogła liczyć, z kim była uczuciowo i emocjonalnie związana,a ty i twoja bezużyteczna, bezosobowa obecność zaczęła ją tylko irytować . Tak oto skutecznie wystawiła ci walizki, a ty właśnie starasz sobie znaleźć(dość szybko zresztą) kolejną dupe do kopulacji i ciepłą miche, i kąt, bo swojego nie masz

sorry, ale ty wrozka jestes? mysle, ze kazdy taki problem jest troche bardziej skomplikowany niz opisujesz, tym bardziej, ze w gre wchodzi dziecko. moze i gosc jest faja, ale chyba laska slepa nie byla i widziala z kim sie wiaze?
RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lutego 2018
leon28
leon28: sorry, ale ty wrozka jestes? mysle, ze kazdy taki problem jest troche bardziej skomplikowany niz opisujesz, tym bardziej, ze w gre wchodzi dziecko. moze i gosc jest faja, ale chyba laska slepa nie byla i widziala z kim sie wiaze?


Szanowny panie, kiedy ja miałam przyjemność poznać to rozlazłe towarzystwo, to pan dopiero z palmy zaczynał schodzić :) jest pan tutaj jedynym"świeżakiem" bo reszta to wciąż te same rozlazłe gamonie :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lutego 2018

Od 1410 roku nic się tutaj nie zmieniło i nie zmieni. Może pan być spokojny :) Wróżką hmmmm podobno złośliwą wiedźmą jestem :) Dziecko?! Jakie dziecko?! Ten gamoń nie ma żadnego dziecka :)))) wkręcił pana

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018

w jednym masz na pewno racje, nie znam tych ludzi, ale znam zycie dlatego tak ostrożnie do tego podchodze.

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lutego 2018

Wrodzona ostrożność kazała panu wydać tak szybki osąd? I niby na podstawie czego? muszę przyznać że wielką wiedzą i rozumem też się pan tutaj nie wykazał.....jak na "carodzieja"

leon28
leon28: pewnie ma juz innego


Powinnam zapytać ile pan w życiu przeleciał ale zaraz się pan obruszy i przeczytam że pan nie z takich... to one pana zdradzały a pan wierny i oddany :)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018

to o tym innym to z doswiadczenia, niekoniecznie wlasnego. zwykla statystyka. oczywiscie moge sie mylic, jak kazdy zdreszta.

akurat jesli o mnie chodzi, to jestem w tych tematach dosc, hmmm wstrzemiezliwy.
a tak poza tym jak juz pisalem na tym forum, ze zdrada ma bezposredni zwiazek z naszym ego.

RedRiding1978
RedRiding1978
  25 lutego 2018

W życiu masz 2 wyjścia. Albo walczysz o swoje, albo patrzysz jak przestaje być twoje. Tym "miłym" (jak na mnie) akcentem kończe dyskusje w temacie tego gamonia

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W życiu masz 2 wyjścia. Albo walczysz o swoje, albo patrzysz jak przestaje być twoje. Tym "miłym" (jak na mnie) akcentem kończe dyskusje w temacie tego gamonia


w kazdym razie dzieki za dyskusje, i to bez ortografow, co raczej rzadko na tym forum sie zdarza.
3maj sie
MagneziWitaminy
MagneziWitaminy
  25 lutego 2018

Zbieraj dowody przeciwko niej aby przed sądem mieć jakiekolwiek szanse na opiekę wyłączną.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  25 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zbieraj dowody przeciwko niej aby przed sądem mieć jakiekolwiek szanse na opiekę wyłączną.

no i to jest konkret
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  25 lutego 2018
radek4
radek4: Tylko w tym ale że wy kobitki jesteście takie że nic nie rozmawiacie zbiera się wam zbiera i nagle zrywają. W moim przypadku tak było chciała ślubu a o ślubie jak wspominałem nic nie mówiła. A po zerwaniu chce ślub to jak was tu zrozumieć chce ślub ale wrócić nie chce pieprzenie o szopenie. To jak mam to zrozumieć?? Twierdzi że ślub po 9 latach związku to wstyd


Nie sugeruj sie tym co pisze RedRiding. To jest chora z zawiści wariatka. Całe forum o tym wie. Po prostu ją olej. Ty bedziesz sie meczył zeby jej logicznie uargumentować a ona bedzie i tak swoje. Po prostu zrozuzum że niektórzy ludzie są chorzy psychicznie. Nikt jej nie chcial i ja krzywdzili bo nikt nie potrafil z nią wytrzymać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.