Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017 (pierwszy post)

No właśnie- na pewno każdrmu się przytafiło..mnie też sporo razy ;-)) ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać.Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv, ale naubliża w komentarzu przy fotce..Ludzie- przecież to tylko zabawa ! ;-)) Nie zachowujcie się jak desperaci dla których NIE oznacza koniec świata bo to naprawdę żałosne..pozdrawiam :-)

Jozef84
Jozef84
  27 grudnia 2017

Nie zwracam na to uwagi, w 98% wystawiam oceny "tak". Każdy ma różne gusta, nie koniecznie musimy podobać się płci przeciwnej.
Zapomniałaś dodać, że wysyłają negatywne prezenty jak "kupa" czy "kaszalot" dla mnie to kompletny brak dystansu do swojej osoby, a ten portal za bardzo poważnie brać nie można do siebie.

lce
lce
  27 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Decyzja na "nie". Jak reagujecie ??
Nie reaguje, i nawet nie spoglądam na średnią, i na ogólne głosy +10 również więc bym to wyłączył te "DECYZJE" Tylko :zly: Fotka zabrała możliwość wyłączenia tego.
Eniaaa
Eniaaa: ale jak widzę reakcję innych to nie wiem czy śmiać się czy płakać
Żebyś widziała jak dawniej była skala ocen " 1 - 11 " dałaś 1 lub 2 masakra to dopiero był ubaw i plącz totalny i prezenty z treścią :cenzura:
Jozef84
Jozef84
  27 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dawniej była

już gdzieś czytałem, że koleś wystawiał oceny "3" bo "1" i "2" można było kasować.d83dde03
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Faktycznie :-)) kiedys dostałam "kupę" ale teraz skojarzyłam fakt. Nie wyłanczałam opcji komentarzy przy fotkach bo nie przeszkadzają mi komentarze negatywne- biorę na klatę ;-) . przecież nie kazdemu muszę się podobać, ale czegoś takiego się nie sopdziewałam. Dorosłe osoby a zachowują się jak rozwydrzone szczeniaki bo usłyszeli NIE .

lce
lce
  27 grudnia 2017
Jozef84
Jozef84: już gdzieś czytałem, że koleś wystawiał oceny "3" bo "1" i "2" można było kasować.
No tak, na początku tylko była możliwość kasowania oceny "1" potem dodali możliwość usuwania "2", "3" dobra ocena była - zawierała treść oceny "PRZECIĘTNEJ" :PAVAROTTI:
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

:-)))))

lce
lce
  27 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 5406
Eniaaa
Eniaaa: Dorosłe osoby a zachowują się jak rozwydrzone szczeniaki bo usłyszeli NIE .
Widzisz, jednak tu prawie same szczeniaki zakładają profile :ziober2:
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Nie mówię, że same . Chodzi mi o konkretne osoby, które albo mają jakies problemy z dystansem do siebie albo dla nich Fotka i decyzje to cały świat

lce
lce
  27 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 5749
Eniaaa
Eniaaa: kiedys dostałam "kupę"
No fakt troszkę ich masz .

Eniaaa
Eniaaa: Chodzi mi o konkretne osoby, które albo mają jakies problemy z dystansem do siebie albo dla nich Fotka i decyzje to cały świat
Kiepska samo ocena musi być tych osób, uważają się za cud natury a Decyzja "NIE" ZABIERA IM PEWNOŚĆ SIEBIE".
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Hm..chyba masz rację- coś musi być na rzeczy

lce
lce
  27 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Hm..chyba masz rację- coś musi być na rzeczy
Odrobinkę prawdy w tym musi być :ziober2:
Kaczor1987
Kaczor1987
  27 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 18 kwietnia 7465
Eniaaa
Eniaaa: Często sie spotykam z tym, że jak kliknę komuś "nie" to albo mnie zwyzywa na priv,


A to dlatego, że dostałaś prezenty np. "SuperKupa" za fałszywe oceny kilka razy kliknęłaś "NIE" . Nie wiesz, co robisz.
Ja klikam "TAK" lub "NIE", a ty cały czas klikasz "NIE" .
Eniaaa
Eniaaa
  27 grudnia 2017

Jak cały czas ? Jak klikne raz nie to chyba nie mozna kolejny. Nawet samo wyskakuje : " dales juz nie"..

lce
lce
  27 grudnia 2017
Eniaaa
Eniaaa: Jak klikne raz nie to chyba nie mozna kolejny.
Można po upływie 3 miesięcy - 90 dniach, odać ponownie decyzje na tą samą osobę :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.