krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

lce
lce
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Spotkanie z diabłem Rokitą. JEZUS mnie wybawił! (obevlog)

Ściemę gada, jak i byle kto może tak opowiedzieć.
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ściemę gada, jak i byle kto może tak opowiedzieć.to jest twoja obrona, poprzez wyparcie i to jest naturalne ja podobnych sytuacji doswiadczałem, i w ten sposob cwiczyłem to o czym on opowiada, a mianowicie o neutralnosci (poprzez neutralnosc łaczy sie człowiek ze swoją wyzszą istotą) i za jej sprawą, zawsze wygrywa sie tego typu konfrontacje MiloscBoga
aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017
WIADOMOŚĆ OD SZATANA[/b]
http://www18.zippyshare.com/v/utkdFHMy/file.html
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

Kiedys miałem w poza konfrontacje z bestą, ktora wylazła z ziemi, była bezforemna na poczatku moja nizsza ludzka istota, chciała zareagowac strachem, ale go opanowałem, i wtedy moja wyzsza istota przejeła kontrole, i juz wszystko działo sie samo, nawet ja jak bym nie kierował swym ciałem astralnym, po prostu ciało jak by samo sie odpowiednio poruszało do ataku besti i wkoncu bestia uciekła do ziemi, choc teraz wiem ze powinienem ją po prostu spalic, teraz tak robie ale wtedy jeszcze nie byłem tego swiadomy, spalam takie ciemnosci energią wychodzącą z rąk ... d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

hahahha najlepsze ze wtedy widziały to pewne osoby tą moja walke, ciekawy jestem czy tez sniły, czy nie zyły, pytały sie co to było a ja im tłumaczyłem wszystko, moze ktoras z nich cos pamietała po przebudzeniu, zawsze zapomne spytac sie o asders zamieszkania i imie i nazwisko takiej osoby, bym sie odezwał hihihi d83dde09

aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017
to Bog wykreowal szatana , swojego najwierniejszego z Aniołów.. a wy nazywacie go glupcem jednoczesnie obrazajac swojego BogaTo Bog jest morderca świata
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

[quote=aboutblank]
https://www.youtube.com/watch?v=yWRXh5XCrzg
Demon Nauczycielem d83dde09

aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017

cierpisz na schizofrenie w dodatku filmy z blokowanymi komentarzami sa juz z gory zakladane jako forma manipulacji

MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
https://www.youtube.com/watch?v=-qF0-cDesYA
Karma Demonów
aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017

to jest ten z wladcy pierscienia! po godzinach dorabia na ju tub!

MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
aboutblank
aboutblank: blokowanymi komentarzami

Demony sie wkurzają jak nie mogą komentowac swym poziomem ignorancji, swiadomi ludzie nie muszą nic komentowac bo po prostu rozumieją, są w wiedzy z ducha pochodzącej, a ona rozjasnie wyszystko w prawdzie d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

Gimbaza by chciała wszystko komentowac, choc na poziomie ducha są w wielkim pomieszaniu, to prawosc ducha wszystko prostuje i informacje nie prawdziwe bedą coraz szybciej prostowane, przez duchowe doswiadczenie ludzi, a nie poprzez wylewanie swych frustracji w komentarzach ... d83dde09

aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017

czyli Bog.. wkurza demony.. czy moze nie pozwala im przekazac wlasnej racji.. by inni mogli dokonac oceny to dlaczego tez nie pozwala skomentowac tego filmu wierzącym.. wlasnym poddanym.. ktorzy oddaja mu czesc za pomoca krwi.. i chleba

aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017

zostałeś zmanipulowany w dodatku pozbawił Cię duszy , jestes zakladnikiem w niemocy potrzebujesz pomocy i tak stoisz z wlasnym nozem w ręce.. dla Ciebie to juz koniec.

aboutblank
aboutblank
  28 listopada 2017

prawde odsłaniam w bredniach się topisz nadal

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.