krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A alkohol.

tak w duzych, niekontrolowanych ilosciach d83dde09
lce
lce
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: , niekontrolowanych ilosciach

O kurcze, ja tak miałem, to mogę zostać opętany.
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

Ja kiedys wikendowo tez sie upijałem, w ludziach silnego ducha co najwyzej mogą wskoczyc na chwile, bo ich wybracja jest tak silna i stabilna, ze za długo nie posiedzą, na to czy ktos ma demona składa sie wiele czynnikow, ale wszyscy zaawansowani alko mają demony, niestety d83dde09

lce
lce
  28 listopada 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ale wszyscy zaawansowani alko mają demony, niestety

O kurde to go mam :szok: Musze odmówić Modlitwa o pogodę ducha, może mnie to ochroni.
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: O kurde to go mam

nie martw sie moj brat alkoholik, tez go miał, do wczoraj, jak dałem mu wpi.:cenzura:., to juz z niego wyleciał, widziałem czarne brzydastwo jak z niego wyleciało i narazie, niby nie pije ;) powiedz jakiemu bogu by dał ci wpi.:cenzura:. to z ciebie wyleci ... d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

Widziałem jak w nocy latało to czarne gowno i szukało nowego dawcy, nawet wiem do kogo poleciało, tylko jak ktos juz ma jednego demona, to nie bardzo dwa bedą sie zgadzac, w jednym ciele bedą miały troche ciasno, i raczej sie nie dogadają d83dde02

lce
lce
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: powiedz jakiemu bogu by dał ci wpi.. to z ciebie wyleci .

Jak mów powiem jak go nie widziałem i go nie znam jak wygląda, to również przestane i przestałem 4 miechy bez :piwo:
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
https://www.youtube.com/watch?v=_H3OdEjKtro
Darek Sugier - Przekaz od diabła: "Jesteśmy jak ludzie, tylko brzydsi i głupsi" (obevlog)
lce
lce
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Widziałem jak w nocy latało to czarne gowno i szukało nowego dawcy,

To musisz uważać bo wchłonie w ciebie i potem brat tobie bedzie musiał dać w:cenzura:l .
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przestałem 4 miechy bez

to sukcez d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To musisz uważać bo wchłonie w ciebie

Ja jestem nie tykalny, mam za sobą całe zastepy nieba, a z diabłu do sam moge dac wpi.:cenzura:., raz jednego w piecu spaliłem d83dde09d83dde02
lce
lce
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: to sukcez

Jak dla mnie to wielki :ziober2:
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017

na mnie to juz by musieli poł piekła przysłac, a wtedy wielu ludzi by musieli opuscic a oni tak łatwo ze swych ofiar nie wychodzą, wiec za duzo by stracili ... d83dde09

lce
lce
  28 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: na mnie to juz by musieli poł piekła przysłac, a wtedy wielu ludzi by musieli opuscic a oni tak łatwo ze swych ofiar nie wychodzą, wiec za duzo by stracili ...

Amen.
MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
https://www.youtube.com/watch?v=qpIzu_OMDTU
Spotkanie z diabłem Rokitą. JEZUS mnie wybawił! (obevlog)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.