krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Bawią to się dzieci w piaskownicy,

Dla mnie to jest zabawa, gdy pojmie sie to z perspektywy wyzszej swej istoty, jedynie co ograrnia człowieka to radosc, bo człowiek wie ze nie nalezy juz do tego swiata tych gier d83dde09
Sarna
Sarna
  28 listopada 2017

o co tu chodzi?

MiloscBoga
MiloscBoga
  28 listopada 2017
Sarna
Sarna: o co tu chodzi?

no o co? d83dde09
Jozef84
Jozef84
  29 listopada 2017

Wg Biblii Dominku demony przebywała w mnogości w człowieku. Np Pan Jezus, wypędził kilka nieczystych duchów z Marii Magdaleny, albo ten cytat o człowieku który mieszkał na grobach i żadne łańcuchy nie były w stanie go utrzymać, rozpoznały Jezusa jako Mesjasza, Jezus zapytał ilu ich jest, one odpowiedziały: "Legion", i błagały aby mogły wcielić się w trzode chlewną. Inny cytat, to pamiętam bo ksiadz mi o nim opowiadał, że trzeba być czujnym, bo jak posprzatasz w swoje duszy te wszystkie śmiecie i będziesz nadal grzeszył, to demon wróci, silniejszy i zaprosi swoich "kolegów", przez co może być jeszce gorzej. Więc kto mówi prawdę Ty Dominiku czy Biblia?

Jozef84
Jozef84
  29 listopada 2017

one wykorzystają każdą slabość człowieka, jego wątplwości i grzechy. Nie są głupie, chociaż wielbić ich nie zamierzam.

Jozef84
Jozef84
  29 listopada 2017

Wersety:
* Ew. wg Mt 8, 28-44,
* Ew wg Mt 12, 43-45,

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Wg Biblii Dominku demony przebywała w mnogości w człowieku. Np Pan Jezus, wypędził kilka nieczystych duchów z Marii Magdaleny, albo ten cytat o człowieku który mieszkał na grobach i żadne łańcuchy nie były w stanie go utrzymać, rozpoznały Jezusa jako Mesjasza, Jezus zapytał ilu ich jest, one odpowiedziały: "Legion", i błagały aby mogły wcielić się w trzode chlewną. Inny cytat, to pamiętam bo ksiadz mi o nim opowiadał, że trzeba być czujnym, bo jak posprzatasz w swoje duszy te wszystkie śmiecie i będziesz nadal grzeszył, to demon wróci, silniejszy i zaprosi swoich "kolegów", przez co może być jeszce gorzej. Więc kto mówi prawdę Ty Dominiku czy Biblia?
Owszem moze byc wiecej duchow, w człowieku, ale np duchow zmarłych ludzi, wiem w kim są takie w mym otoczeniu d83dde09 a demoniczne siły zadko kiedy sie dogadują, ale wszystko mozliwe ze tez by mogły takie duchy dzielic jedno ciało, wszystkie opcje są dozwolone d83dde0a i nawet legiony duchow mogą byc w człowieku ...
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

np kiedy wejdzie w ciało duch alkoholika, człowiek bedzie duzo pił, duch go bedzie na to programował ... d83dde09

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty Dominiku czy Biblia?

człowieku ja sam biblie w tamtym wcieleniu pisałem, i znam ją bardzo dobrze d83dde09
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku, ale nie znajduje. 44 Wtedy mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem"; a przyszedłszy zastaje go niezajętym, wymiecionym i przyozdobionym. 45 Wtedy idzie i bierze z sobą siedmiu innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I staje się późniejszy stan owego człowieka gorszy, niż był poprzedni. Tak będzie i z tym przewrotnym plemieniem».

tak niestety jest, jezeli sie człowiek nie nawroci d83dde09 wiesz obserwacja wiele mnie uczy, wiekszosc ludzi ma w sobie przynajmniej jednego obcego ducha d83dde09

aboutblank
aboutblank
  29 listopada 2017

666

Sarna
Sarna
  29 listopada 2017

naprawdę, hyde park jest nieźle opętany, dajcie egzorcystę tu lepiej.

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Sarna
Sarna: naprawdę, hyde park jest nieźle opętany, dajcie egzorcystę tu lepiej.


Ale faza co d83dde33d83dde02
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

Jednego dominika smiertelnicy zablokowali a tu drugi zmartwychwstał... d83dde02

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdy duch nieczysty opuści człowieka, błąka się po miejscach bezwodnych, szukając spoczynku, ale nie znajduje. 44 Wtedy mówi: "Wrócę do swego domu, skąd wyszedłem"; a przyszedłszy zastaje go niezajętym, wymiecionym i przyozdobionym. 45 Wtedy idzie i bierze z sobą siedmiu innych duchów złośliwszych niż on sam; wchodzą i mieszkają tam. I staje się późniejszy stan owego człowieka gorszy, niż był poprzedni. Tak będzie i z tym przewrotnym plemieniem». tak niestety jest, jezeli sie człowiek nie nawroci wiesz obserwacja wiele mnie uczy, wiekszosc ludzi ma w sobie przynajmniej jednego obcego ducha

No masz talent do bajdurzenia, szacun, swoją drogą, zawsze to jakaś umiejętność :) ... Niektórzy pewnie nawet by to łyknęli... ;) tylko, żeby to przeczytać, musieliby umieć czytać ... ;P no taka grupa docelowa, co zrobić, ale tym ludziom, od wieków, do dzisiaj teksty trzeba czytać i to nie częściej, niż raz na tydzień ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.