krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MiloscBogaa: Ty Dominiku czy Biblia? człowieku ja sam biblie w tamtym wcieleniu pisałem, i znam ją bardzo dobrze

He he, a wieść niesie, że była to spora ekipa, nie sam jeden człowiek ;P Ba ! Nawet sama "bibliografia" tego utworu wymienia z imion wielu autorów ;)
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jozef84: Wg Biblii Dominku demony przebywała w mnogości w człowieku. Np Pan Jezus, wypędził kilka nieczystych duchów z Marii Magdaleny, albo ten cytat o człowieku który mieszkał na grobach i żadne łańcuchy nie były w stanie go utrzymać, rozpoznały Jezusa jako Mesjasza, Jezus zapytał ilu ich jest, one odpowiedziały: "Legion", i błagały aby mogły wcielić się w trzode chlewną. Inny cytat, to pamiętam bo ksiadz mi o nim opowiadał, że trzeba być czujnym, bo jak posprzatasz w swoje duszy te wszystkie śmiecie i będziesz nadal grzeszył, to demon wróci, silniejszy i zaprosi swoich "kolegów", przez co może być jeszce gorzej. Więc kto mówi prawdę Ty Dominiku czy Biblia? Owszem moze byc wiecej duchow, w człowieku, ale np duchow zmarłych ludzi, wiem w kim są takie w mym otoczeniu a demoniczne siły zadko kiedy sie dogadują, ale wszystko mozliwe ze tez by mogły takie duchy dzielic jedno ciało, wszystkie opcje są dozwolone i nawet legiony duchow mogą byc w człowieku ...

Oni nawet całkiem nieźle intuicyjnie kminili już wtedy, kombinowali, że jest tego niezliczona ilość, sieje niesamowite spustoszenie w człowieku ... ale nie mili mikroskopu i wiedzy o drobnoustrojach, a to były lamblie. Dzisiaj możliwe do wyleczenia ;)
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: np kiedy wejdzie w ciało duch alkoholika, człowiek bedzie duzo pił, duch go bedzie na to programował ...

Ten "duch" w 20 wieku został rozpoznany i nazwany : Candida albicans . Jest zaprogramowany na łaknienie wszelkich zakwaszających organizm napojów i pokarmów: białe pieczywo, cukier, alkohol itd ;)
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Komentarze pod tego typu filmikami powinny byc wyłaczane, bo wielu ignorantow komentując, moze człowiekowi dac mylny obraz, temu, ktory jest na drodze poszukiwan duchowych, dla tego mądry duchowy nauczyciel, bedzie dbał o wibracje i energie jaką tworzą komentujący, choc nie wszystkim wrzucjającym informacje duchowe chce sie to moderowac, wiec blokują dodawanie komentarzy
Powodując zboczenie z jedynie słusznej drogi, amen :D
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten "duch" w 20 wieku został rozpoznany i nazwany

owszem kazda bakteria, grzyb ... ma swoj odpowiednik w swiecie ducha, duchy ludzi Alkoholikow, niosą w sobie mniejsze duchy (programy) tych co oddałas w materialnosci d83dde09
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Bawią to się dzieci w piaskownicy, one człowiekiem manipulują. Dominku jak pisze o Bogu, to pisz z dużej litery ze względu na szacunek do Niego.

A może pisał o bogu wina, albo wody ... było tu zarówno o jednym, jak i o drugim. W tych przypadkach pisze się z małej
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: magdalenasie1272: Ten "duch" w 20 wieku został rozpoznany i nazwany owszem kazda bakteria, grzyb ... ma swoj odpowiednik w swiecie ducha, duchy ludzi Alkoholikow, niosą w sobie mniejsze duchy (programy) tych co oddałas w materialnosci

W osobę, która ma niesamowitą, nieustanną ochotę na coś słodkiego na przykład, nie wstępuje duch łasucha, który to powoduje. To zasiedlenie jelit candidią jest powodem problemu.
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W osobę, która ma niesamowitą, nieustanną ochotę na coś słodkiego na przykład, nie wstępuje duch łasucha, który to powoduje. To zasiedlenie jelit candidią jest powodem problemu.

Na poziomie nie materialnym moze to byc skutkiem, np braku miłosci za dziecka od rodzicow, potem w swiecie materialnym moze sie to objawiac łaknieniem słodkosci d83dde09
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

pragnienia ciała to skutki nieharmoni powstające w duchu d83dde09d83dde0a

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu dostalem bana za "zamknij ryj"

d83dde04
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017

oczywiscie pragnienia w swych skrajnosciach d83dde09

magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: magdalenasie1272: W osobę, która ma niesamowitą, nieustanną ochotę na coś słodkiego na przykład, nie wstępuje duch łasucha, który to powoduje. To zasiedlenie jelit candidią jest powodem problemu. Na poziomie nie materialnym moze to byc skutkiem, np braku miłosci za dziecka od rodzicow, potem w swiecie materialnym moze sie to objawiac łaknieniem słodkosci

Ta, dziecko urodzone z niedoborem miłości do rodziców, jeszcze takiej diagnozy nie słyszałam
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: diagnozy nie słyszałam MiloscBogaa

czyli mało słyszałas, mało wiesz ... d83dde09
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: pragnienia ciała to skutki nieharmoni powstające w duchu

Dziękujcie bogom o istoty na tej planecie, albowiem bez tych nieharmonii pomarłybyście z głodu i pragnienia ;)
magdalenasie1272
magdalenasie1272
  29 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: magdalenasie1272: diagnozy nie słyszałam MiloscBogaa czyli mało słyszałas, mało wiesz ...

Cytuj całość i nie wyrywaj z kontekstu. I nie chciej, żebym ja zabrała się za adekwatny precedens ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.