krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

lce
lce
  30 listopada 2017

Dominiku, ty masz drugie konto Twój bóg wie o tym :afro:

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  30 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dominiku, ty masz drugie konto

A no zrobiłem sobie, bo ta ignorancka czerwona moderacja, mysli ze wszystko jej wolno, siedzą na fotce i sie w ten sposob muszą dowartosciowac, ze kogos zablokują, Boze jaki to prymitywny stan swiadomosci, siedziec na fotce i sie moderacją dowartosciowywac, jakie to iluzoryczne, jeszcze kogo jak kogo ale miłosc Boga blokowac, nie ma w nich miłosci Boga, oto jest brutalna prawda d83dde09
MiloscBogaa
MiloscBogaa
  30 listopada 2017
Jozef84
Jozef84: Masz wysokie mniemanie o sobie Dominiku, a jesteś zwyczajnym oblechem. MiloscBogaa

nie martw sie tym, wiem ze nie ty to mowisz tylko to nieczyste przez Ciebie d83dde09
Sarna
Sarna
  30 listopada 2017

no własnie jak to jest z tymi Szatanami.. dzisiaj rano był wypadek jak zresztą 10 lat temu w tym samym miejscu zgineło 5 osób, dzisiaj jedna i 3 ranne..moja trasa biegowa od roku, wokół tylko pola droga i nic więcej, do zabudowań jakieś 2km.. Biegłam tamtędy nic mnie nie nawiedziło, chociaz myślałam o tych ludziach ze rano ktoś tu zginął, ale zupełnie nie bałam się tego miejsca.
Jak wam sie udaje spotkac z duchami, tez bym chciała jednego chociaz zobaczyć.

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  30 listopada 2017
Sarna
Sarna: Jak wam sie udaje spotkac z duchami, tez bym chciała jednego chociaz zobaczyć. MiloscBogaaa

W tu i teraz, koniecznym jest byc, dodatkowo tu i teraz otwiera człowieka w postrzeganiu swymi nie fizycznymi zmyłami, ludzka uwaga jest skierowane zbyt na zmysły fizyczne, dla tego ponizane jest to subtelne widzenie, dzieci tego nie zatraciły d83dde0a
MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  30 listopada 2017

mozna sie nauczyc widziec aure, rozne techniki są proponowane, wystarczy poszukac poczytac i zacząc praktywkowac, ja powiem ze swego doswiadczenia jak ja to robie, zamykam oczy, wyciszam sie, maksymalnie relaksuje ciało, wtedy przestaje sie czuc ciało fizyczne i uwaga przeskakuje na ciało duchowe (subtelne) za jego sprawą mozna obserwowac byty duchowe w swym otoczeniu, pozniej mozna sie nauczyc np widywac duchowe byty np na odlegołsc, czyli w innych przestrzeniach d83dde09

Jozef84
Jozef84
  1 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: byłas bzyknieta przez boga?

Dobrze, że Ty jesteś czysty. Masz jakiś problem naury moralno obyczajowej, czyżbyś patrzył jak to Ty nazwałeś to co niskie, ludzkie? I jeszce to, jak się denerwujesz, że ktoś dał Ci bana lub zamknął temat, czyżbyś znów patrzył patrzył przez to co niskie, ludzkie? Znalazł się 'mentor duchowy" :D
mielony53673
Posty: 11 (po ~38 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 1
wpis jest ukryty
sebastian1984334
Posty: 2450 (po ~17 znaków)
Reputacja: -127 | BluzgometrTM: 3
sebastian1984334
  2 grudnia 2017

@

Zz

MiloscBogaaa
MiloscBogaaa
  2 grudnia 2017
Jozef84
Jozef84: Dobrze, że Ty jesteś czysty. Masz jakiś problem naury moralno obyczajowej, czyżbyś patrzył jak to Ty nazwałeś to co niskie, ludzkie? I jeszce to, jak się denerwujesz, że ktoś dał Ci bana lub zamknął temat, czyżbyś znów patrzył patrzył przez to co niskie, ludzkie? Znalazł się 'mentor duchowy" :D


zbyt spiety jestes, kto bierze zycie ze spinką, zyje krocej, a dziewczyne po prostu chciałem zawstydzic, na pewno rumieniec na twarzy sie jej pojawił d83dde09d83dde0d
Jozef84
Jozef84
  2 grudnia 2017

Do Twojej wiadomości to nie dziewczyna a starsza kobieta. Ehhh o czym my piszemy i tak tego nie zrozumiesz.

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  2 grudnia 2017
Jozef84
Jozef84: Do Twojej wiadomości to nie dziewczyna a starsza kobieta.

To tym bardziej bedzie mogła poczuc sie jak młoda, dla mnie nie ma starszych, bo w duchu jestesmy wiecznie młodzi d83dde09
turris
turris
  3 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zbyt spiety jestes

Ty masz w realu kogos znajomego ktory chce sluchac tych wszystkich pierdól?
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jak przywołać Szatana?

delikutaśnie, z wyczuciem, bywa kapryśny i potrafi puścic focha, najlepiej reaguje na delikatne kici, kici,
załączam instruktaż, niestety nie dla samców
https://www.youtube.com/watch?v=2Z9ErOD5KQc

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  3 grudnia 2017
Sarna
Sarna: nie ma już go na fotce, bo wszystkich już opętał, zrobił co trzeba i się zablokował

jest, węszy dookoła i strzyże uszami, działa w czapce niewidce

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.