krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  5 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Alkohol, narkotyki, papierosy tudzież inne chemiczne substancje itp tworzą w aurze dziury, co czyni tych ludzi podatnych na negatywne ataki.

d83dde09
Bartekxxdd
Bartekxxdd
  5 grudnia 2017

No ok przeczytałem. I nie wiem o co w tym chodzi. Jaśniej. Słowami pisanymi proszę ;]

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  5 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Słowami pisanymi proszę ;]


Konto usunięte
Konto usunięte: Silne aury nie pozwalają przenikać negatywnym siłom, ale aury słabe, stłumione pod wpływem alkoholu, narkotyków, papierosów czy różnych chorób, nawet obecności w ciele pasożytów lub ciężkich metali czy chemicznych trucizn poważnie osłabiają aurę. Każdy problem ciała zaczyna się na aurze, a następnie przenosi się do ciała fizycznego. Dlatego opieka i ochrona naszego ciała energetycznego jest bardzo ważna... dzięki czemu możemy odeprzeć psychiczne ataki. Człowiek, który jest opanowany przez ciemne duchy, negatywne siły i myślokształty cierpi na choroby fizyczne i wydaje się być zmieniona cała jego osobowość.


czy np to potrzeba jasniej? cos w tym jest niejasnego? czyz bys nie posiadał wyobrazni? d83dde09
Bartekxxdd
Bartekxxdd
  5 grudnia 2017

Okay. Czytam to i nadal nie widzę powiązania XD Ale spoko. Jak to rozumiem. Człowiek przytłoczony nałogami staje się apatyczny i nieatrakcyjny tak ? Spoko. Ale jest jedno ALE które każdy zna więc pisał tego nie będe. Pozostawię gorące pozdrowienia i przeprosiny z mojej strony za atak. Wolałem Boga przez jedno a definitywnie ;p ten przez dwa a jest chyba pochłonięty w ciemnej aurze... Jeśli dobrze ten tekst zrozumiałem :p

MiloscBogaa
MiloscBogaa
  5 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wolałem Boga przez jedno a definitywnie ;p ten przez dwa a jest chyba pochłonięty w ciemnej aurze... Jeśli dobrze ten tekst zrozumiałem :p

d83dde02 Jak takim to widzisz to spoko niech i tak bedzie, nie bede z tym dyskutował d83dde02
Bartekxxdd
Bartekxxdd
  5 grudnia 2017

Nie no Bogu gadaj do sznura ;p drocze się chill mate :p

GothicRaven
GothicRaven
  8 grudnia 2017

tu jestem XD

Bartekxxdd
Bartekxxdd
  9 grudnia 2017

fakałby :P

Jajestemmm
Jajestemmm
  9 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tu jestem XD

o boze ales ty czarna d83dde33d83dde1c
Jajestemmm
Jajestemmm
  9 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
https://www.youtube.com/watch?v=MLer6jJxVpM
O diablicy co jajkami się bawiła. Jak pokonać lęki w OBE?
co wy na to? d83dde1c

GothicRaven czy to czasem nie ty byłas? d83dde1c
Jajestemmm
Jajestemmm
  11 grudnia 2017
https://www.youtube.com/watch?v=NHCqkgmo7X8&t=4724s
Wywiad z Arizoną Wilder która uczestniczyła w rytuałach satan. elit 1/2
tylko sie nie przerazcie ... d83dde09
uwaga
uwaga
  11 grudnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w rytuałach satan. elit 1/2 tylko sie nie przerazcie ...

Bóg będzie przy tym obecny.
citek83
Posty: 790 (po ~133 znaków)
Reputacja: -8 | BluzgometrTM: 8
citek83
  11 grudnia 2017

Jak przyjdzie po ciebie będziesz miał pełne kalesony,wiec lepiej odpuść.

Jajestemmm
Jajestemmm
  11 grudnia 2017
citek83
citek83: pełne kalesony,wiec

wczoraj był, powiedziałem ze ma spierd ...c i do tego wysmiałem jego buty d83dde1cd83dde02
SylwiaSysiSyska
SylwiaSysiSyska
  12 grudnia 2017
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.