krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017

ja takie testy nazywam testy iluzji, kiedy z wyzszej swej pespektywy, tej poza iluzyjnej kazy bedzie sie uczył, panowac nad iluzją, wtedy bedzie dostawał tego typu testy, natomiast gdy w jego zyciu jest jeszcze sie mocno podatnym na strach, wyzsza istota nie da tego typu testow, bo strach nie mozliwy do opanowania mogła by przyczynic sie do blokady a czasem nawet zniszczenia ciała fizycznego d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017

raczej nie otwierała bym sie na tego typu siły, bez odpowiedniego przygotowania, swiadomosci, bo mogą całkowicie przejąc człowieka, moge podac link do tego tupu przypadku gdzie małoletnie nieswiadome otworzyły sie na tego typu siły, i skonczyły w psychiatryku d83dde09

MiloscBoga
MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017
Eldim
Eldim: babę jagę.

Baba Jaga to nasza słowianska opiekunka, ona symbolizuje mądrosc, wiedze ... to opiekunka rodu, Gotowe kobiety dostają od niej mądrosc rodową, nie nalezy sie jej bac, ciemni tak ją okrzykneli, a to miało ludzi, szczegolnie kobiety zblokowac d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017

Baba Jaga niesie ze sobą mądrosc przodkow, szczegolnie lini kobiecej, gotowe kobiety uzyskają mądrosc całej lini przodkow, z lini kobiecej 263a

MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017

Miałem jeszcze kilka sytuacji (konfrontacji) z ciemnym plugastem ale nie chce mi sie teraz pisac d83dde09

BartoszPe
BartoszPe
  27 listopada 2017

Przeciez to ocieka i kipi jak diabelski kocioł ze smołą. Można łatwo to ominąć tylko nie można wybierać łatwiejszej i okrężnej drogi. Czasami jeden szybki cios może zakończyć walkę tak ? Tak samo jest w życiu codziennym

BartoszPe
BartoszPe
  27 listopada 2017

Poza tym ja się Baby Jagi nie boję. Byłem nie raz na Babiej Górze :p nie daleko mam. Byłem na paru zlotach tam xD Nie są takie złe jak użyją czarów XD

MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017
BartoszPe
BartoszPe: Baby Jagi nie boję.

d83dde09
BartoszPe
BartoszPe
  27 listopada 2017

Dziwnie się poczułem xD

aboutblank
aboutblank
  27 listopada 2017

po co szatanowi taki cymbał xd

BartoszPe
BartoszPe
  27 listopada 2017

bo ktoś na perkusji musi grać i wybijać wam rytm nooby :p

aboutblank
aboutblank
  27 listopada 2017

ahahaha zeby mogl grac na innych pustych bębnach

krzysiek0204
krzysiek0204
  27 listopada 2017

Jeżeli mnie opęta i Go poproszę aby spełnił moje życzenia, to uczyni to?

MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: aby spełnił moje życzenia

ty bedziesz spełniał jego zyczenia ;) przykładowo, moze powiedziec bys sie zabił d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.