krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017 (pierwszy post)

Siemka jak przywołać Szatana?

Sarna
Sarna
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Szatana?

nie ma już go na fotce, bo wszystkich już opętał, zrobił co trzeba i się zablokował.
krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017

Poważnie się pytam

Sarna
Sarna
  26 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poważnie się pytam

sorry, poważność straciłam po przeczytaniu tematu.
lce
lce
  26 listopada 2017

Poszukaj na YouTube, ja wolę nie wiedzieć jak to się robi, ciekawe po ci taka wiedza.

krzysiek0204
krzysiek0204
  26 listopada 2017

Muszę się dowiedzieć. Dziękuję ale tam zbytnio nie ma nic poważnego

Solfernus
Solfernus
  26 listopada 2017

Ktoś mnie wołał? l]

Solfernus
Solfernus
  26 listopada 2017

Wpierw taki pedał cię wywołuje a potem się pod ziemię zapada. A żeby cię gnomie. Już możesz majtki zmieniać, bo mi tu w piekle je czuć. :(

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  27 listopada 2017

Póki co zdaje się, że ktoś tu przywołał właśnie babę jagę. Szatan to nieco cięższy kaliber i tak łatwo nie pójdzie.

Podejmujesz wyzwanie?
turris
turris
  27 listopada 2017

Czemu dostalem bana za "zamknij ryj" a tu ktos kogos obraza od pedalow a mod nie reaguje

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  27 listopada 2017

Zadzwonić pod 666

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 listopada 2017

Spotkalem takiego goscia ktory powaznie mowil jak sprawic zeby kogos opętał szatan. Wystarczy wymowić słowa
SZATAN JEST MOIM PANEM
I juz sie jest opętanym. Ja tez jestem :)

Maryla
Maryla
  27 listopada 2017
Sarna
Sarna: nie ma już go na fotce, bo wszystkich już opętał, zrobił co trzeba i się zablokował.

ale zawyłam! :rotfl:

co do tematu, znajdź jakiegoś egzorcystę, przegadaj temat i przepadnij.
MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Siemka jak przywołać Szatana?

Jezeli nie jestes gotowy na to spotkanie to nie przyjdzie, no chyba ze bardzo tego bedziesz chciał, zresztą mozesz go czesto spotykac, np kiedy twoje ciało spi, a duch lata po astralu, ale mozesz tego nie rozpoznac, bo moze wtedy przybierac ludzką postac, ja miałem z nim kilka razy do czynienia. pierwszy raz kilka lat temu kiedy przeskakiwałem w przepalenie karmy (kiedy przekracza sie 51% pojawił sie jako symbol tego, usiadł mi na plecy, jak wlatywał w moją przestrzen, było to w mojej kuchni, to szafki zaczeły sie otwierac, było czuc wielkie zło wszelkiego typu, była to tak silna energia zła ze nie do uniesienia, gdy usiadł mi na plecy (przyczepił sie jak pijawka) inetencjoinalnie zaczołem sie modlic (podnosic swoją wibracje) wtedy zaczoł sie odklejac, czułem jak probuje swoją energią w pewnie sposob walczyc z moją, ale nie miał szans d83dde09 i wkoncu moja wibracja była tak wysoka ze sie odkleił i wystrzelił na płd zach, to symbol zła d83dde09 kiedy bedziesz odpowiednio gotowy, dostaniesz taką lekcje od swej wyzszej istoty, wielu by to mogło zblokowac, gdyby z dnia na dzien dostali tego typu doswiadczenie d83dde09
Druga sytacja z ciemnoscią, miałem juz z ciemnoscią wiekszego kalibru, w pewnym pomieszczeniu mnie swigałpo scianach a ja w spokoju ze złozonymi rekoma sobie myslałem co tu zrobic, ten był wyjatkowo silny, to tez było kilka lat temu wtedy miałem mniej mocy i swiadomosci i wkoncu wymysliłem i wezwałem anioła michała i wpadło swiatło michała do pomieszczenia i wywaliło to plugastwo d83dde09 Nie wolno sie bac, bo strach jeszcze bardziej karmi tego typu plugastwo, to wielki test panowania nad emocjami, kazdy przejdzie tego typu testy, osobowosci za nim wejdzie na bardziej rozszezony poziom postrzegania swojej istoty d83dde09
MiloscBoga
MiloscBoga
  27 listopada 2017

oczywiscie to wszystko działo sie w ciele astralnym a nie fizycznym, nie wyobrazam sobie tego ze by mi sie tu jakies plugastwo zmaterializowało d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.