Mumandson
Mumandson
  19 czerwca 2017 (pierwszy post)

Drodzy niektórzy panowie, którzy wysyłacie fotki swojego przyrodzenia, miejcie czelność się ujawnić skoro i tak spamujecie tym byle komu i odpowiedzcie: Co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie?

Panthera
Panthera
  22 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A czy ty szanujesz mężczyzn?


tylko tych ktorzy szanuja kobiety.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak jak ty, masz prawo do swoich uwag, spostrzeżeń i wniosków, tak samo oni.


ale niech uwagi maja do konkretnych kobiet a nie do wszystkich z powodu kilku.
I nie musza przy tym nas obrazac! teksty typu "kazda leci na kase, bo sa peezdozwierzakami zaprogramowanymi przez nature" nie sa normalne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może oni trafili akurat na takie kobiety?


to nie upoważnia ich do wyżywania sie na wszystkich kobietach.
A gdyby taki się związał z jakąs mając kiepskie wspomnienia z ex? Zrobiłby jej piekło z życia, bo bałby sie ze ona mu zrobi pierwsza? Nie ufałby jej, traktował jak własność, bo ex za duzo pozwalał i go zdradziła. Czy to jest fair w stosunku do nowej kobiety? Albo taki facet niech wezmie na wstrzymanie dopóki mu nie przejdzie albo niech sie nie zabiera za kobiety i da sobie z nimi spokój. Niektorzy jednak nie potrafią. Chcą miec kobietę, ale nie umieją uporać się z przeszłością. Potem oboje się męczą, bo on sie na niej wyzywa, ona go zostawia a ten znowu przekonany jest ze to kazda kobieta taka jest i jest jeszcze gorszy.
Jakoś nie fajnie jest, kiedy jakis typ pisze o kobietach "wszystkie to szmaty lecace na hajs". Ja jako ta co nie patrze na to jak facet zarabia jesem urażona tym stwierdzeniem. Nigdy nie wiadomo co taki zraniony facet zrobi. Może zacząć nawet mordować przypadkowe kobiety. Lub wyzywać je na ulicy. Jakoś nie mam zamiaru z takim psycholem miec do czynienia i nie obchodzi mnie ze ktos go skrzywdził - ma się ogarnąć i tyle.
RedRiding1978
RedRiding1978
  22 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: tylko tych ktorzy szanuja kobiety.


Wszystkie?! Nawet ja nie śmiem stwierdzić, że każdej z nas NALEŻY SIĘ szacunek. Szacunek należy się tym, którzy na niego zasługują, a nie tym, którzy się go domagają

Panthera
Panthera: I nie musza przy tym nas obrazac! teksty typu "kazda leci na kase, bo sa peezdozwierzakami zaprogramowanymi przez nature" nie sa normalne.


Jakby mnie to obchodziło, co taki "dziwoląg" sobie myśli. Ja ani nic nie tracę na jego myśleniu, ani nie zyskuję

Panthera
Panthera: Jakoś nie fajnie jest, kiedy jakis typ pisze o kobietach "wszystkie to szmaty lecace na hajs".


A on Rockefeller i zwiąże się z Rotszyldówną?:) Tylko wiesz co myślę, że dla niej dalej będzie dziadem z drobnymi dla księdza na tacę :)) Nic mnie tak nie bawi, jak właśnie to, bo większość z nich ma 2 złote w kieszeni i pewnie lemoniady nie miałaby ci za co postawić, ale biznesmen pełną gębą:)

Panthera
Panthera: ma się ogarnąć i tyle.


Z całą fotką będziesz że wszyscy mają się ogarnąć?! Niech się ogarnie ten z którym jesteś a co ciebie obchodzi reszta? A ty bijesz się tutaj z każdym :) To jakaś paranoja :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  22 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Kasa, to rzecz nabyta i pozbyta. Po to się ją zarabia, by ją wydawać. Problem nie w tym ile jej wydać, tylko jeszcze trzeba mieć z kim ją wydawać i z kim się nią dzielić. Najpierw muszą znaleźć taką, która zechce ją od nich wziąć :) kasa cieszy tylko wtedy, kiedy jest dodatkiem do uczuć i dzielisz ją z osobą ktorą kochasz. W każdym innym przypadku, jest tylko środkiem płatniczym i niczym więcej

Panthera
Panthera
  22 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie?! Nawet ja nie śmiem stwierdzić, że każdej z nas NALEŻY SIĘ szacunek. Szacunek należy się tym, którzy na niego zasługują, a nie tym, którzy się go domagają


a wiec mozna sobie obrazac każdą napotrkaną na ulicy kobietę, wyśmiewać ją, mieć gdzieś gdy potrzebuje pomocy i wytykać ją palcami, bo przeciez na szacunek musi sobie zasłużyć?
Tylko co jesli zasługuje bo np szanuje siebie i innych, działa charytatywnie itp, ale jej dany facet nie zna, i nie wie nic o niej?

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja ani nic nie tracę na jego myśleniu, ani nie zyskuję


na jego nie. Ale potem taki typ zwołuje na forum bande podbnych mu ludzi. I to sie rozpleni. W rezultacie (gdzies wycyztałam na forum) doszło do tego, ze jakis facet, ktorego ex zostawiła zdradzając tak bardzo nienawidził kobiet, ze gdy widział jak trzech typów próbowało zgwałcić jakąs kobietę, ten tylko popatrzył na jej błagalne spojrzenie i uśmiechnął sie i poszedł i czuł z tego powodu satysfakcję. A przeciez mógł chociaz na policje zadzwonić. Są tacy co pisali, że gdyby spotkali jakiegos muzułmana bijącego jakąś losową kobietę, to by mu flaszke za to postawił. Wiec poglądy czasem przechodzą w czyn.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo większość z nich ma 2 złote w kieszeni i pewnie lemoniady nie miałaby ci za co postawić, ale biznesmen pełną gębą:)

wiekszosc z nich zarabia nieco ponad najwyzsza krajową a uwazają ze laska jest z nimi dla hasju, wiec zaczynaja ją traktować jak prostytutke, bo przeciez "ja mam hajs a ona nie odejdzie".

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech się ogarnie ten z którym jesteś a co ciebie obchodzi reszta?


akurat ten z ktorym jestem to pod tym wzgledem jest ogarniety i bogu dzieki.
Konto usunięte
Konto usunięte: A ty bijesz się tutaj z każdym :) To jakaś paranoja :)


chce im wytłumaczyc to i owo. Chce by byli uswiadomieni. Ze to co robią jest złe, po co krzywdzic niewinnych ludzi?
RedRiding1978
RedRiding1978
  22 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: wiekszosc z nich zarabia nieco ponad najwyzsza krajową a uwazają ze laska jest z nimi dla hasju, wiec zaczynaja ją traktować jak prostytutke, bo przeciez "ja mam hajs a ona nie odejdzie".


Uwierz mi, żadna osoba na świecie nie zrazi mnie do siebie tak szybko jak ta, która poprzez dobra materialne i nieważne jakie chce się komuś przypodobać, być lepsza, pokazać swoją wyższość. A dodatkowo kiedy wiem ,że robi szit, kasa z której żyje pochodzi z nielegalnego źródła, czy ktoś prze tę osobę cierpiał by ten mógł ją mieć. Jeżeli człowiek nie stanowi dla mnie wartości, to kasą i willą z basenem mnie nie kupi. Może zarabiać krocie, mieć więcej jak potrzebuje i może sobie z nich zrobić ognisko i kiełbaski na nich upiec, a najlepiej swoją :) Gardzę takimi. Kończę ten temat. Miłego wieczorku
Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwierz mi, żadna osoba na świecie nie zrazi mnie do siebie tak szybko jak ta, która poprzez dobra materialne i nieważne jakie chce się komuś przypodobać, być lepsza, pokazać swoją wyższość. A dodatkowo kiedy wiem ,że robi szit, kasa z której żyje pochodzi z nielegalnego źródła, czy ktoś prze tę osobę cierpiał by ten mógł ją mieć. Jeżeli człowiek nie stanowi dla mnie wartości, to kasą i willą z basenem mnie nie kupi. Może zarabiać krocie, mieć więcej jak potrzebuje i może sobie z nich zrobić ognisko i kiełbaski na nich upiec, a najlepiej swoją :) Gardzę takimi. Kończę ten temat. Miłego wieczorku


Kilka cytatów z forum na ten temat:

"Jak kobieta np. poleci na lekarza, ordynatora to ona ma wyrąbane na jego ciężką pracę, jego wiedzę i w doopie ma to co on musiał mieć we łbie i osiągnąć, by uzyskać taką pracę. Liczy się to co on już MA, a reszta to "j*bane filozofie". Jak jest dwóch facetów na tej samej pozycji i jeden osiągnął to wszystko sam i ciężką pracą, a drugi przekrętami, cwaniactwem i znajomościami to dla kobiet nie ma żadnej różnicy między nimi."

"Natomiast wy, zakłamane spryciarze z czyczkami, nie tyle co spora atrakcyjność was kręci, ale jeśli chodzi o charakter to już te cechy które są skorelowane z prymitywnymi funkcjami - zasoby, ich zdobywanie, pozycja w stadzie jak np kariera po trupach, cwanaictwo zarobkowe, cwaniactwo towarzyskie itd "

"Kobiety lecą tylko na wyluzowanych, pewnych siebie tępaków, a moralność faceta mają w doopie."

"Dla kobiety zawsze najlepszym człowiekiem jest ten, który przynosi jej najwięcej korzyści i dostarcza najwięcej doznań, dlatego po co pytać o zwierzęta, skoro kobieta zignoruje nawet mordowanie LUDZI, jeśli facet wbudza motyle. Któryś dyktator, albo seryjny morderca nie miał powodzenia u kobiet?"

"Tak, dlatego największą głupotą, która mnie doprowadza do żylaków jest gadanie, że to faceci zwracają uwagę na karyny, a tabuny porządnych kobiet czekają na porządnych facetów i jak to się przekłada na efekt, skoro uświadczyć dyktatora, psychopatę, bandziora, zdegenerowanego biznesmena, idącego po trupach do celu, czy kibola, dresiarza, czarny charakter, duszę towarzystwa, cwaniaczka, który nie miałby powodzenia u kobiet to sztuka, za to spokojnego, uczciwego faceta z zerowym powodzeniem znajdzie się w trymiga."

"Szanowny: znajomi dresiarze po wyjściu z kicia mieszkają z całkiem dobrymi laskami,"

Adres forum:

http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=7202400&start=0
RedRiding1978
RedRiding1978
  23 czerwca 2017

Panthera, ja napisałam wyraźnie KOŃCZĘ TEN TEMAT.Nie interesuje mnie co mężczyźni piszą na temat kobiet, ani kobiety na temat mężczyzn. Od zawsze było tak, że jedni na drugich narzekali, ale jednocześnie każda ze stron potrzebuje siebie na wzajem. Problem w tym by polubić/pokochać/zaakceptować wady osoby z którą jesteś, bo nikt idealny nie jest. Mnie w swoje gierki nie wciągniesz, a to co ty robisz, to tyko utwierdzasz ich w przekonaniu, że mają racje i ich indywidualne spostrzeżenia są właściwymi. Gdybym ja przez swoje indywidualne spostrzeżenia chciała oceniać każdego, to uwierz mi, żaden z nich żywy by z tej batalii nie wyszedł. Tylko czy szukanie dziury w dziurze to właściwa postawa? Miłego dnia. Od dzisiaj zaczynamy wakacje, to wyluzuj pani "psor" z tym uświadamianiem ich. Daj im ponarzekać, postękać, pokwękać, pogderać itd itd itd :)

Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera, ja napisałam wyraźnie KOŃCZĘ TEN TEMAT


Chciałam ci to wysłać wczsniej a akurat ty zdazyłas napisac "koncze ten temat". Nie poddałam sie i i tak wysłałam, żebys sie chociaz zapoznała. Ale widać masz to w dupie. Spoko.

Konto usunięte
Konto usunięte: a to co ty robisz, to tyko utwierdzasz ich w przekonaniu, że mają racje i ich indywidualne spostrzeżenia są właściwymi.


Brawo, jeszcze przyznajesz tym smalcom racje. Po czyjej ty jestes stronie? Moze razem z nimi bedziesz jeźdzć po kobietach i je wyzywać od szmat?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko czy szukanie dziury w dziurze to właściwa postawa?


I przez taką postawe oni czują sie bezkarni bo wiekszosc kobiet niestety woli miec to w dupie a wiekszosc facetow woli marudzic. Zamiast z tym walczyc i bronić sie akceptujecie to i za kilka lat znowu będzie jak w średniowieczu, bo przeciez "taki jest juz swiat i tak musi być, faceci nami rządzą" itp. A dlaczego? Bo same na to pozwoliłyście.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  23 czerwca 2017

Czekam tu na dowody locho na potwierdzenie swojej tezy xd

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  23 czerwca 2017

Panthera Wez się ogarnij dziewczyno, ze tobie sie chce takie piertoły czytać z całego Internetu forum. A potem ci dyńka świruje jak juz ktoś pisze o kobietach. Masz faceta zajmij sie nim. Więcej ze soba rozmawiajcie spedzajcie czas nawet na odległość się da, wystarczy ruszyć glowa i wykorzystać neta do wspólnych rozmów, rozrywki choćby pogranie ze soba w jakieś gierki( pełno tu tego). I bez wymówki ze czasu nikt nie ma z was,bo lepiej oddać sie do rozrywki niż do czytania bzdur poglądów ludzkich i tak nie zmienisz, lepiej odpuścić

Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Masz faceta zajmij sie nim


ty mi nie mów co mam robić. A to facet jest od zajmowania się mną ;]

SkromnyJaa
SkromnyJaa: ze tobie sie chce takie piertoły czytać z całego Internetu forum


udowadniam, że są tacy faceci, co tak myślą. A tacy faceci moga swoje poglądy przerobić w czyn, a to już nie bedzie miłe. DLatego chce uswiadamiac facetów, że nie kazda jest materialistką i ma gdzies moralność faceta. A jak taki jeszcze jest agrwsywny, cóż i ja wtedy jestem, bo wiem że nie ma racji i gada o kboietach pierdoły a jeszcze chce nam z powodu swoich urojeń zaszkodzić. To sposób obrony przed nimi! Potem wy to łykacie i macie o nas takie samo zdanie.
Wiele kobiet co gorsza broni was, opieprza kobiety nie zgadzające sie z takimi facetami... w rezultacie kobietom ublizają faceci i kobiety, a facetom nie ubliza nikt, czują sie bezkarni a potem co, powrót do średniowiecza? Nie mam zamiaru.
Jak ktoś obraża na dzien dobry kazdą kobietę, to ja brazam jego. Jak mi podpadnie, tez go obrazam.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: I bez wymówki ze czasu nikt nie ma z was


Jak on jest w pracy to co mam robić?
RedRiding1978
RedRiding1978
  23 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Chciałam ci to wysłać wczsniej a akurat ty zdazyłas napisac "koncze ten temat". Nie poddałam sie i i tak wysłałam, żebys sie chociaz zapoznała. Ale widać masz to w dupie.


Jak najbardziej, mam to gdzieś :) Właśnie robię przetwory z truskaweczek i nie mam czasu na twoje pierdołki i banialuki. Ty widzę cierpisz na jego nadmiar, to mogłabyś podlać kwiaty w ogrodzie, skosić trawnik, przyciąć krzewy, bo z nudów, zaczynasz świrować :)

Panthera
Panthera: Jak on jest w pracy to co mam robić?


No właśnie ci powiedziałam co masz robić :)
Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty widzę cierpisz na jego nadmiar, to mogłabyś podlać kwiaty w ogrodzie, skosić trawnik, przyciąć krzewy, bo z nudów, zaczynasz świrować :)


według ciebie takie traktowanie kobiet to nic wielkiego? Nic dziwnego ze faceci uwazają, że kobiety są puste ;/
RedRiding1978
RedRiding1978
  23 czerwca 2017

Ja cie nie pytałam co na ten temat sądzą mężczyźni, tyko kazałam ci wykonać konkretną pracę. chyba, że nawet tyle nie potrafisz, to zwracam honor do własnej kieszeni.

Panthera
Panthera
  23 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja cie nie pytałam co na ten temat sądzą mężczyźni, tyko kazałam ci wykonać konkretną pracę. chyba, że nawet tyle nie potrafisz,


ale co ciebie obchodzą moje kwiatki, trawniki i ogródki?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.