Mumandson
Mumandson
  19 czerwca 2017 (pierwszy post)

Drodzy niektórzy panowie, którzy wysyłacie fotki swojego przyrodzenia, miejcie czelność się ujawnić skoro i tak spamujecie tym byle komu i odpowiedzcie: Co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie?

luckyLoser
luckyLoser
  19 czerwca 2017

Ta sama sytuacja co z kobietami. Zdjęcia w rajstopach, jakieś dwuznaczne pozy, wystające cycki, czasem majtki, a w opisie.. "nie szukam przygód"
Która odwazniejsza tez wysyła nagle foty.

Lehar
Lehar
  19 czerwca 2017

Niestety, są na tym portalu zarówno kobiety jak mężczyźni, którzy rozsyłają zdjęcia swoich "walorów", co jest głupotą od dawna. Jeszcze większą głupotą jest to, że ktoś próbuje zaimponować drugiej osobie wysyłając zdjęcia intymnych części ciała ściągnięte z zagranicznych stron. Chętnie uzyskałbym odpowiedź na pytanie: co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie zdjęcia ściągnięte z internetu.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  19 czerwca 2017

Dzień dobry :-)

To jest pętla, spełnianie próśb - żeby się przypodobać, zaimponować - skutkuje falą zdjęć i zachowań o wiadomym kontekście.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chętnie uzyskałbym odpowiedź na pytanie: co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie zdjęcia ściągnięte z internetu.

Sam sobie odpowiedziałeś:
Konto usunięte
Konto usunięte: ktoś próbuje zaimponować drugiej osobie wysyłając zdjęcia intymnych części ciała ściągnięte z zagranicznych stron.

d83dde09
Lehar
Lehar
  19 czerwca 2017

No racja, sam sobie odpowiedziałem, na to pytanie :)

Jacek82
Jacek82
  19 czerwca 2017
Nie wierzę w to ! naprawdę nie wierzę by ktoś z fotka takie rzeczy robił ! i ten temat jest nie potrzebny
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

To uczucie skoro nawet mi penisa wyslales xd gardze toba

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 czerwca 2017

No w sumie mnie to bawi. Na dzień dobry zamiast "hej"... dick pic. Jakie Ci ludzie muszą mieć kompleksy skoro wysyłają zdjęcia przyrodzenia losowym kobietom( facetom tez). No kurcze. Zaimponować w ten sposób? To raczej bawi i odrzuca, a nie imponuje xdd. Choć w sumie znajdą się też pewnie takie osobniki, na których takie fotki robią wrażenie. Tak samo nie rozumiem kobiet, które wstawiają wyuzdane zdjęcia na profil, a później marudzą, że wypisuje do nich stado napaleńców. No, ale głupota ludzka nie zna granic.

Jacek82
Jacek82
  19 czerwca 2017
Tu na fotka nie ma takich przypadków !! na pewno nie ma
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

Teoje zdanie ekshibicjonisto i fejku goowno znaczy ale dlaczego moderacja na takie wybryki nie reaguje? Widac to kolejny z nich

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 czerwca 2017

Among nie stresuj się. :p

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

Wrzucanie mi na pw fotek dzieci jasno okresja jego preferencje, niech ktos zadzwoni do prokuratury jednego zwyrodnialca mniej tak to widze

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  19 czerwca 2017

Gdybym sie stresowal nie byloby mnie tutaj xd

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  19 czerwca 2017
Jacek82
Jacek82: Nie wierzę w to !

zejdź na ziemię i może wtedy uwierzysz
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 czerwca 2017

Among przecież sobie śmieszkuje tylko :pp

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.