Mumandson
Mumandson
  19 czerwca 2017 (pierwszy post)

Drodzy niektórzy panowie, którzy wysyłacie fotki swojego przyrodzenia, miejcie czelność się ujawnić skoro i tak spamujecie tym byle komu i odpowiedzcie: Co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie?

Panthera
Panthera
  21 czerwca 2017
luckyLoser
luckyLoser: Ta sama sytuacja co z kobietami. Zdjęcia w rajstopach, jakieś dwuznaczne pozy, wystające cycki, czasem majtki, a w opisie.. "nie szukam przygód" Która odwazniejsza tez wysyła nagle foty.


pytanie brzmiało "odpowiedzcie: Co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie?"
A ty tu z kobietami wyjeżdzasz. WTF? CO ci siedzi w głowie? Kogo obchodza nagie kobiety skoro temat dotyczy nagich facetów?
Ani nie udzieliłes odpowiedzi, a na dodatek pojechałeś kobietom. ZAWSZE TAK JEST.
Facet żali sie ze kobiety wrzucaja na fotke wyzywające zdjecia (nie pytaja dlaczego, żala sie ze tak jest i juz) to temat dotyczy tego wątku. Jak ktoś spyta dlaczego faceci takie zdjecia wysyłaja dziewczynom to zaraz o kobietam ktos pisze "ale kobiety też!" jakby to miało nie wiem, wybronić tych pajaców wysyłających swoje przyrodzenia? Ze "ale ty sie nie czepiaj tych facetów, bo wy tez nie jestescie swiete, a wlasciwie to nawet gorsze!" czyli wychodzi na to ze pojazd po obcych facetach bierzecie bardzo osobiście jakby was dotyczył. A moze by tak wyluzować wreszcie panowie? -.-

Jacek82
Jacek82: Nie wierzę w to ! naprawdę nie wierzę by ktoś z fotka takie rzeczy robił ! i ten temat jest nie potrzebny


O drugi przykład czyli "problem z jakimiś złymi facetami to nieistniejący problem"
Panthera
Panthera
  21 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: kobiety tu sa bardziej zboczone niz faceci widzac zdjecia na profil pokazuja to publicznie wiadomo a na kamerksch juz z cycek na wierzchu wielce panny wyswiaja zeby poczuc sie dowartociowane


ja pierdziele, temat o facetach a ten po kobietach jezdzi. SERIO? PO CO? Kogo obchodza kobiety, skoro tu sie pisze o zboczencach płci meskiej? Pomyliłeś adresy, wypad.
I bardziej zboczone kobiety? HAHA, jakbys był kobietą i dostawałbys penisy mialbys prównanie.
Nie wiem co ty masz w głowie, by w temacie o facetach opisywać kobiety. Nie dośc ze bez sensu i nie na temat, to jeszcze po chamsku jedziesz po kobietach ogółem, bo masz jakieś urojenia. Lecz sie...
Coz boli dupa, bo sam wysyłasz takie zdjecia, wiec bronisz tych co sami takie wysyłają, obrabiając dupe kobietom? Ze niby gorsze, chcąc odwrócić uwage od "biednych uciśnionych facetów" na strone "tych złych szmat i suk" ?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  21 czerwca 2017
Panthera
Panthera:

A Pani wciąż agresywna... Cóż.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  21 czerwca 2017
Panthera
Panthera: a pierdziele, temat o facetach a ten po kobietach jezdzi

Ale to jest prawda , kobiety też są zboczone na tym samym poziomie co faceci ;) Do cipki wkłądają każdy przedmiot jak Marchewka , ogórek markery , ołówki, długopisy, itp A facet wsówa swojego małego w każdą szparkę jak między fotelem a łokietnikiem, między poduszki itp ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 czerwca 2017
Panthera
Panthera: bo sam wysyłasz takie zdjecia

pokaż mi czas, miejsce jak wysyłałem ci takie zdjecia
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  21 czerwca 2017
esquilo
esquilo: A Pani wciąż agresywna... Cóż.

Taka natura panteryd83dde0f, nie przeskoczysz a pantera owszemd83dde02
Kaczor1987
Kaczor1987
  21 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: kobiety tu sa bardziej zboczone niz faceci

Z tego co wiem to kobiety są dużo bardziej zboczone tylko boją się opinii. Kobiety mają większą wyobraźnię, a faceci większą odwagę wcielać w życie swoje marzenia.
Panthera
Panthera
  21 czerwca 2017
esquilo
esquilo: A Pani wciąż agresywna... Cóż


bo mnie bezmyślność ludzka doprowadza do szału. Zwłaszcza bezpodstawne obrażanie kobiet. A w szczególności bez konkretnego powodu pod tematem o FACETACH. Tak po prostu, jakby temat dotyczył koloru sukienki na wesele a on wyskoczył z tym która kosiarka jest lepsza. BEZ SENSU. Byle by tylko obrazić kobietę, ulżyć sobie. Bo przecież autorka tematu miała czelność narzekać na facetów. Co z tego że konkretnych - Skromny i tak wziął to do siebie jakby o nim to było i w odwecie obraził wszystkie kobiety. Z zemsty? Tylko po co?
Co mu sie nie podobało w jej poście? Nie widze nic takiego. Wiec dla mnie to była jego głupota - a to już działa na mnie jak płachta na byka...

fristajla
fristajla: A facet wsówa swojego małego w każdą szparkę jak między fotelem a łokietnikiem, między poduszki itp ;D


Ok... bede to miała na uwadze przy sprzątaniu. Tak na wszelki wypadek.

fristajla
fristajla: Ale to jest prawda , kobiety też są zboczone na tym samym poziomie co faceci ;)


No dobra są zboczone nie twierdze ze nie. Ale czy bardziej? Nie wiem. Jednak to temat w ktorym auutorka pyta, dlaczego faceci wysyłaja jej nagie zdjecia, wiec w jakim celu wspominać tu ze kobiety tez są zboczone. Czy to jest odpowiedz na pytanie? Co to ma do tematu wątku? Nie ma nic - wiec po co to pisać?

SkromnyJaa
SkromnyJaa: pokaż mi czas, miejsce jak wysyłałem ci takie zdjecia


Mi nie ale kto wie komu d83dde0f
Z resztą, gdybyś nie wysyłał to byś sie tak tym tematem nie zbulwersował do tego stopnia, że wręcz musiałeś odreagować pisząc coś o kobietach "ze są jeszcze gorsze". Ból dupy z powodu tematu wątku czućna kilometr. A dlaczego jest ból dupy? A no bo pewnie temat dotyczy także i ciebie.
Przecież sam wiele razy mi pisałeś, że jesli sie z czymś nie zgadzam i wykłócam na tematy związane z kobietami, np pisząc, ze "nie kazda to materialistka" to oznacza, ze wlasnie jestem taka tylko staram sie wybielić zasłaniając sie takimi postulatami.

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem to kobiety są dużo bardziej zboczone tylko boją się opinii. Kobiety mają większą wyobraźnię, a faceci większą odwagę wcielać w życie swoje marzenia.


Moze i kobiety tu maja wieksze pole do popisu, ale jest cos co je ogranicza - popęd, a raczej jego brak.
Kobiety mają nieco mniejszy popęd seksualny, bo nie wytwarzają komorek jajowych codziennie w milionach sztuk, wiec nie muszą mieć "spustu". Kobiety są płodne jakiś czas w miesiacu i w tym czasie mają popęd nawet tak silny jak u faceta lub silniejszy, ale gdy faza płodna mija kobieta juz nie ma takiej ochoty na sex a raczej na pieszczoty (choc pieszczoty moga sprawic ze nabierze ochoty na sex d83dde0f ) Facet jest płodny cały czas, więc cały czas mógłby sie bzykać. Wiec i odwaga jest wieksza, bo ochota wieksza i częstsza. Dlatego akurat tu bym powiedziała ze zboczeństwo mamy na równi lub nawet troche wiecej jest jej po stronie faceta.
Tym bardziej, ze napalona laska uwodzi faceta i kusi i robi to fajnie subtelnie
A napalony facet? Pisze takie bzdety, błędy ortograficzne wali, jest wręcz obleśny. Nawet nie zdaje sobie sprawy ze penisa najpierw trzeba umyć zanim zacznie uprawiać sex. A do zdjęcia też czesto jest nieumyty przytrzymywany brudnymi paluchami. Bo nie myśli w tej chwili co robi. Wiec bycie zboczonym u facetow przyjmuje formę ogłupienia - tak jest intensywne....
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  21 czerwca 2017
Panthera
Panthera: bo mnie bezmyślność ludzka doprowadza do szału

Pozostawię znamiennne trzy kropki, o te: "...".
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 czerwca 2017

Panthera twoje posty mnie nie ruszają wiec pisz sobie zdrowo i wmawiaj co tam ci wygodnie, ja znam siebie lepiej niż ty mnie no i otoczenie które da się zauważyć "gołym" okiem

Panthera
Panthera
  21 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Panthera twoje posty mnie nie ruszają wiec pisz sobie zdrowo i wmawiaj co tam ci wygodnie, ja znam siebie lepiej niż ty mnie no i otoczenie które da się zauważyć "gołym" okiem


wiec mądralo dlaczego zaczales obrazac kobiety w tym temacie o facetach? Co ci to dało?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  22 czerwca 2017

Bogactwo

Panthera
Panthera
  22 czerwca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: SkromnyJaa 58 minut temu Bogactwo


troll jakich mało....
RedRiding1978
RedRiding1978
  22 czerwca 2017
Panthera
Panthera: Mi nie ale kto wie komu Z resztą, gdybyś nie wysyłał to byś sie tak tym tematem nie zbulwersował do tego stopnia, że wręcz musiałeś odreagować pisząc coś o kobietach "ze są jeszcze gorsze". Ból dupy z powodu tematu wątku czućna kilometr. A dlaczego jest ból dupy? A no bo pewnie temat dotyczy także i ciebie. Przecież sam wiele razy mi pisałeś, że jesli sie z czymś nie zgadzam i wykłócam na tematy związane z kobietami, np pisząc, ze "nie kazda to materialistka" to oznacza, ze wlasnie jestem taka tylko staram sie wybielić zasłaniając sie takimi postulatami.


Wiesz Panthera, niektórym facetom, to ja się wcale nie dziwię, że narzekają?! Jeżeli dobry, cichy, spokojny facet, trafi na taką hydrę jak Ty, to nic dziwnego, że później "okaleczony" jest psychicznie i emocjonalnie. Nic tylko mu współczuć.
modapudelek
modapudelek
  22 czerwca 2017

Ciekawe to wszystko

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.