Mumandson
Mumandson
  19 czerwca 2017 (pierwszy post)

Drodzy niektórzy panowie, którzy wysyłacie fotki swojego przyrodzenia, miejcie czelność się ujawnić skoro i tak spamujecie tym byle komu i odpowiedzcie: Co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie?

Mumandson
Mumandson
  19 czerwca 2017

A na kamerkach co sie wyrabia, nikt tego nie pilnuje, gdzie administratorzy? (:

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  19 czerwca 2017

kobiety tu sa bardziej zboczone niz faceci widzac zdjecia na profil pokazuja to publicznie wiadomo a na kamerksch juz z cycek na wierzchu wielce panny wyswiaja zeby poczuc sie dowartociowane

CuteNinja
CuteNinja
  19 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A na kamerkach co sie wyrabia, nikt tego nie pilnuje, gdzie administratorzy? (:

Jeśli jesteś świadkiem transmisji, na której dochodzi do jakichś dziwnych sytuacji, możesz zgłosić ten fakt któremuś z moderatorów kamerek poprzez wiadomość prywatną, listę znajdziesz tutaj: https://fotka.com/przyjaciele#fotkatv_przyjaciele Najlepiej wybrać kogoś, kto jest aktualnie online, żeby mógł zareagować. Moderatorzy to też tylko ludzie, nie zawsze są w stanie wszystkiego dopilnować d83dde0f
Mumandson
Mumandson
  19 czerwca 2017

Klikałam te całe "zgłoś". Ale to jak wszędzie nic nie daje, do niczego nie potrzebne. Dzięki za informację. :)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  19 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Klikałam te całe "zgłoś". Ale to jak wszędzie nic nie daje, do niczego nie potrzebne. Dzięki za informację. :)

Daje i to bardzo dużo, szczególnie kiedy dołączony jest pełen zrzut ekranu z datą i godziną.
Jak nie ma on-line Przyjaciela Kamerek możesz poprosić o interwencję kogoś z Fotka Przyjaciół. Przy czym pamiętaj proszę, jak koleżanka wyżej wspominała: moderatorzy są ludźmi, nie siedzą non stop przez monitorem tylko i wyłącznie nadzorując.

Zawsze też możesz zgłosić się do pomocy ^^
Lehar
Lehar
  19 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Klikałam te całe "zgłoś". Ale to jak wszędzie nic nie daje, do niczego nie potrzebne

Mylisz się. Dzięki tej opcji "zgłoś"gdy nie ma żadnego moderatora online, to po zalogowaniu może sprawdzić czy były jakieś zgłoszenia i i wtedy da bana. Moderatorzy też ludzie i żyją również realnym światem-pracują,uczą się itp.
GRADEK83
GRADEK83
  19 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po co to wysyłacie?

To nie wiesz to działa na zasadzie coś za coś ja ci jaja ty mi cycuszki a przynajmniej na to liczą... ja nie popieram takiej formy nawiązywania znajomości bo u uj i cycuszki zazwyczaj są trefne i wiadomo co trafi do internetu już tam zostanie na wieki.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
wpis jest ukryty
Memory
Memory
  19 czerwca 2017

Magda specjalistka w tej dziedzinie to wam objasnila xD

Memory
Memory
  19 czerwca 2017

No jie gadaj Gradek, moje cycuszki byly dla Ciebie trefne? d83dde16

Memory
Memory
  19 czerwca 2017

Nie*

Jacek82
Jacek82
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jacek82: Nie wierzę w to ! zejdź na ziemię i może wtedy uwierzysz


Stąpam twardo po ziemi i to co pisze jest przemyślane a nie brednie które nie są prawdą ! i po co ten temat ?
GRADEK83
GRADEK83
  20 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No jie gadaj Gradek, moje cycuszki byly dla Ciebie trefne?

Fejkowe jak nic i zszopowane :ziober2:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  21 czerwca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Fejkowe

Dradziu oglądaj na lajfie na kamerze, bo pokusa aby wysłać czyjeś jest duża.

I nie bierz kota w worku. Bez twarzy się nie liczy ;)
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
LeVentSolaire
Posty: 9523 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
LeVentSolaire
  21 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Drodzy niektórzy panowie, którzy wysyłacie fotki swojego przyrodzenia, miejcie czelność się ujawnić skoro i tak spamujecie tym byle komu i odpowiedzcie: Co Wam do jasnej choinki siedzi w głowach i po co to wysyłacie?


Właśnie dlatego to wysyłają bo mają kompleksy aby pokazać samych siebie :)
Choć jest tu paru co się nie krepują i wrzucają szczególnie nocą na autentyczne swoje profile zdjęcia takich " kwiatków " :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.