ToriW
ToriW
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Łapówkowy ryczałcik na leki, na które nie stać obywatelki, który podtrzymuje normalność umysłową się skończył i są problemy.

Cie proszę nie dokładaj jej już. Leżącego się nie kopie.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Też nigdy bana na forum nie dostałam

Nie rokujesz na forumowego nicponia, jakoś mnie to nie dziwi ;) Zapraszam do częstszego udzielania się!
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cie proszę nie dokładaj jej już. Leżącego się nie kopie.


Nieuczciwe ruchy są tylko dla uczciwych ludzi.
Eldim
Eldim: Nie rokujesz na forumowego nicponia, jakoś mnie to nie dziwi ;) Zapraszam do częstszego udzielania się!


Nie bawi mnie taki sport. Nicponie źle kończą to po drugied83dde0f
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017

dalej grzejecie temat? Mnie to nie przeszkadza, a nawet jestem za i jeszcze go podbije

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017

Nie macie nic więcej do dodania?! Chętnie poczytamy wasz iloraz inteligencji

Panthera
Panthera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nitk tak jak wy nie potrafi sobie strzelać w kolana


no chyba ty!
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  24 maja 2017

Ty tez stul sie

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Panthera
Panthera: no chyba ty!


No chyba "yo"
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Łapówkowy ryczałcik na leki, na które nie stać obywatelki, który podtrzymuje normalność umysłową się skończył i są problemy.


Aż tak bardzo bolało, że musiałaś lecieć po kroplóweczkę do ricziego?! Mam nadzieję, że cie dobrze zdiagnozował i strychnina odłoży się w jego ogonku a nie w twoim. Podaj adres wyślę cały wagon chusteczek do noska i maści na ból twojego rowka, bo wazelinka może być nieskuteczna po jego zabiegach :))))
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Łapówkowy ryczałcik na leki, na które nie stać obywatelki, który podtrzymuje normalność umysłową się skończył i są problemy.Aż tak bardzo bolało, że musiałaś lecieć po kroplóweczkę do ricziego?! Mam nadzieję, że cie dobrze zdiagnozował i strychnina odłoży się w jego ogonku a nie w twoim. Podaj adres wyślę cały wagon chusteczek do noska i maści na ból twojego rowka, bo wazelinka może być nieskuteczna po jego zabiegach :))))


Jesteś dla mnie mało realna, dyskutuję tylko z osobami a osobą nie jesteś. Osoba ma twarz. To tyle w temacie. Zajmij się własnym życiem.
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajmij się własnym życiem.


Tylko pod jednym warunkiem maleńka:) Zamiast leczyć mnie i innych użytkowników, zaczniesz leczenie od siebie. Zawsze masz wybór, albo ładny kolorowy obrazek, albo zupełnie zaciemniony
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zamiast leczyć mnie i innych użytkowników,


Nikogo nie leczę. Nie posiadam takich uprawnień. Dobitnie stwierdzam fakty
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: . Dobitnie stwierdzam fakty


Czyżbym niechcący dotknęła czegoś w rodzaju niedopieszczonego? Lepiej nie proś o szukanie drugiego dna
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017

ojej, nawet tyle użytkowników nie ma, ile ja mam minusów za każdy post:) Nic nie szkodzi, to co macie przeczytać i tak przeczytacie :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżbym niechcący dotknęła czegoś w rodzaju niedopieszczonego? Lepiej nie proś o szukanie drugiego dna


Nie masz nikogo bliżej w rodzinie żeby tak stękać i pojękiwać, tylko z tego powodu że posiadam własne zdanie odmienne od twojego ("Twojego" mogłam napisać z dużej literki, ale to tyczy się osób). Po pierwsze: nie wcinam się w to, kto z kim i dlaczego. To są prywatne sprawy. Po drugie: w dyskusji nie wykorzystuję wyglądu innych jako argumentów. Sama nie pokazujesz tej swojej jak mniemam ślicznej mordki a cudzy wygląd krytykujesz? To jest szczyt chamstwa I po trzecie: nie bluzgam ludzi za nic.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.