ToriW
ToriW
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Pjotrek
Pjotrek: dwie panienki aktywne na umarłym forum musicie sie dogadywać a nie zagryzać ,spokojnej nocki


Zawsze po stronie użytkowników, prawie nigdy po Twojej :) Chyba nigdy się nie dogadamy :) Spokojnej
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jestdobrze1994: Każdy sądzi wg własnej miarySkończ waść i wstydu sobie znawczyni prawa oszczędź, bo uczepiłaś się jaj wieku, a kiedy ci napisałam że wszystko odbywa się zgodnie z prawem, to ty dalej swoje. Może ty skasuj profil i nie doradzaj więcej


Dyskusja z frustratem to jak bicie głową w mur, pozwól że zostawię Tobie pole do popisu. Pomyśl raczej nad swoim bytem tutaj....portal do oceny zdjęćd83dde04Głupiemu się ustępuje. Pozdrawiam i miłej nocki :bye:
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ortal do oceny zdjęć


Tak godosz?:)

Pjotrek
Pjotrek: jako moderatorzy jesteśmy takimi samymi użytkownikami,


Szapo ba za ocenę :)
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma nic złego w nagości ale w swoim czasie wszystko. Zablokuj wiadomości przychodzące i sama pisz do ciekawych osób zamiast czekć na księcia.


a skad przekonanie ze czeka na księcia?
na fotce zawsze sie traktuje narzekajace na facetow dziewczyny jakby byly ksiezniczkami szukajacymi księciuniów, a pisza tylko prawde bo ja to samo mam. No ale powiedziec cosna faceta to zaraz jest sie wyzywaną i traktowaną jak "tę co wyzej sra niz dupe ma".
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: a skad przekonanie ze czeka

No właśnie stąd gdzie określiła swoje oczekiwania:
Konto usunięte
Konto usunięte: założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje

A później pretensje do facetów że nie spełniają jej oczekiwań. Stąd rada żeby sama zagadywała gdy ktoś się spodoba.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie stąd gdzie określiła swoje oczekiwania:


Mi chdzilo ze "o ksiecia".
Dlaczego "ksiecia"?
Normalnego faceta szuka.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 maja 2017

Nie napisała normalnego ani zwykłego. Takich ma pewnie kolegów w szkole. Czeka jednak na fajnego.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Głupiemu się ustępuje


Rozumiem, że przed takimi laluniami lektyki czekają i czerwone dywany:) jednak ja twojej głupocie nie ustąpię!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozumiem, że przed takimi laluniami lektyki czekają i czerwone dywany:)


Bardzo bym chciała,,,,jeej jak ja bym tak chciaład83dde0a Teraz wybacz ale jesteś kolejną osoba mylącą wygląd z poglądem. Dostrzegam schedę po wielu osobowościach w jednej osobie...nazw nawet nie zapamiętałam tyle ich było.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak godosz?:)


Konto usunięte
Konto usunięte: Szapo ba za ocenę :)

tajrusią mocno zalatujed83dde31
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: tajrusią mocno zalatuje


No i po co ci paniusiu ta szydera? No po co ci to i komu i czemu to ma służyć? Ulżyło ci?!To gitarka. Masz tak nudne i monotonne życie, że szukasz sobie tego typu rozrywki w necie?! tak ci z nią do twarzy jak z tymi zerówkami dla szpanu
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To gitarka


No faktycznie, jest okd83dde0a
Konto usunięte
Konto usunięte: No i po co ci paniusiu ta szydera?


Czegoś mi zazdrościsz? Twoja uszczypliwa mordka wypływała pod każdym loginem, podobnym celowo do tego, którym aktualnie się posługujesz. Dywersja, dywersja i jeszcze raz dywersja. Wzajemność to piękna forma zapłaty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz tak nudne i monotonne życie, że szukasz sobie tego typu rozrywki w necie?!


Z całym szacunkiem, ale ja nie pcham za przeproszeniem "ryja" w każdy możliwy temat na tym forum, w przeciwieństwie do Ciebie. Wybiórczo szukam tematu w którym mogę się sensownie wypowiedzieć. Jest tylko jeden problem. Zawsze musi wcisnąć się Ksawiera, R.I.P Tajra i inne przyszłe Walentyny, Hermenegildy etc. W Twej osobie jest cały problem tego forum. Gdzie się nie zjawisz tam burza. Później wszyscy zdziwieni że forum umarło..... Nie obwiniaj mnie za swoje życie
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Z całym szacunkiem, ale ja nie pcham za przeproszeniem "ryja" w każdy możliwy temat na tym forum, w przeciwieństwie do Ciebie.


Wypowiedziała się "kulturalna" użytkowniczka w temacie "Chamstwa" :) Co do twojej mądrości, to nigdzie jak tutaj ją pokazałaś i jak dla mądrego to dość, bo jeszcze trochę to pozamykałabyś połowę użytkowników za pedofilię, a drugą za złamanie ustawy o danych osobowych. Brawo ty. jedziesz równo :))) Myślisz, że okulary zrobią z ciebie profesorkę? Nic z tego pani sowo"mądra" głowo :)
Pjotrek
Pjotrek
  22 maja 2017
d83dde93haaalo , milicja przyjedz na forumad83dde93
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Pjotrek
Pjotrek: haaalo , milicja przyjedz na foruma


koniecznie z paralizatorem :/
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: bo jeszcze trochę to pozamykałabyś połowę użytkowników za pedofilię, a drugą za złamanie ustawy o danych osobowych.


Czyli wnioskuję że popierasz pedofilię, a o założeniach ustawy o danych osobowych i ich łamaniu nigdy nic nie wspomniałam. Nie twórz faktów biegunowo odmiennych od rzeczywistości.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.