ToriW
ToriW
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: dla ciebie kazdy jest madry i gada bez sensu, tylko tys najmadrzejsza reinkarnacjo tajry

Podbijam Pantherę. Ale chyba miałaś zamiar napisać że każdego uważa za głupiego, oprócz niej samej.
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończ te swoje wywody, bo sama tego portalu nie utrzymasz, że tak chętnie namawiasz wszystkich do kasacji zamiast posłuchać tego, co użytkownicy mają do powiedzenia i dostosować portal do ich potrzeb i wymogów. To nie my jesteśmy dla was tylko wy dla nas


Odczep się od okularnicy. Przynajmniej się swojej facjaty nie wstydzi jak jakiś tchórz jak ty. I ta obsesja każdego użytkownika brać za pracownika portalu to już nawet nie jest śmieszne.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017

Tak naprawdę to to coś zachowuje się jak zakonspirowany pracownik portalu. Podbija wszystkie tematy po kolei. Ale być może lekarz zalecił to jako terapię na PNP. Pomaga?

Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: dla ciebie kazdy jest madry i gada bez sensu, tylko tys najmadrzejsza reinkarnacjo tajry Podbijam Pantherę. Ale chyba miałaś zamiar napisać że każdego uważa za głupiego, oprócz niej samej.Ksawiera: Skończ te swoje wywody, bo sama tego portalu nie utrzymasz, że tak chętnie namawiasz wszystkich do kasacji zamiast posłuchać tego, co użytkownicy mają do powiedzenia i dostosować portal do ich potrzeb i wymogów. To nie my jesteśmy dla was tylko wy dla nasOdczep się od okularnicy. Przynajmniej się swojej facjaty nie wstydzi jak jakiś tchórz jak ty. I ta obsesja każdego użytkownika brać za pracownika portalu to już nawet nie jest śmieszne.


Dzieki temu spotkala takigo inteligenta jak ty, bo inaczej j gdzie by znalazla takiego obronce ? Wszak sama zapomina glowy i moderacja musi wkroczyc do akcji i obronic rozum okularnic
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieki temu

Ale zasług to ty sobie nie przypisuj, gdyż ich nie masz.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: Ksawiera: Przegadasz jak będziesz pisać i myśleć z sensemdla ciebie kazdy jest madry i gada bez sensu, tylko tys najmadrzejsza reinkarnacjo tajry/babyxjagi itp.

Ile jeszcze swoich profili mi nieudacznico dopiszesz ? Syf tutaj to towoja zasluga i moderacji , bo inni uzytkownicy tutaj nie pisza,bo sa automatycznie banowani
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017

Przestań tworzyć te nołfejsowe profile i problemie. Obwiniać innych za syf jaki się robi samemu. Żenada.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017

Spójrz na takich użytkowników jak Adrian, niewidzialnaa czy chociażby veni00. Zachowują pełną kulturę wypowiedzi toteż nic im się nigdy nie przytrafiło. Życzę nabycia tej jakże trudnej do osiągnięcia cechy.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Syf tutaj to towoja zasluga i moderacji


haha przypisujesz mi swoje zaslugi, tak ci wstyd sie przyznac ze robisz z tego miejsca kuwete wiec zwalasz wine na innych :D
zalosna pusts frustrstka.
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Eldim
Eldim: Spójrz na takich użytkowników jak Adrian, niewidzialnaa czy chociażby veni00. Zachowują pełną kulturę wypowiedzi toteż nic im się nigdy nie przytrafiło. Życzę nabycia tej jakże trudnej do osiągnięcia cechy.


Czemu nie podasz za wzór siebie, czy innej osoby z moderacji? Przecież tacy z was wzorowi użytkowanycy,albo chociażby pantery? Z kazdym tutaj chyba juz zawarła tylko wy jej nadal bronicie. Przyklad idzie z góry
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu nie podasz za wzór siebie, czy innej osoby z moderacji?

Bez wahania mógłbym również umieścić tutaj CuteNinja, siebie zaś za wzorzec postępowania nie stawiam w żadnym aspekcie życia.
Konto usunięte
Konto usunięte: chociażby pantery? Z kazdym tutaj chyba juz zawarła tylko wy jej nadal bronicie.

No pokaż mi przykład tej mojej obrony, bo coś mi pamięć szwankuje.
Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Eldim
Eldim: Ksawiera: Czemu nie podasz za wzór siebie, czy innej osoby z moderacji? Bez wahania mógłbym również umieścić tutaj CuteNinja, siebie zaś za wzorzec postępowania nie stawiam w żadnym aspekcie życia. Ksawiera: chociażby pantery? Z kazdym tutaj chyba juz zawarła tylko wy jej nadal bronicie. No pokaż mi przykład tej mojej obrony, bo coś mi pamięć szwankuje.


A ja bym jej nie umieściła, bo bluzgometr nie bierze sie z kosmosu tylko trzeba kląć jak szewc, by tyle nabic. Co do pantery, to wyjaśnij mi dlaczego w tej samej dyskusji, używając tych samych słów i zwrotów ktoś z poza waszego kręgu dostaje bana na 2 tygodnie przyladowo, a ona na godz?pod jakim względem ona jest lepsza i dla kogo, bo uważam, ze skoro dwóch użytków pisze na tych samych zasadach i używa wobec sibie tych samych epitetów, to oboje powinni byc karani na tych samych warunkach. I nie chodzi powiedz i tutaj o ból-d- tylko elementarne zasady i równe traktowanie ludzi
CuteNinja
CuteNinja
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja bym jej nie umieściła

Ależ moja łacina podwórkowa używana w prywatnych wiadomościach nie ma absolutnie żadnego wpływu na to, jakim jestem moderatorem, człowiekiem, żoną czy pracownikiem. Masz po prostu OBSESJĘ na punkcie moderacji i pracowników serwisu, nazywajmy rzeczy po imieniu. Ja Cię proszę dziewczyno, przestań wylewać ten potok żalu w każdym niemalże temacie, do którego zresztą wcale nie nawiązujesz. To jest okropnie niezdrowe.
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyklad idzie z góry

Zamiast szukać przykładu, może spróbuj zacząć go sama dawać?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do pantery, to wyjaśnij mi dlaczego w tej samej dyskusji, używając tych samych słów i zwrotów ktoś z poza waszego kręgu dostaje bana na 2 tygodnie przyladowo, a ona na godz?

Bo ten drugi ktoś jest już zasłużonym recydywistą :) Nie będziemy się ganiać z banami na godziny, by za 61 minut delikwent(ka) znów zaatakował i to ze zdwojoną siłą. To jest ten banowy reżim Kim Dzong Elduna.
Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ksawiera: A ja bym jej nie umieściła Ależ moja łacina podwórkowa używana w prywatnych wiadomościach nie ma absolutnie żadnego wpływu na to, jakim jestem moderatorem, człowiekiem, żoną czy pracownikiem. Masz po prostu OBSESJĘ na punkcie moderacji i pracowników serwisu, nazywajmy rzeczy po imieniu. Ja Cię proszę dziewczyno, przestań wylewać ten potok żalu w każdym niemalże temacie, do którego zresztą wcale nie nawiązujesz. To jest okropnie niezdrowe.Ksawiera: Przyklad idzie z góry Zamiast szukać przykładu, może spróbuj zacząć go sama dawać?


Tak jak ty? Nie no dziękuję - pasuje, bo by mnie z pracy po godz, zwolnili dyscyplinarnie.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017

Ja nie mam bluzgometra. Zepsuł się ;) Ale zaraz ta napisze że mam zła reputację, którą z resztą sama nabiła. U nie rosła skokowo gdy menda się logowała z różnych kont.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.