ToriW
ToriW
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Niech jej ktoś to wytłumaczy, bo mnie ręce opadają i ekran z "wrażenia" na jej "geniuszem" oplułam

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: o założeniach ustawy o danych osobowych i ich łamaniu nigdy nic nie wspomniałam.


A czym jest udostępnianie danych osobowych użytkowników postronnym osobom? Prywatne na tego typu portalach jak wynika z tego co piszą moderatorzy, to masz tylko to co znajduje się między twoimi nogami. Tym możesz dowolnie dysponować i to nie za bardzo, bo uznam to za reklamę twojej osoby. Poza tym to ty podniosłaś larum o jej wiek, a prawo mówi jasno, że osoba powyżej 15 roku życia może legalnie podjąć współżycie. To wina użytkowników, czy administracji?!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niech jej ktoś to wytłumaczy, bo mnie ręce opadają i ekran z "wrażenia" na jej "geniuszem" oplułam


Wiem że Ty potrafisz tak całymi dniami, nocami, tygodniami i latami. R.I.P Tajra jest gdzieś tu, reinkarnacja itd. Z mojej strony uważam temat za zamknięty i dobrze wiesz dlaczego tak jest. Pozdrawiam. Miłego dalszego marnowania klawiatury i życia na takie bzdety
Pjotrek
Pjotrek
  22 maja 2017

Wodecki nie żyje ..

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

kojarzysz te zwroty z niewłaściwą osobą, to zwroty z dawnego forum i pewnego domu.... :) dawno, dawno temu, za górami, za lasami

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poza tym to ty podniosłaś larum o jej wiek, a prawo mówi jasno, że osoba powyżej 15 roku życia może legalnie podjąć współżycie. To wina użytkowników, czy administracji?!

Czytaj ze zrozumieniem, zacznij od podstaw
Konto usunięte
Konto usunięte: założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

Ktoś sobie nie życzy takich treści a samo wysyłanie bez zgody drugiej strony jest przestępstwem co nadmieniłam dosadnie. Znowu przekręcasz fakty....dodajesz współżycie małoletniej a nie przeczytałaś w czym jest problem
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No i zaczynamy od nowa.... A kto im zabroni skoro administrator serwera na to pozwala i jest to zgodne z prawem? Opieka rodzicielska to w domu, bo od tego ma matke by kontrolowała gdzie i na jakich stronkach się loguje, a nie z adminów i administracji chcesz zrobić jej rodzinę zastepczą która powie jej co dobre a co złe?! Może ty zaadoptuj te wszystkie internetowe sieroty i stwórz coś na wzór"domowego przedszkola" bo rodzice mają ją w duuuuupie

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  22 maja 2017

A wiesz czym jest uświadomienie i porada? Ja tej przepychanki nie zaczęłam. Czytaj dokładnie co znajduje się w temacie i co piszą inni. Sorry ale ciebie przegadać nie wolno

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(


Zły dział
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Przegadasz jak będziesz pisać i myśleć z sensem

Konto usunięte
Konto usunięte: Witaj, Zrób screen rozmowy i prześlij do moderatorów...


Przestępstwo o czym ci pisze już w kolejnym poście jakie otrzymywałam odp na tego typu zgłoszenia i co później potwierdza moderator

Konto usunięte
Konto usunięte: . Chyba że zgodziłaś się na wysłanie Tobie takich treści


A jest taka zakładka gdzie jest możliwość zablokowania niepożądanych i niechcianych treści?! Jeżeli tak uznam swój błąd, ale póki co to administrator serwera o tym decyduje

Konto usunięte
Konto usunięte: możesz taki fakt zgłosić organom ścigania Art. 202. § 1.


Obawiam się, że sama nie może i musi to zrobić w jej imieniu jej opiekun prawny, a tutaj może być już jej kolejny problem, bo rodzice mogą i nie muszą wiedzieć, że ma tutaj profil
Ripix
Ripix
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Raczej ;) rodzice nie muszą wiedzieć

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

By przyjąć jej zgłoszenie musi zostać sporządzony protokół, ale wcześniej musi zostać przesłuchana, a tego w jej wieku bez obecności osoby dorosłej ( ustanowionej sądownie jej opiekunem pranym) policji zrobić nie wolno. Tak się oto ładnie koło zamyka

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: By przyjąć jej zgłoszenie musi zostać sporządzony protokół, ale wcześniej musi zostać przesłuchana, a tego w jej wieku bez obecności osoby dorosłej ( ustanowionej sądownie jej opiekunem pranym) policji zrobić nie wolno. Tak się oto ładnie koło zamyka


Jak i psycholog ;)
Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ksawiera: By przyjąć jej zgłoszenie musi zostać sporządzony protokół, ale wcześniej musi zostać przesłuchana, a tego w jej wieku bez obecności osoby dorosłej ( ustanowionej sądownie jej opiekunem pranym) policji zrobić nie wolno. Tak się oto ładnie koło zamykaJak i psycholog ;)


tego nie wiem, bo w policji nie pracuje :) ale tak przy okazji nawarzyłaby piwa rodzicom jeżeli nie wiedzą.... ale nic już nie podpowiadam.... jaki prawdopodobnie miałby to finał :)
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przegadasz jak będziesz pisać i myśleć z sensem


dla ciebie kazdy jest madry i gada bez sensu, tylko tys najmadrzejsza reinkarnacjo tajry/babyxjagi itp.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.