ToriW
ToriW
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Eldim
Eldim: Ksawiera: Co do pantery, to wyjaśnij mi dlaczego w tej samej dyskusji, używając tych samych słów i zwrotów ktoś z poza waszego kręgu dostaje bana na 2 tygodnie przyladowo, a ona na godz? Bo ten drugi ktoś jest już zasłużonym recydywistą :) Nie będziemy się ganiać z banami na godziny, by za 61 minut delikwent(ka) znów zaatakował i to ze zdwojoną siłą. To jest ten banowy reżim Kim Dzong Elduna.


Pitu pitu, pierdu pierdu
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie mam bluzgometra. Zepsuł się ;) Ale zaraz ta napisze że mam zła reputację, którą z resztą sama nabiła. U nie rosła skokowo gdy menda się logowała z różnych kont.


To dlatego ze wszyscy sa wobec ciebie tak czołobitni i kochaja cie riczisamaGprawda bez wyjatku, albo musza cie uwielbiac .......
Sarna
Sarna
  23 maja 2017

wszyscy macie rację.

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017

Ciebie to sobie wyjątkowo zapamiętałam, bo latałes po fotce jak czarownica na miotle i toczyłes bój z duchami bedac w kółku bujajacej. Zeby komuś doje.... to na złość skasowałes zdjecia. Teraz znow szukasz jelenia by ktoś je tutaj dodał. Popatrz jak czasy i ludzie sie zmienaja czasami tobie na złość

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017

Na raz dostawałem więcej minusów niż jest użytkowników forum. Teraz się przyznała menda.

O czym ona pitoli! Jakie zdjęcia skasowane? Paranoiczka jakaś. Ja mam zdjęcia od 10 lat a nawet gdyby. To moje zdjęcia i mogę zrobić co zechcę. Dodaje jakie chcę i kiedy chcę na swoim profilu.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z kazdym tutaj chyba juz zawarła tylko wy jej nadal bronicie. Przyklad idzie z góry


zazdrosna? ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba kląć jak szewc, by tyle nabic


nke da sie tu klnac bo komentarz sie nie pojawi a ty dostajesz bana, "geniuszu".

Konto usunięte
Konto usunięte: a ona na godz?


na godzine?? Nna conajmniej 24 dostaje! Patrz uwaznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: ze skoro dwóch użytków pisze na tych samych zasadach i używa wobec sibie tych samych epitetów, to oboje powinni byc karani na tych samych warunkach. I nie chodzi powiedz i tutaj o ból-d- tylko


moze dlatego, ze ten ktos kto ma dluzszego bana juz wczesniej tu byl i nabil tyle bluzgow ze wrecz skonczuly mu sie bany godzinne, 24 godzine i dostaje jeszcze dluzsze?
Myśl.
Panthera
Panthera
  23 maja 2017

Z reszta ksawiera nikt cie tu nie lubi, siejesz zgnilizne na forum. Ja chociaz pisze z sensem, na temat, czasem komus przyznam racje. A ty sie czepiasz kazdego, lewicy prawicy centrum
obrazasz obrazajacych i obrazanych
nie jestes po niczyjej stronie, dobry czy zly co za roznica. Ma racje lub nie ma - mniejsza o to, grunt ze mozna sie do jego posta przyczepic wycinajac zdanie z kontekstu.
durna baba jestes i tyle.
czepiasz sie kazdego ale dziwi mnie ze procz moderacji to mnie najbardziej. Zazdrosc, ze ktos moze przejac paleczke po tobie i byc lepszym trollem na tym rewirze, czu kobyle zaloty, bo nie chcedz wyjsc na lesbe?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  23 maja 2017

Być lepszym trollem. Urocze :ziober2:

Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale zasług to ty sobie nie przypisuj, gdyż ich nie masz.


Nie no gdzież bym smiała?! Wszak tyle zasług dla zlikwidowania nazwy fotka co ty, to nikt tutaj nie ma. Takim weteranem jak ty jesteś w jej likwidacji, to ja się dziwie, że ty jeszcze w wyborczej nagrody "człowiek dekady" nie dostałeś. Jak stasiek z nieestetycznym nosem przeleciał po profilach, to cały portal wiedział, że ani jedno zdjęcie się nie utrzyma. Teraz nazywamy to pocalujsięwdupe
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Panthera
Panthera: Z reszta ksawiera nikt cie tu nie lubi, siejesz zgnilizne na forum. Ja chociaz pisze z sensem, na temat, czasem komus przyznam racje. A ty sie czepiasz kazdego, lewicy prawicy centrum obrazasz obrazajacych i obrazanych nie jestes po niczyjej stronie, dobry czy zly co za roznica. Ma racje lub nie ma - mniejsza o to, grunt ze mozna sie do jego posta przyczepic wycinajac zdanie z kontekstu. durna baba jestes i tyle. czepiasz sie kazdego ale dziwi mnie ze procz moderacji to mnie najbardziej. Zazdrosc, ze ktos moze przejac paleczke po tobie i byc lepszym trollem na tym rewirze, czu kobyle zaloty, bo nie chcedz wyjsc na lesbe?


Zareklamuj bardziej to forum żeby wszyscy wiedzieli kim jesteś, jak należy je traktować, ciebie i użytkowników hahhaha nitk tak jak wy nie potrafi sobie strzelać w kolana
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017

I w ten oto płynny sposób przeszliśmy od chamstwa w prywatnych wiadomościach na chamstwo publiczne.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Chamstwem było to co ty robiłeś dzięki układom i układzikom. Tak żeście rządzili, że zostaliście panami na włościach w których straszy :) Użytkownicy mieli prawo do obrony, a że innej przed wami nie było jak kasacje profili, to wypięli na was duuuuuuuuupe

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  23 maja 2017

A moze by tak grzeczniej do ku i nedzy

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Odczep się od okularnicy. Przynajmniej się swojej facjaty nie wstydzi jak jakiś tchórz jak ty.
M
Może wystarczy z tą okularnicą?
Eldim
Eldim: Ale być może lekarz zalecił to jako terapię na PNP. Pomaga?


Łapówkowy ryczałcik na leki, na które nie stać obywatelki, który podtrzymuje normalność umysłową się skończył i są problemy.
Eldim
Eldim: Spójrz na takich użytkowników jak Adrian, niewidzialnaa czy chociażby veni00. Zachowują pełną kulturę wypowiedzi toteż nic im się nigdy nie przytrafiło


Też nigdy bana na forum nie dostałamd83dde0f
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: MMoże wystarczy z tą okularnicą?

Jestem za tym. Ściągaj te okulary Słońce!
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.