ToriW
ToriW
  21 maja 2017 (pierwszy post)

Czy tylko ja uważam że niektórzy zrobili tutaj portal nagich fotek ? założyłam tu konto aby poznać kogoś fajnego ... ale zamiast poznać kogoś fajnego dostaje nagie fotki i obrzydliwe wiadomości czy propozycje a jak takiemu odmówisz to jeszcze cię zwyzywa ;(

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A może zwyczajnie poczytaj książke, poucz się, idź do kina, na dyskoteke i nie wysilaj się na wywody z pośladków, bo póki co w przeciwieńswtie do ciebie i większości tutaj przynajmniej staram się zachować w miarę kulturalną i spokojną atmosferę, a ty ewidentnie szukasz zadymy. może idź do łóżka z riczim i tam spożytkuj nadmiar swojej energii. Hmmm co ty na to?

Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Jesteś chamska, wulgarna,niemiła, nieuprzejma nie tylko w stosunku do mnie. może pan niedopieszczony wreszcie cię dopieści, bo ewidentnie widać że czegoś ci brakuje. narka

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A może zwyczajnie poczytaj książke, poucz się, idź do kina, na dyskoteke i nie wysilaj się na wywody


Po uprzednich oględzinach forum... sama siedzisz tu prawie 24h (posty rano, posty w południe, popołudnie i w nocy).
Konto usunięte
Konto usunięte: nieuprzejma nie tylko w stosunku do mnie


Poprzyj to dowodami261d
Konto usunięte
Konto usunięte: może pan niedopieszczony wreszcie cię dopieści

Uprzedzam że to są pomówienia
Konto usunięte
Konto usunięte: w przeciwieńswtie do ciebie i większości tutaj przynajmniej staram się zachować w miarę kulturalną i spokojną atmosferę, a ty ewidentnie szukasz zadymy.


Tak, jasne...wyraziłam swoje zdanie w sposób kulturalny , rzeczowy i uczepiłaś się mnie bez powodu.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017

Ksawiera (aka Tajra) nie zgrywaj nagle wielce pokrzywdzonej.... każdy widzi jak traktujesz ludzi i w jaki sposób się zachowujesz. Pokazujesz wiele osobowości a to nie jest normalne

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017

Kończę tę dyskusję, Mam większe problemy niż cudze kompleksy. :bye:

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: staram się zachować w miarę kulturalną i spokojną atmosferę

Chyba mamy mocno rozbieżne definicje kultury i spokoju :) Ostatnio jakby nieco się poprawiłaś, lecz nie zmazuje to twoich poprzednich dokonań.
Podejmujesz wyzwanie?
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam większe problemy


a ja nie mam problemów, a ważniejsze od ciebie osoby które wróciły. Tobą zajmę się w wolnej chwili lub z nudów :))

Eldim
Eldim: Ostatnio jakby nieco się poprawiłaś, lecz nie zmazuje to twoich poprzednich dokonań.


A których synu "cara"?! Puknij się dobrze w łepetynę najlepiej młotkiem. Ty i ona i cała reszta, bo zarzucasz mi coś o czym wiem a co nie było moim dziełem.... ot dobra komunikacja i dobre relacje :))
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tobą zajmę się w wolnej chwili lub z nudów :))


Zabrzmiało jak groźba :banan:
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017

Nazywaj to "córuś" jak chcesz, ale najwidoczniej masz jeszcze za mało problemów, skoro jeszcze szukasz ich sobie w sieci. mua

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro jeszcze szukasz ich sobie w sieci


Jak mniemam szykujesz się do nielegalnej akcji. Powodzenia d83ddc4f
Ksawiera
Ksawiera
  24 maja 2017

buhahahha idź spać, albo weź zimny prysznic i wytrzeźwiej. Nielegalne akcje, to nie mój styl. Sama się wysypiesz i nie będziesz wiedzieć kiedy.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zarzucasz mi coś o czym wiem a co nie było moim dziełem.

Nie będę rozszyfrowywał który to trol akurat siedzi za sterami. Wszystkie zasługi sumuję w jedno i mało mnie to interesuje czy to ty, czy nie ty.
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Eldim
Eldim: Nie będę rozszyfrowywał który to trol akurat siedzi za sterami. Wszystkie zasługi sumuję w jedno i mało mnie to interesuje czy to ty, czy nie ty.


Nie karm trolla, jeszcze Tobie siądzie na cztery litery, tylko z tego powodu że posiadasz wolną wolę i własne zdanie
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 maja 2017

Niech siada. Zazwyczaj nasze wymiany zdań na forum zwiastowały rychły koniec jej kolejnego konta.

Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017
Eldim
Eldim: Niech siada. Zazwyczaj nasze wymiany zdań na forum zwiastowały rychły koniec jej kolejnego konta

Takie buty....neverending story powiadasz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.