Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017

W przeciwieństwie do ciebie i większości tutaj, żyje na ziemi a nie w kosmosie i widzę co się wokół mnie dzieje. Więc lepiej nie prowokuj. Dobranoc.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  5 kwietnia 2017

nawet mi grozi no proszę, odważnie posunięcie

Venetix
Venetix
  5 kwietnia 2017

Powiem tak każdy Urodzil się takim jakim jest.. Wygląd w życiu ma małe znacznie....

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  6 kwietnia 2017

@up
To chyba największa bzdura jaką udało mi się tutaj ostatnimi czasy przeczytać :d
Wygląd definiuje wszystko i decyduje o naszym całym życiu.
Od klasyfikacji społecznej, przez możliwość znalezienia partnera, aż po możliwości zawodowe.
Jeżeli uważasz inaczej, to zrób sobie tunele w mordzie i dziarę na czole, a potem leć szukać pracy w bankowości :lol:

Sarna
Sarna
  6 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: @up To chyba największa bzdura jaką udało mi się tutaj ostatnimi czasy przeczytać :d Wygląd definiuje wszystko i decyduje o naszym całym życiu. Od klasyfikacji społecznej, przez możliwość znalezienia partnera, aż po możliwości zawodowe. Jeżeli uważasz inaczej, to zrób sobie tunele w mordzie i dziarę na czole, a potem leć szukać pracy w bankowości

Jak ktos jest spierdzielony społecznie, do tego wygląda jak kupa zawsze będzie mówił, że każdy powinien oceniać najpierw charakter, nic nie zrobisz.
silentiumuniversi
silentiumuniversi
  6 kwietnia 2017

A potem następuje bolesne zderzenie z rzeczywistością i okazuje się, że nikt nie jest zainteresowany zgłębianiem tajników tego cudownego charakteru w myśl zasady "jak Cię widzą, tak Cię piszą" :lol:

InvidiaSuperbia
InvidiaSuperbia
  8 kwietnia 2017

Umow sie z brzydka laska to nie bedzie jej przeszkadzal Twoj wyglad...

Holden
Holden
  9 kwietnia 2017

Albo wypchaj sobie portfel. To odwroci uwage kobiety i od wygladu i od charakteru ;-)

pacjent13
Posty: 1 (po ~252 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
pacjent13
  11 kwietnia 2017

nie obraz sie,ale jezeli laska nie zwrocilaby na Ciebie uwagi na miescie,a miales takie na fotce,to musiales je niezle poderwac i pewnie polecialy na charakter,tylko ze jezeli zrywaly to pewnie tez przez charakter. a tak w ogóle to laski leca na mamone.

AIVAS
Posty: 302 (po ~189 znaków)
Reputacja: -104 | BluzgometrTM: 9
AIVAS
  11 kwietnia 2017

Bo mają wybór, dlatego takie są. Ale to wina facetów. Bo gdyby faceci przestali w końcu kundlować, nie byli tacy łatwi, to babom od razu poprzestawiałyby się klepki na prawidłowe miejsce.
Wystarczy spojrzeć na fotkę, ile sweetaśnych komciów pod jednym zdjęciem. Co sobie taka dupa myśli? Ale ja mam władzę! Ilu mam piesków!

Grzesiek794
Grzesiek794
  12 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko despetatki biora brzydkich...

A później się rozwodzą:) hajs tyko w dzisiejszych czasach rządzi.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  12 kwietnia 2017
AIVAS
AIVAS: Bo mają wybór, dlatego takie są. Ale to wina facetów. Bo gdyby faceci przestali w końcu kundlować, nie byli tacy łatwi, to babom od razu poprzestawiałyby się klepki na prawidłowe miejsce. Wystarczy spojrzeć na fotkę, ile sweetaśnych komciów pod jednym zdjęciem. Co sobie taka dupa myśli? Ale ja mam władzę! Ilu mam piesków!

dokładnie tak jest :/ one tylko są tu by zbierać oklaski, dziesiątki, by być na szczycie rankingu i mieć z tego wielką dumę wielkiej pani :/
DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  13 kwietnia 2017

A mnie sie wydaje ze kobiety szukaja samych idealow wykreowanych w swojej wyobrazni.

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  13 kwietnia 2017

@InvidiaSuperbia
To akurat bzdura, im brzydszy paszkwil tym większe ma wymagania :d
Zazwyczaj spaślaki i inne maszkary chcą wysokiego, dobrze zbudowanego blondyna o niebieskich oczach ew. śniadego księcia orientu.
I żeby ON nie patrzał na wygląd, bo wiedzą że same są delikatnie mówiąc szpetne.
Im brzydsza baba tym większe wymagania, ale możliwe iż jest to swoistego rodzaju mechanizm obronny, który pozwala im znaleźć wytłumaczenie jazdy na ręcznym w stylu "bo oni na mnie nie zasługują"
:lol2:

@DaM080987
Przede wszystkim szukają frajera.
Lubią rządzić, a nie lubią płacić rachunków.
Adonisa to już do ruchania na boku, byle znaleźć osła, który będzie zaiwaniał na papu i nie wnikał w "JEJ" prywatne sprawy.

DaM080987
Posty: 18 (po ~154 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 1
DaM080987
  13 kwietnia 2017

No moze nie wszystkie takie sa ale im sliczniejsze tym bardziej wybrakowane, jadowite i toksyczne. Muchomor tez jest przepiekny ale jednak trujacy i niejadalny.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.