Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

PableiroS
PableiroS
  28 marca 2017

Panthera ja bardzo chętnie wymienię się z Tobą poglądami na temat życia i doświadczeniami na privie :)

PaniNieokrzesana
PaniNieokrzesana
  29 marca 2017

Drogi autorze, ja na Twoim miejscu bym nie generalizowala - niektóre kobiety (niewielki odsetek, ale jednak) przede wszystkim patrzą na rozgarniecie umyslowe, wiedzę, oczytanie, intelekt, umiejętność ubierania swoich mysli w slowa itp. Sposob w jaki skonstruowałeś swoją wypowiedź już Cie calkowicie dyskredytuje np. w moich oczach, nawet gdybyś miał wygląd i zasób portfela Brada Pitta.
Poza tym nie znam większych hipokrytów niż ludzi, którzy wmawiają sobie i przy okazji innym, że wygląd nie ma żadnego znaczenia. Wygląd ma kluczowe znaczenie przy pierwszym zetknięciu się z daną osobą. Nie mamy jak prześwietlić mijanego przez nas na ulicy delikwenta, nie możemy na szybko poznać jego osobowości i charakteru, bo jest to fizycznie niemożliwe. Oceniamy więc to, co widzimy, czyli właśnie wygląd. Już to widzę, że poznając np. na imprezie dwie dziewczyny, z czego jedna ma jakieś 30 kg nadwagi, braki w uzębieniu, tłuste włosy i ogólnie jest zaniedbana, a druga z nich jest jej przeciwieństwem (wygląd a'la miss universe) dasz szansę tejże cholernie nieatrakcyjnej dla Ciebie osobie. Nie ma nic złego w tym, że szukajac potencjalnego partnera doszukujemy sie kogos atrakcyjnego w naszych oczach. Jest to wręcz normalne i ludzkie - po to mamy uksztaltowany gust. To normalne i zdrowe podejscie, pod warunkiem, ze wyglad nie przysloni nam wszystkiego innego, na co sklada sie dana osoba - osobowosci, charakteru, sposobu bycia, upodoban itp.

GiveMeMyGuitar
Posty: 8 (po ~469 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 62
GiveMeMyGuitar
  29 marca 2017

kazdy na pierwszy rzuk oka, albo przy pierwszym kontakcie zwroci uwage na wyglad, nie zaleznie czy sie jest kobieta czy mezczyzna, jesli choc cos w wygladzie do nas przemawia, to nawiazemy kontakt z dana osoba, albo chociaz sprobujemy, zeby poznac ta osobe blizej, ale jesli my sie tej osobie w zaden sposob nie spodobamy z wygladu, to bedzie chciala nas jak najszybciej splawic albo po prostu nas oleje, taka kolej rzeczy,

Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo to co was podnieca to sie nazywa


Skromność, którą Ty, wbrew pozorom, nie grzeszysz :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skromność, którą Ty, wbrew pozorom, nie grzeszysz :)

jak cię zbanują na tym koncie jak bedzie kolejnę się nazywać ? Zenon?
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
SkromnyJaa
SkromnyJaa: jak cię zbanują na tym koncie jak bedzie kolejnę się nazywać ? Zenon?


Wtedy będę mieć naimię Felek. Nie jestem złośliwa i raczej xle ludziom nie życzę, ale za twój jęzor to jednego.... żeby cię wszystkie po kolei olały z góry na dół, Mało tego, to ja z nieukrywaną przyjemnością na to popatrzę :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: żeby cię wszystkie po kolei olały z góry na dół

dzięki za życzenia już sie spełniły nie martw się.

Konto usunięte
Konto usunięte: ale za twój jęzor to jednego

sam/sama zaczełaś/łeś- nawarzyłaś /łeś piwa to teraz je wypij.
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: sam/sama zaczełaś/łeś- nawarzyłaś /łeś piwa to teraz je wypij.


Musisz udowodnić wszystkim, że z tobą się nie zadziera
Wypić, zapalić i udawać penera

SkromnyJaa
SkromnyJaa: dzięki za życzenia już sie spełniły nie martw się.


Zobaczyły gały co brały i zrezygnowały?! O.o to wygląd im nie wystarczył?! Jednak kobiety są b. mądre :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz udowodnić wszystkim, że z tobą się nie zadziera Wypić, zapalić i udawać penera

tobie nic trzeba udowadniać po za tym słabe te rymy

Konto usunięte
Konto usunięte: Zobaczyły gały co brały i zrezygnowały?! O.o to wygląd im nie wystarczył?! Jednak kobiety są b. mądre :)


dobrze że ty nie kobieta
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Co, dzisiaj będzie bez fajerwerków? a kilka dni temu, tak ładnie jadłeś mi z rączki.Wystarczyło cię po główce pogłaskać.Dzisiaj już jestem niedobra, bo cię ganię ?:) Zycie, to nie bajka i nie zawsze będzie głaskać cię po ja...ach :)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co, dzisiaj będzie bez fajerwerków? a kilka dni temu, tak ładnie jadłeś mi z rączki.Wystarczyło cię po główce pogłaskać.Dzisiaj już jestem niedobra, bo cię ganię ?:) Zycie, to nie bajka i nie zawsze będzie głaskać cię po ja...ach :)

zaraz ty bedziesz jeść z ziemi jak obróci się przeciwko tobie jak Panthera taka mądra była i rownież ty trolu ale przynajmniej ona ma jaja i się pokaże nie jak ty trolujesz z fejk kont
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017

Jesteś tak tendencyjny w swoim myśleniu jak Pantera i równie przewidywalny jak ona. Wystarczy wam tylko bezmyślnie przytakiwać.Wam niepotrzebny jest człowiek, tylko tresowany pies,vel baran, vel małpa :)
Dobranoc. Tylko nie płacz.... kiedy odjadę, sercem będę przy tobie, zostawię ci tę melodię....

https://www.youtube.com/watch?v=HNOr1GxV8p0

:)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  4 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś tak tendencyjny w swoim myśleniu jak Pantera i równie przewidywalny jak ona. Wystarczy wam tylko bezmyślnie przytakiwać.Wam niepotrzebny jest człowiek, tylko tresowany pies,vel baran, vel małpa :) Dobranoc. Tylko nie płacz.... kiedy odjadę, sercem będę przy tobie, zostawię ci tę melodię..

i ty myślisz trolu że ja nie wyczułem tego ? hahah twojego głupkowatego fałszywego przytakiwania -znam tą strategie zdobyć a zaufanie a potem obrabiać dupsko :)

PS stracisz prawdopodbnie i te konto, wiec już możesz zakładać nowe :) powodzenia :D
Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017

Gdybym chciała was tutaj sprzedać to uwierz mi, nie miałabym z tym żadnego, nawet najmniejszego problemu i wasze serwery dawno temu by płonęły a wy razem z nimi. Uważaj żebyś ty nie stracił więcej jak posiadasz....

Ksawiera
Ksawiera
  4 kwietnia 2017

Kozaku, mogę już iść spać czy dalej będziesz szukał guza?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.