Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

ASZABENE
ASZABENE
  5 marca 2017

Ponieważ z samym charakterem na mieście się nie pokażą.

Kamilaa17
Kamilaa17
  5 marca 2017

Ja bym powiedziała że nie tylko na wygląd
Na hajs jeszcze d83dde02

tibauld
tibauld
  5 marca 2017

Widocznie sam charakter to jednak za mało. Jednak samym płaczem tutaj nic nie zdziałasz.

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 marca 2017

Tak wszyscy płaczą, że kobiety patrzą tylko na wygląd a nie na charakter. A jesteście tak w 100% pewni, że macie ten charakter?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 marca 2017

Pytanie nawet zasadne, lecz właściwie czego dotyczy? Nie istnieje typ uniwersalnego charakteru, który przypadnie do gustu absolutnie każdemu.

Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  5 marca 2017

No właśnie i tak samo jest z wyglądem, każdy ma trochę inne preferencje. Chodzi mi o to, że wszyscy, którzy twierdzą, że kobiety patrzą tylko na wygląd, uważają też, że mają za to świetny charakter. A one wszystkie takie złe, że nie potrafią tego docenić bo tylko wygląd się liczy. A może tak naprawdę wcale nie są tacy interesujący jak im się wydaje? ;)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  5 marca 2017

Być może. Ale przecież nie będą szukać przyczyny niepowodzenia w sobie, wszędzie tylko nie tam.

Podejmujesz wyzwanie?
UkladScalony
UkladScalony
  6 marca 2017
Szaman9393
Szaman9393: jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą

Taki to ma życie :)
Szaman9393
Szaman9393: na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi

Być może dlatego, że nie biegasz w gumofilcach z tęczową peleryną i straponem na głowie krzycząc "jestem Narwalem!!!"... przemyśl to :)
-------------------------------------------------------------
" ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była" -----------------> "ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter"
Skoro zakochała się przez wiadomości, to chyba nie patrzyła na wygląd... Chyba, że czegoś nie rozumiem w tej historii :)
AdrianRozycki
Posty: 4 (po ~182 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianRozycki
  6 marca 2017

Patrzą na grubość twojego portfela czy bd bezpieczna przy tobie jak straci pracę lub ewentualnie utrzymasz z nią dziecko

Nikolciak
Nikolciak
  6 marca 2017

Hmm a tak odwrócić to i stwierdzić czemu to faceci patrzą na wygląd a nie na charakter dziewczyny tu i tu jest tak samo każdy chcę mieć bardzo miła i fajna osobe z charakteru no a wygląd się też liczy bo raczej wątpię czy fajny facet byłby z jakąś dziewczyną co jak chop wygląda nawet jeśli by miała syper charakter. Więc można powiedzieć że i faceci jak i dziewczyny w tak 55% patrzą na wygląd d83dde0a

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  13 marca 2017

Są gusta i guściki. Akurat ta kwestia nie podlega dyskusji. Tak jak już ktoś napisał wyżej. Każdy ma inne preferencje i to, że jednym się podobasz nie oznacza, że wszystkim innym także.

Memory
Memory
  13 marca 2017

A po co komu brzydki facet, potem dzieci brzydkie z tego xD

Memory
Memory
  13 marca 2017

Tylko despetatki biora brzydkich...

Memory
Memory
  13 marca 2017

"Bylem z niejedna SLICZNA kobieta, ktora na miescie nie zwrocila by na mnie uwagi" "dlaczego kobiety patrza na WYGLAD a nie na charakter"... I taj jest zawsze, zawsze jakis pasztet bedzie probowal wpedzic w poczucie winy ladna kobiete ze go nie chce, ze jest plytka itp. Tylko skrajnie brzydkie osoby twierdza, ze niby nie zwracaja uwage na wyglad bo tak naprawde chcieliby zeby inni nie zwracali uwagi na ich wyglad. Poza tym wielu facetow na fotce ktorzy nie sa przystojni szukaja dzagi... Tak jak i Ty napisales ze byles ze slicznymi i czemu to my zwracamy uwage na wyglad. Wiec tez podbij do jakiejs ktora nie grzeszy uroda...Wtedy nie powinno byc problemu.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.