Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

MzM
MzM
  1 maja 2017

Uderz w stół tadam :) Życie jest zbyt piękne by poświęcać czas na dyskusje z takim czymś jak ty.... homoniewiadomoco. Na przyszłość zdecyduj się czy chcesz być kobietą w podeszłym wieku, czy nastoletnim mężczyzną. Najlepiej, przeszczep sobie mózg

MzM
MzM
  1 maja 2017

A swoją drogą, to po co mi facet i do czego on ma mi być niby potrzebny? żeby zabierał mi przestrzeń do życia i tlen ? Facet potrzebny jest takim jak ty, żeby za kawałek dupy dał ci pin do karty bankomatowej i klucz do chałupy:D

MzM
MzM
  1 maja 2017

Lubisz cisnąć?, no to ci pociśniemy babochłopie

Konto usunięte
Konto usunięte: .Posluchaj stara internetowa p......... o


I to pisze 47 letnia Katarzyna d83dde03 Paradne to wszystko tutaj, a jakie wiarygodne d83dde1d Ale mam jedno pytanie .... po czym taka gładkość lica? Po spermie? :) Musisz b. dużo jej używać d83dde1d Podobno najlepszy i najbardziej energetyczny krem na świecie d83dde03 cycki masz czy denka od rondelka sobie doszyłaś?
ks3nka
ks3nka
  4 maja 2017

Przepraszam, ale to trochę słabe. Dlaczego KOBIETY patrz tylko na wygląd a co faceci nie? Gdyby była brzydka nie zwróciłbys na nja uwagi;) wszyscy patrzą na wyglada nie oszukujmy sie bo jak widzisz laske na mieście nie myślisz "ale ma fajny charakter Wow" tylko "ale ma fajny tyłek" ;))))))

Kaczor1987
Kaczor1987
  4 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: - Kobiety są wzrokowcami i chcą wszystko co jest najładniejsze. Kobiety znacznie bardziej patrzą na wygląd niż faceci na 100%. - Jakbyś byl przystojny to bys sie tym cieszyl ale jestes brzydki to pozostaje płacz


http://f.kafeteria.pl/temat/f1/kobiety-znacznie-bardziej-patrza-na-wyglad-niz-faceci-p_6657418

http://f.kafeteria.pl/temat/f1/kobiety-patrza-tylko-wylacznie-na-wyglad-i-chca-faceta-10-na-10-p_6770082

Dziewczyny przyznajcie się.
absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  4 maja 2017

kobiety nie patrzą na jedno, kobiety patrzą tak około na 3w1 - bajera, kasa, seks - który oczywiście niby nie jest istotny, a najbardziej rozpala. To mezczyzni, przynajmiej prawdziwi patrzą na jedno - potocznie sex, co według mnie ma być drogą do osiągania wyższych stanów świadomości

JoannaJasnoch
JoannaJasnoch
  9 maja 2017

Powinno się pouerw na charakter patrzeć dopiero potem na wygląd ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.