Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

.Kobiety to materialistki .Kochaja wypchane portfele i fury ,a jak juz wyczyszcza konta ,szukaja kolejnego frajera .Prawdziwe uczucie bez patrzenia na status majatkowy i wyglad ,to jak wygrac szostke w totka.

Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

Ale sa wyjatki zapewniam .

MzM
MzM
  30 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: .Kobiety to materialistki .Kochaja wypchane portfele i fury ,a jak juz wyczyszcza konta ,szukaja kolejnego frajera .Prawdziwe uczucie bez patrzenia na status majatkowy i wyglad ,to jak wygrac szostke w totka.


sorki, ale musiałam się upewnić, że to co czytam(login) odpowiada temu co zobaczę(zdjęcie) po przeczytaniu tego posta... mądremu dość :) Piszesz to z własnego doświadczenia?! To najlepsze samozaoranie jakie tutaj przeczytałam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale sa wyjatki zapewniam .


Brawo Ty :)
Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

Ja na wszystko co mam ciezko zapracawalam .Nikt mi nie dal i nie szukalam sponsora jak wiekszosc tutaj .Nie lece na kase i fury zeby zablysnac bo mam faceta z kasa.Wszystkie swietoszki sie znalazly a pierwsze pytania do facetow ,to czy pracuja i czy sa w stanie ich utrzymac .Wiem to bo pisza do mnie mezczyzni i nie mow mi ze kobiety nie sa materialistki .Ja ciezko pracuje na wszystko a nie doje od facetow .Tyle w temacie

MzM
MzM
  30 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie lece na kase i fury zeby zablysnac bo mam faceta z kasa.


Bez takiego świętego oburzenia "droga" pani, bo coś mi tutaj "nie gro". Rozumiem że zwraca się do pani "moja droga" i to dosłownie.... :)

Konto usunięte
Konto usunięte: .Wszystkie swietoszki sie znalazly a pierwsze pytania do facetow ,to czy pracuja i czy sa w stanie ich utrzymac .


nie no oczywiście, że nikt tej palemki świętoszkowatości pani nie obierze chyba, że ów facet z kasą zablokuje pani dostęp do swoich kont bankowych :)

a ja mam swoje i od nikogo niczego nie potrzebuje i co pani na to?
Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

Mowisz o sobie droga Pani?Powiem tak w ciemnej dupci bylas i gowienko widzialac ,wiec zamknij buzie jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia .

MzM
MzM
  30 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mowisz o sobie droga Pani?Powiem tak w ciemnej dupci bylas i gowienko widzialac ,wiec zamknij buzie jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia .


Gdzie ja byłam, Ty nigdy nie będziesz bo po 1 masz w głowie, jak cyganka w tobołku, a po 2 nie dość, że w głowie jak w garze z kapustą to mniemanie o sobie ulalala. Ludzie tego nie lubią i nieważne jakie mają poglądy :)
Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

Ojej jaka Ty jestes madra .Wszystkie rozumy pozjadala ,zeby czasem .Poza tym nie interesuje mnie co Ty i inni myslisz .Pozdrawiam

MzM
MzM
  30 kwietnia 2017

Tyle chciałam wiedzieć "pani mądralińska" :) Czasami literki wyprzedzają myślenie :) bywa i tak. Wypowiadasz się w moim niby imieniu i masz tupet oceniać inne kobiety między innym mnie, a zabrakło Ci oceny własnej osoby z perspektywy tego co napisałaś? no popatrz się, jakie zaskoczenia :) Nara "droga pani"

Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

Powaznie?Nie moze byc .Nara?Tak pisze kobieta w Twoim wieku to pogratulowac KOBIECOSCI

MzM
MzM
  30 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Zanim zaczniesz następnym razem zaglądać w metryki innych, popatrz w swoją,bo niczym tutaj nie grzeszysz.... ani urodą by Cię żywcem panowie zjadali, ani rozumem, ani charakterem, bo brak Ci kręgosłupa. Odpozdrawiam!

Katarzyna260569
Katarzyna260569
  30 kwietnia 2017

Ja chociaz nie mam nic do ukrycia w przeciwienstwie do Ciebie .A Fotka.pl ma zwiazek ze zdjeciem prawda?Zreszta po co ja dyskutuje z kims bo nawet nie wiado;o kto to jest .Milego weekendu ,szkoda mi czasu na jakies MzM

MzM
MzM
  30 kwietnia 2017

Dość ograniczone myślenie:) Fotka nie musi być fotką przedstawiającą ludzi, bo może to być przyroda, albo martwa natura :) martwica mózgu to pani przypadłość?! mój login zrozumie tylko 1 osoba i o to chodzi :)

MzM
MzM
  1 maja 2017

ojej jak pani się za jazdę po bandzie reputacja poprawiła :) Szkoda, że tylko wirtualna d83dde0f

Katarzyna260569
Katarzyna260569
  1 maja 2017

Zejdz ze mnie bo cisniesz .Posluchaj stara internetowa p......... o.Bolca Ci brakuje bo piepszysz jak potluczona wiec albo sobie znajdz zeby Cie przelecial ,a jesli nikt Cie nie chce bo jestes pomylka genetyczna ,to kup sobie wibrator .Masz kilkanascie kont ,wlazisz na moj profil po co? Pytam po co?Ty jestes normalna ?Nawiedzona jakas .Mialas ciezkie dziecinstwo?Ogarnij sie psychopatko i znajdz sobie zajecie albo faceta .Pijesz do mnie od poludnia pogielo Cie ? Lecz sie martwa naturo .Brak slow do Ciebie naprawde .Znajac juz Twoj temperamencik nie zostawisz mnie bez odpowiedzi ,wiec pisz sobie co chcesz i ile chcesz .Ja mam to w glebokim powazaniu .Pozdrawiam i zycze milego weekendu .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.