Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

Radek1542
Radek1542
  22 marca 2017

A poza tym. .
Całe życie pod górę, wiatr w oczy , palec w oko, ch** w d**e , nóż w plecy i chleb masłem do dołu

PableiroS
PableiroS
  22 marca 2017

Nie wszystkie kobiety patrzą tylko na wygląd. Każdy człowiek jest inny. Nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka. Moim zdaniem charakter jest ważniejszy niż to jak się prezentujemy zewnętrznie. Istotność tych czynników przedstawiłbym w taki sposób (w procentach): charakter - 70%, wygląd - 30%. Oczywiście ludzie różnie oceniają siebie nawzajem, należy jednak pamiętać, że człowiek bez rozumu to jak przysłowiowy żołnierz bez karabinu. Wygląd jest BARDZO ważny, bo "jak Cię widzą, tak Cię piszą", nie popadajmy jednak w obsesję na punkcie tego, co tylko powierzchowne. Wnętrze i serce człowieka się liczy również.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  23 marca 2017

Otóż to! Każdy człowiek jest inny. :) tyle w temacie.

Radeczekk93
Posty: 91 (po ~244 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 14
Radeczekk93
  23 marca 2017

ehh...Dziewczynie trzeba się po prostu podobać.. oczywiste, że na początku patrzy na wygląd jak z resztą my faceci..ale to tylko początek, bo jeśli będziesz zachowywał się jak łajza to ucieknie raz dwa.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  23 marca 2017

I kolejny raz przyznam rację! Brawo! Każdemu podoba się inny typ człowieka i urody. To też trzeba brać pod uwagę. Są gusta i guściki

katarzyna412
katarzyna412
  27 marca 2017

No właśnie i tu się zgadzam Memory. Dobrze to napisałeśd83dde0a.

Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  27 marca 2017

Wgl przeorszzam za taki "głupie pytanie" bylem pod wpływem jeszcze raz sorki

jacek82j
jacek82j
  27 marca 2017
Panthera
Panthera: SkromnyJaa: Panthera a do ciebie jak do pustakty nawet nie wiesz kim jest pustak...pustak interesuje sie tylko kasa wygladem i nie ma pasji a ja taka nie jestem wiec jestem inna niz reszta :)

i witamy pantere-mistrzynie wywolywania gownoburzy-w tym masz z 8 dan parchu
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  27 marca 2017

Wystarczy stworzyć konto z jakimś modelem z internetu zobaczycie wtedy jakie znaczenie ma wygląd skrzynka będzie się zapychać ;)

iniemamzludzen
iniemamzludzen
  27 marca 2017

Nie prawda. Nie wszystkie :)

iniemamzludzen
iniemamzludzen
  27 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nieprawda. Nie wszystkie :)
Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Mariusz372
Mariusz372: Wystarczy stworzyć konto z jakimś modelem z internetu zobaczycie wtedy jakie znaczenie ma wygląd skrzynka będzie się zapychać ;)


no i?
czy to ma oznaczac ze wszystkie bedziemy wypisywac czy tylko czesc?
Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  28 marca 2017

Sprawdź sama ;)

YuukoHime
YuukoHime
  28 marca 2017

Uważam ze wygląd jest tak samo ważny jak charakter. Oczywiście sama wolałabym być z brzydkim a inteligentnym niż na odwrót :> Osobiście nie gustuje w podrywaczach i nie mogła bym sie z takim związać :) A większość przystojnych z jakimi się spotkałam taka jest

Panthera
Panthera
  28 marca 2017
Mariusz372
Mariusz372: Sprawdź sama ;)


a co ja facet?
z reszta jako kobieta wiem po sobie ze pisze ze wszystkimi co do mnke napisza a do zadnego sama nie zagaduje :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.