Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

Memory
Memory
  13 marca 2017

I tak* uwagi* szuka* nie szukaja

AniaJezyna
Posty: 4 (po ~32 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
AniaJezyna
  13 marca 2017
Nikolciak
Nikolciak: Hmm a tak odwrócić to i stwierdzić czemu to faceci patrzą na wygląd a nie na charakter dziewczyny tu i tu jest tak samo każdy chcę mieć bardzo miła i fajna osobe z charakteru no a wygląd się też liczy bo raczej wątpię czy fajny facet byłby z jakąś dziewczyną co jak chop wygląda nawet jeśli by miała syper charakter. Więc można powiedzieć że i faceci jak i dziewczyny w tak 55% patrzą na wygląd
AniaJezyna
Posty: 4 (po ~32 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
AniaJezyna
  13 marca 2017

Zgadzam się nie tylko kobiety lecą na kasę,bo faceci też

Martix2951
Posty: 1 (po ~243 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Martix2951
  14 marca 2017

W dzisiejszych czasach teraz bardzo rzadko kiedy znaleźć kogoś, kto by nie patrzył na wygląd zewnętrzny, ale owszem są wyjątki, ale rzadko kiedy się trafi na taką osobę która Cię pokocha taką, jaką jesteś/ Takim, jakim jesteś.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  14 marca 2017
AniaJezyna
AniaJezyna: kobiety lecą na kasę,


bo to co was podnieca to sie nazywa kasa.
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  15 marca 2017

Jak grochem o ścianę...
Przecież Ty wiesz lepiej. W końcu znasz wszystkich i możesz twierdzić to samo na temat każdego. Po co próbować jak można ładować wszystkich do jednego wora. :) Żeby kiedyś Ciebie tak nie oceniono...
Przez pryzmat "kilku", a nie danej jednostki. Bo przecież po co poznać jednostkę skoro można ocenić ogół. :) Ugryzę się w język :)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  16 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Jak grochem o ścianę...

Nie karm grochem trola. Od początku swojej kariery na forum zacięła mu się płyta i wciąż powtarza te same slogany. Kogoś takiego nie ma co brać na poważnie.
Podejmujesz wyzwanie?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  16 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Przecież Ty wiesz lepiej. W końcu znasz wszystkich i możesz twierdzić to samo na temat każdego. Po co próbować jak można ładować wszystkich do jednego wora. :)


wiem oczywiście fakt po co sie powtarzać skoro do ciebie nie dociera fakt ten ze z powietrza tego nie wzielem.

niewidzialnaa
niewidzialnaa: Żeby kiedyś Ciebie tak nie oceniono...


juz nie raz to zrobiono. Jak widać jesteś typem osobniczki panthery-tu madra a jak prywatnie chciałem pogadać to olała pozdro ;)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  16 marca 2017
Eldim
Eldim: Nie karm grochem trola. Od początku swojej kariery na forum zacięła mu się płyta i wciąż powtarza te same slogany. Kogoś takiego nie ma co brać na poważnie.


i wzajemnie ;)
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 marca 2017

A napisałeś do mnie? No właśnie. Ty narzekasz na kobiety, a nie ja na facetów, więc ja nic do Ciebie pisać prywatnie nie muszę. To po pierwsze. Po drugie przeczytaj sobie moje wypowiedzi od początku ze zrozumieniem. Ani razu nie napisałam o tym, że sobie to wyssałeś z palca, bo wiem, że tak nie jest. Od początku piszę otwarcie o tym, że WIĘKSZOŚĆ kobiet takich jest, ale nie wszystkie. Tak samo jest w facetami. Jest WIELU facetów nie szanujących nikogo prócz siebie samych, ale nie wszyscy. Ja nie wiem czy Ty czytać nie potrafisz czy coś, bo dalej wmawiasz mi coś czego nie napisałam

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 marca 2017

A sam nawet zdania poprawnie złożyć nie potrafisz. Narzekasz to narzekaj, ale nie oceniaj wszystkich jak leci. To, że jakiś % ludzi jest taki, a nie inny nie oznacza, że reszta też taka jest. Ludzie różnią się od siebie praktycznie pod każdym względem. Różnią się figurą, wyglądem twarzy, stanem zdrowia. Różnią się poglądami, charakterem, temperamentem. Różnią się wiedzą i doświadczeniem. I nie będę dalej z Tobą dyskutować, bo z każdym kolejnym postem pokazujesz to jaki jesteś naprawdę i sam zniechęcasz do siebie ludzi. LUDZI, a nie tylko kobiety. Pozdrawiam :)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  16 marca 2017

Eldim. Ja jestem bardzo cierpliwa i wyrozumiała jak widzisz. No, ale niestety. Masz racje. Niektórzy mają tak ograniczone pole widzenia i tak płytko myślą, że szkoda więcej słów. Ciebie również pozdrawiam :)

sugarfree
sugarfree
  16 marca 2017

skoro byłeś z to mogłeś pytać,
wiedza u źródła najpewniejsza ;)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  16 marca 2017

pisz zdrowo

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  18 marca 2017

Tylko desperat może się wypowiadać w ten sposób. Każdy człowiek ma inny gust, a że ty wyglądem nie grzeszysz to szukaj sobie równych.
Nie rozumiem takiego typu facetów, gdybyś był przystojny nie zwracalbys uwagi na to, pod jakim względem kobiety wybierają sobie partnerów. Zamiast narzekać szukaj kobiety sobie równej, każdy chce mieć obok siebie piękność a sam jej nie odpowiada! I teraz zasmierdzialo hipokryzją. Sam szukasz ślicznotki, dlaczego zwracasz uwagę na wygląd jeśli wymagasz od kobiet tego aby zwróciły uwage na twój zajefajny charakter? Temat rzeka.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.