Szaman9393
Posty: 2 (po ~176 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
Szaman9393
  4 marca 2017 (pierwszy post)

Witam :)
jestem 24letnim facetem byłem z nie jedną sliczną monietą któa na mieście nie zwróciła by na mnie uwagi :( ale jak pierw poznała mnie przez wiadomości o wielce zakochana była i ja sie pytam dlaczego dlaczego kobiety patrzą na wygląd a nie na charakter

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 marca 2017

Kobieta ma prawo wybrać sobie faceta, który trafia w jej gusta. Tak samo jak facet może sobie wybrać kobietę, która trafia w jego gust. Świadomie dobieramy się w pary, ale to nie upoważnia do tego by mieć za złe komuś to, że mu się nie podobamy. Jeżeli wytykamy błędy innym spójrzmy na swoje własne i zacznijmy najpierw wymagać od siebie, a dopiero później od innych. :)

djexx
Posty: 9 (po ~61 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 14
djexx
  19 marca 2017

Hehe

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  19 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Jeżeli wytykamy błędy innym spójrzmy na swoje własne i zacznijmy najpierw wymagać od siebie, a dopiero później od innych. :)


jakaś ty madra kobieta żeby takich mądrych było wiecej i słowa zamienial w czyny swiat byłby piękniejszy
ale tak naprawdę to kobieta wybiera faceta,my możemy sobie chcieć a wy przebieracie jak w najidealniejszym
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  19 marca 2017

No pewnie. Niech Ci tak będzie. :) Nie mam już siły na to by Tobie tłumaczyć. Są osoby, które przyznają mi rację. No, ale wiesz.. Twoje zdanie szanuję i nie zamierzam narzucać Ci swojego. Ty i tak widzisz to co chcesz widzieć i rozumiesz to tak jak chcesz to rozumieć. :) Twoja sprawa.

Panthera
Panthera
  20 marca 2017

Nie każda. Ja nie lece na hajs.

Panthera
Panthera
  21 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: bo to co was podnieca to sie nazywa kasa.


co za trep wycial zdanie z kontekstu i je skomentowal
manipulant...
mnie kasa nie podnieca.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: wiem oczywiście fakt po co sie powtarzać skoro do ciebie nie dociera fakt ten ze z powietrza tego nie wzielem.


to nie fakt tylko bol dupy nudnych facetow ze na pewno laska was nie chce boscie za biedni a nie za nudni i glupi.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: juz nie raz to zrobiono. Jak widać jesteś typem osobniczki panthery-tu madra a jak prywatnie chciałem pogadać to olała pozdro ;)


olalam bo ciezko mi gqdac z takim betonem jak ty.
nic nie dotarlo.
nie bede marnowac mej zajebistosci ja takich co jej nie doceniaja :)
Panthera
Panthera
  21 marca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Jeżeli wytykamy błędy innym spójrzmy na swoje własne i zacznijmy najpierw wymagać od siebie, a dopiero później od innych. :)


zauwazylam ostatnio ze faceci tak spixdziali ze porazka, dostali kosza (normalne bo nke kazdemu sie kazdy podoba) to maja ale do kobiet o to.
sami wybrali z tlumu jedna a reszte olali i maja zal ze ona nke docenila tego ze taki wspanialy on woli ją, no jak ona mogla wybrac innego xd
kiedys faceci brali to na klate i godzili sie z porazka a teraz placza na forach, zranione dusze, obwibiajac wszystkich tylko nke siebie.
Bardzo meskie.

SkromnyJaa
SkromnyJaa: jakaś ty madra kobieta żeby takich mądrych było wiecej i słowa zamienial w czyny swiat byłby piękniejszy


jest ale one nkestety nie zadaja sie z workiem cementu :)
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  21 marca 2017

Dlatego nie będę dalej próbowała tłumaczyć, bo to bez sensu. :) Ja wiem swoje, on wie swoje. Woli w ten sposób-jego sprawa. Nie mój biznes

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 marca 2017

Panthera a do ciebie jak do pustaka zresztą tu takich wiele wiec wcale nie roznisz sie od innych tu lasek ;) pisałem z tobą normalnie na priv wiec nie usiłuj tu wmawiać innym ze było inaczej

Panthera
Panthera
  21 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Panthera a do ciebie jak do pustak


ty nawet nie wiesz kim jest pustak...

pustak interesuje sie tylko kasa wygladem i nie ma pasji
a ja taka nie jestem wiec jestem inna niz reszta :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 marca 2017

jakoś do tej pory mi tego ani niczego nie pokazałaś, chciałem sie przekonać jaka jest prawda no ale stwierdziłaś że z "betonem" nie bedziesz rozmawiac :)

Panthera
Panthera
  21 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: jakoś do tej pory mi tego ani niczego nie pokazałaś, chciałem sie przekonać jaka jest prawda no ale stwierdziłaś że z "betonem" nie bedziesz rozmawiac :)


A wiec mam ci jeszcze udowadniać, tak jakby to było czymś niespotykanym, ze mam pasje, nie lece na kasę, i że ze mną można pogadać o wszystkim?
Phi.
A i żeby ze mną rozmawiać trzeba jakiś poziom reprezentować, a nie ciągle w kółko powtarzać że kobiety są takie złe, że wszystkie jestesm głupie a ty poszkodowany a jak ktoras dobrowolnie chce ci wyjaśnić ze kobiety są różne to robisz z niej najgorszą wywłokę nie rozumiejąc, co się do ciebie pisze.
Próbowałam po dobroci, nie dało się. Wiec nie miej do mnie pretensji.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  21 marca 2017
Panthera
Panthera: Próbowałam po dobroci, nie dało się. Wiec nie miej do mnie pretensji.

no i trzeba wtedy wyzywać i poniżać odrazu a sama tej dobroci nie potrafisz nikomu okazać zauważ że ja chciałem a ty nie wiec nie mamy o czym rozmawiać
katarina222
katarina222
  22 marca 2017

I vice versa

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  22 marca 2017

te tematy już są naprawdę nudne bo wypowiadają się tu albo kobiety albo prawiczki, a co za tym idzie sensu tu nie ma i nie będzie

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.