Panthera
Panthera
  2 marca 2017 (pierwszy post)

Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.

Panthera
Panthera
  8 marca 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: chciałem ją przekonać ze z wieloma slowami jakie kieruje do facetów jest nieprawdą i pogadać z nia po ludzku jak kobieta z facetem a ta mnie zlewa juz, boi sie chyba ze prawda nie będzie po jej stronie

ale ty tez kierujesz w strone kobiet same bzdury no ale to co pisze facet to racja a co pisze kobieta to klamstwo. juz nie zmyslaj bo na priv pisalismy normalnie a tu robisz ze mnie niewiadomo kogo.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Mysle ze to kwestia naturalnej kobiecej cechy jaka jest egoizm a ich najlepszym przyjacielem jest lusterko :)


a faceci nie sa egoistami? :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Takie sa fakty i zauwazylem dokladnie to samo.


moze jakies konkrety?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ogolnie gadam tu w wiekszosci z kolesiami bo gada sie na lajcie i kumaja o co chodzi.


co to ma wspolnego z mim tematem? ze wszystkimi sie tk da rozmawiac. nic nowiego.

AdrianRozycki
AdrianRozycki: Bo chce być popularna na tych forach żeby więcej mężczyzn spoglądał na jej profil trudno określic czy to jej pasją jest nabijanie komentowanie wyrażanie się


hahahahahahaha xddd
Panthera
Panthera
  8 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyno, daj sobie spokój i kończ waść, wstydu oszczędź PZDR

to wy nie robcie sobie wstydu i nie zakladajcie tematow typu "czemu kobiety zdradzaja" "czy wszystkie kobiety to materialistki/suki/nimfomanki" "dlaczego nie moge znaleźć normalnej dziewczyny" "upadek dziewczyn" i inne skargi ze na fotce nie ma porządnych dziewczyn :) jak narzie wy przodujecie w tym :)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 marca 2017

Panthera, ok nie zgadzasz sie ze mna to napisz proszę jakie wedlug Ciebie sa kobiety. Z checia zmienie zdanie jesli ciekawie uargumentujesz. Pozdrawiam

Panthera
Panthera
  8 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Panthera, ok nie zgadzasz sie ze mna to napisz proszę jakie wedlug Ciebie sa kobiety. Z checia zmienie zdanie jesli ciekawie uargumentujesz. Pozdrawiam


ja mam napisać jakie są kobiety? to pytanie jest pozbawione sensu bo to tak jaby zapytać "jaka jest pogoda". Ani gdzie ani kiedy...

Kobiety są kobietami. Po prostu.Częściej niższe niż wyższe od mężczyzn. Częściej słabsze fizycznie. Częściej noszą długie włosy. Częściej noszą sukienki od mężczyzn. Są ładne, obłe w kształtach. Mają cycki i zachodzą w ciążę. Wytwarzają mleko. Są ssakami. Bywają grube jak i chude. Częściej się malują niż faceci. Z charakteru się od siebie różnią, jedne są pewne siebie i rozrywkowe inne nieśmiałe. Jedne skupiają sie tylko na wyglądzie i wstawiają zdjęcia z dziubkami i pupami, inne z kolei wolą pojeździć na motocyklu, pograć w gry czy pójść na jogę, skałkę wspinaczkową, mecz, piwo czy do klubu. Jedne mają dużą wiedzę a drugie są głupie. Jedne są hetero inne homo. Jedne są romantyczne inne zupełnie przeciwnie. Niektóre lubią sporty drużynowe. Mają pasje, zainteresowania, choć niektore ich nie mają. Są utalentowane. Są odważne i strachliwe - różne są. Nie można więc stwierdzić jakie są kobiety, skoro każda jest inna.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 marca 2017

Nie spodziewalem sie innej odpowiedzi. W kazdym razie sumienie mam czyste :D

Panthera
Panthera
  8 marca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nie spodziewalem sie innej odpowiedzi. W kazdym razie sumienie mam czyste :D


ale niestety chciales pogadac a napisales jedno krotkie zdanie o czystym sumieniu.
MrBigJ
Posty: 1788 (po ~510 znaków)
Reputacja: 12 | BluzgometrTM: 254
MrBigJ
  8 marca 2017

Kolejny stereotyp wysnuty z własnych doświadczeń.

.....:::Mam powód żeby być tu znowu Środkowym palcem pozdrowić wrogów:::....

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  8 marca 2017
Panthera
Panthera: BekaZciebieModzie: Nie spodziewalem sie innej odpowiedzi. W kazdym razie sumienie mam czyste :D ale niestety chciales pogadac a napisales jedno krotkie zdanie o czystym sumieniu.


Chcialem i uznalem ze nie ma najmniejszego sensu. Nie chce i nie musze. Wystarczylo mi to co napisalas zeby utwierdzic sie w przekonaniu.
dywersantka
dywersantka
  8 marca 2017
Panthera
Panthera: Nie można więc stwierdzić jakie są kobiety, skoro każda jest inna. dywersantka


Mylisz się, są b. do siebie podobne pod b.wieloma względami, ale o co chodzi....? Musisz dalej błądzić we mgle
Panthera
Panthera
  9 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Mylisz się, są b. do siebie podobne pod b.wieloma względami, ale o co chodzi....? Musisz dalej błądzić we mgle


skoro ty jestes podobna do innych...
wiadomo, figura, twarz, cycki i juz widac ze to kobieta :) choc nie zawsze.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Chcialem i uznalem ze nie ma najmniejszego sensu. Nie chce i nie musze. Wystarczylo mi to co napisalas zeby utwierdzic sie w przekonaniu.


a jakim to przekonaniu?
jacobs711
wpis jest ukryty
jacobs711
jacobs711
  9 marca 2017

dziś na śniadanie jadłem salcesonik z cebulką popijając wytrawnym ekskluzywnym winem z biedronki a po wszystkim poszedłem prać kalesony na basen

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  9 marca 2017

Mmm to dobre śniadanko z biedronki wina najlepsze a kalesony rzecz święta musza być wyprane i noszone

razotka
razotka
  9 marca 2017
Panthera
Panthera: Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.

Hmm czyżbyś dostała kosza bo jakiś reprezentant płci przeciwnej powiedział/napisał, że nie masz zainteresowań?
A może tak faktycznie jest?
:woot:
Swoją drogą zawsze śmieszą mnie odpowiedzi na tego typu pytanie: Moimi zainteresowaniami są telewizja, muzyka, książki :rotfl:
dywersantka
dywersantka
  9 marca 2017
Panthera
Panthera: wiadomo, figura, twarz,


To akurat nas różni

Panthera
Panthera: cycki


Zdarzają się i mężczyźni z przerośniętym gruczołem sutkowym, ale czy to oznacza, że jest kobietą? Mgły wachlarzem nie rozpędzisz :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.