Panthera
Panthera
  2 marca 2017 (pierwszy post)

Ze kobiety nie maja pasji ani zainteresowan oraz ze sa nudne, a sami maja "mnostwo zainteresowan" i "prawdziww pasje"? Przeciez to nie zalezy od plci.

tibauld
tibauld
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W dalszej kolejności pewnie( w najlepszym wypadku) wybatożona,ogolona do skóry i przepędzona na 4 wiatry a wieść o niej rozeszła by się po innych plemionach. No ale dziś wszystko wolno i każdemu.Tak giną narody.

Chyba za enigmatycznie tu tłumaczyłem, no ale cóż. ;/
Nie ma liberalizmu i wolnej woli w rasach ciemnych, dlatego to biała rasa za chwilę stanie się pachołkiem i będzie dyskryminowana.
Taka wolność panuje w państwie niemieckim, które ma coraz większe problemy w wydawaniu na świat swoich obywateli. Żeby to zatuszować sprowadzają ludzi, którzy ich od środka rozwalą. Nie mają przecież z tym państwem nic wspólnego.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Mysle ze zeby zrozumiec wiele mechanizmow kierujacymi ludzmi trzeba sprowadzic nasze cechy do czasow kiedy bylismy pozbawieni spolecznych zakazow i nakazow. Inaczej mowiac myslenie o ludziach jak o zwierzetach ( bo nimi jestesmy ) moze wyjasnic wiele problemow. Ogolnie zgadzam sie z Toba.

Człowiek nie jest zwierzęciem. To, że ma instynkt rodzicielski i pociąg seksualny nie warunkuje tego, że można go zaliczyć do tej samej grupy stworzeń. To pewni ludzie sprowadzili pewne zachowania do zwierzęcych i dzielnie konserwują te przekonania w narodach.
tibauld
tibauld
  12 marca 2017

I tak. Dopełnieniem miłości dwóch osób jest rodzicielstwo. Wspólne przekazywanie swoich genów jest zdrowe. Plemiennie też podtrzymuje się istnienie, jak i istnienie niejako też swojej cząstki siebie. Mówienie, że ja czegoś nie chcę, bo mi tak wygodnie, jest czymś w zasadzie hipokryzji.
Wolną wolę mają zakłamani i wygodni ludzie. Tym się różni człowiek od zwierzęcia, że ma podobno większy i bardziej rozwinięty mózg. Ci ludzie powinni być na marginesie społeczeństwa, tak jak i społeczeństwo feministek, które jest chore i głupie...

https://www.youtube.com/watch?v=H8fRGkwum28

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 marca 2017

" Człowiek nie jest zwierzęciem. To, że ma instynkt rodzicielski i pociąg seksualny nie warunkuje tego, że można go zaliczyć do tej samej grupy stworzeń "

" I pamietaj, ze nigdy nie mialem cudzych bogow przed Toba "

Tylko tyle mi wystarczy zeby nie komentowac :D poza tym robi sie off topic

tibauld
tibauld
  12 marca 2017

Ten cytat nie odnosi się do kwestii wiary, jednak przyjmuj go jak chcesz. I masz prawo czegoś nie komentować.
Niejako jesteś ograniczony myśląc, że jeden temat można wałkować w kółko i tym samym rozmowę zabijać.

Panthera
Panthera
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Porozmawiaj z mężczyznami którzy takie jak ty, mają na pstryknięcie palca


mnie nikt nie ma na pstrykniecie palca :) nie oceniaj wszystkich swoją miarą.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak widzą i oceniają takie jak ty.


takie jak ja? ja jestem jedyna w swoim rodzaju :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Czym ty się tutaj chełpisz? Czy jesteś dla nich tylko workiem na spermę czy nie?!


Przeciez to ty tak stwierdziłaś nie ja :D Znowu oceniasz innych swoją miarą.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd twój uraz do dzieci?


bo to trzeba miec uraz do czegoś by tego nie lubić?

Konto usunięte
Konto usunięte: Czyżby jeden z nich zostawił cichodajkę z fotki dla dziecka i jego matki?!


Znowu mierzysz mnie swoją miarą?

Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko mi nie mów że jesteś w związku od roku,bo wystarczy, że napiszę tutaj ktokolwiek post już jesteś :)


jak mam chwile to wchodze, wystarczy mi 5-10 minut dziennie :) jak jade autobusem (np do niego) lub tuż przed snem albo tuz po przebudzeniu... nie to co ty, 24/7 czatujesz na mnie na fotce by zaatakować :D

Konto usunięte
Konto usunięte: A dla twojej informacji, jestem tylko na forum fotki. Nie mam tyle czasu co ty, by życie spędzać w internecie


na pozostałych forach tez nie mam konta. Sporadycznie zajrze, jak sie trafi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Strach nie pozwala ci wyjść z domu?! W sumie ci się nie dziwię :)


phi ja sie nie boje nikogo i niczego :) I co ma wychodzenie do siedzenia na fotce? Jak mam ochote to wejdę choćby będąc na spacerze z psem, bo telefon mam prawie zawsze przy sobie :) Malo o swiecie wiesz, ale co sie mozna spodziewać po małpoludce mieszkającej w jaskini, która na każdą laskę na fotce rzuca sie z maczugą i brudnymi od grzebania w ziemi pazurami?

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: A co do sensu życia kochani..... Tak, jest nim rodzicielstwo ::D


ja uwazam ze kazdy w tej kwestii ma swoje zdanie i nikt nie powinien nikomu go narzucać.

Konto usunięte
Konto usunięte: pozwala wszelkiej maści pasożytom żyć sobie w najlepsze i robić co chcą.


nie ma to jak nazwać dojrzałe, dorosłe, mądre osoby pasożytami, bo nie chcą mieć dzieci. Nie ważne, że taka osoba może pomagać starszym, może sie społecznie udzielać czyli robić co chce, zamiast kase wywalać na pieluchy dla swojego dzieciaka wydaje np na domy dziecka czy na schroniska (bo ma prawo). I tak banda prymitywów nazwie go pasożytem.
Ja sie za pasożyta nie uważam, i jest mi dobrze z ta decyzją, więc nie życze sobie by mnie tak nazywano.

Konto usunięte
Konto usunięte: Gdybyśmy sytuacje umieścili w realiach sprzed ucywilizowania,w małej społeczności ludzkiej,o takiej decyzji nie mogło by być mowy.Po wyrażeniu przed radą starszych swoich "rewelacji" kobieta okrzyknięta by była pasożytem jako nieprzydatna pod względem być albo nie być plemienia.W dalszej kolejności pewnie( w najlepszym wypadku) wybatożona,ogolona do skóry i przepędzona na 4 wiatry a wieść o niej rozeszła by się po innych plemionach. No ale dziś wszystko wolno i każdemu.Tak giną narody.


to idź zamieszkaj w dżungli. Ucuwilizowanie to nie tylko możliwość z rezygnacji z potomstwa, ale także m.in. internet z ktorego korzystasz. Idź do dzungli, płodź sobie całe drużyny piłkarskie, też masz do tego prawo.
Dobrze, że jest ucywilizowanie - wtedy niewinna kobieta nie zostanie skazana na potępienie z tak błahego powodu jakim jest niechęć do macierzyństwa.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Sensem jakiegokolwiek istnienia jest rodzicielstwo. Kazda istota ma za zadanie przekazac swoje geny dalej - dlatego uwazam to za sens zycia.


ja tak nie uwazam - wiec kto ma racje?
Lepiej wiec poszukać sobie kogos, kto podziela nasze zdanie (ja znalazłam - moj facet tez nie chce miec dzieci) niz zmuszac wszystkich do przyjecia tej czy innej opinii.
Ale dyskusja na ten temat to juz co innego.

Sensem zycia gatunków jest przetrwanie.Ok. Ale jeśli dany osobnik nie chce sie rozmnozyc to powinien byc potępiany, czy zmuszany do tego? Według mnie nie. Inne osobniki nadrobią. Nie rozumiem wiec tego, ze jesli ktos nie chce miec dzieci, jest przez społeczenstwo trktowany jak trędowaty.

Patrzenie na ludzi jak na zwierzeta moze wyjasnic istnieje wielu mechanizmów (np dlaczego facetom podobają sie kobiety z wcięciem w talii). W takich czasach niemal każdy chciał mieć dziecko a nawet jesli nie to brak antykoncepcji powodował ze i tak ciaze były. Jednak wraz ze wzrostem świadomosci widac ze wiele osob dobrowolnie rezygnuje z potomstwa. Czyli nie rządzi nimi pierwotny instynkt, jak zwierzętami. Czy mozna takich ludzi nazwac gorszych, czy mozna wiec uznać, ze byloby lepiej aby ludzie nie byli ucywilizowani bo wtedy ten kto dziecka nie chce zostałby wygnany? Dla kogo byłoby to lepsze?
dywersantka
dywersantka
  12 marca 2017

Moje słowo droższe od pieniędzy. pani ma kase, ja zasady. Może jak się pani te dwie kulki w głowie zderzą to zrozumie pani, co do pani piszę nie tylko ja. żegnam

Panthera
Panthera
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowiek nie jest zwierzęciem.


Ależ jest D: ssakiem, kręgowcem. Jak nie zwierzęciem, to czym do licha??

Konto usunięte
Konto usunięte: I tak. Dopełnieniem miłości dwóch osób jest rodzicielstwo. Wspólne przekazywanie swoich genów jest zdrowe. Plemiennie też podtrzymuje się istnienie, jak i istnienie niejako też swojej cząstki siebie. Mówienie, że ja czegoś nie chcę, bo mi tak wygodnie, jest czymś w zasadzie hipokryzji. Wolną wolę mają zakłamani i wygodni ludzie. Tym się różni człowiek od zwierzęcia, że ma podobno większy i bardziej rozwinięty mózg. Ci ludzie powinni być na marginesie społeczeństwa, tak jak i społeczeństwo feministek, które jest chore i głupie...


Aha, osoba ktora nie chce miec dzieci to hipokryta, osoba zakłamana i wygodna, zwierze i powinna zyc na marginesie społecznym itp. Beka w ch00j normalnie :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niejako jesteś ograniczony myśląc, że jeden temat można wałkować w kółko i tym samym rozmowę zabijać.


Ale forum to forum i rządzi sie swoimi prawami.
Panthera
Panthera
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Moje słowo droższe od pieniędzy.


bo ty tak mowisz, to tak jest! :D Kto ma czelnośc to podważyc??

Konto usunięte
Konto usunięte: pani ma kase, ja zasady.


To ja tu mam zasady, ale mysl sobie co chcesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może jak się pani te dwie kulki w głowie zderzą to zrozumie pani, co do pani piszę nie tylko ja.


Doskonale rozumiem. Oni chcą mi wmówić, ze jestem zła i nie zasługuje na zycie, bo mam czelnośc nie chciec miec dzieci, ktore sa jedynym sensem zycia. Zas ty pieprzysz farmazony o tym co sobie sama na moj temat ubzdurasz. Zaczynając od wyzywania mnie od worków na spermę i cichodajek z fotki, kończąc na takich pseudofilozoficznych tekstach o tym, jaka to ty mądra i oświecona a ja zła i głupia bo cie nie rozumiem. Siejesz tylko straszny zamęt.

Konto usunięte
Konto usunięte: żegnam


O widze brak argumentów na moje poprzednie posty :D
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  12 marca 2017

O i znowu utwierdzam sie w przekonaniu :D jednak czlowiek ma ten dar :D

amarettoUK
amarettoUK
  12 marca 2017

Argument jest jeden ,raczej końcowy,przynajmniej z mojej strony.Gdyby twoi Szanowni Rodzice pantera myśleli twoimi kategoriami,to mielibyśmy w rzekach najmądrzejsze ryby na świecie:)a nie laureatkę honoris causa kafeterii:)Basta:)

Panthera
Panthera
  12 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Argument jest jeden ,raczej końcowy,przynajmniej z mojej strony.Gdyby twoi Szanowni Rodzice pantera myśleli twoimi kategoriami,to mielibyśmy w rzekach najmądrzejsze ryby na świecie:)a nie laureatkę honoris causa kafeterii:)Basta:)


a wedlug mnie mieszanie rodziców i argumentowanie "gdyby twoi rodzice mysleli jak ty" jest idiotyczne, gdyż niczego nie wnosi. Kazdy czlowiek kieruje sie wlasnym sumieniem i to, ze moi rodzice chcieli dziecko, nie znaczy, ze ja tez musze miec.
A atakowanie i obrazanie drugiej osoby, bo nie chce miec dzieci, jest bardzo prymitywne i świadczy o bardzo niskiej inteligencji.
jacobs711
jacobs711
  13 marca 2017

prut prut pruuuuuuuuut ups spierdziałem się

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  13 marca 2017

kobiety są aha aha gorące aha aha

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  13 marca 2017

i mężczyzni włąsnie to uważają że kobiety są aha aha

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten cytat nie odnosi się do kwestii wiary, jednak przyjmuj go jak chcesz. I masz prawo czegoś nie komentować. Niejako jesteś ograniczony myśląc, że jeden temat można wałkować w kółko i tym samym rozmowę zabijać.


niejako jak doszedles do takiego wniosku ?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.