nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017 (pierwszy post)

kolęda i poświęcony dom szatan już mnie nie dostanie, czuje się spokojniejszy o moją dusze

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

nie myśl tyle ani się nie denerwuj bo złośc piękności szkodzi,jeśli mało przeżyłeś to trudno niektórzy nie przeżyli nawet tyle

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017

cholera jasna jakiś kuc się nudzi i psuje fotkę?

Konto usunięte
Konto usunięte: ani się nie denerwuj bo złośc piękności

a ja nie mam za bardzo czym szastać.
Konto usunięte
Konto usunięte: ,jeśli mało przeżyłeś to trudno niektórzy nie przeżyli nawet tyle


akurat to cytat, nie moje słowa, ciekawa interpretacja życia w tym filmie Mr Nobody, jak lubisz czasem psychologiczne filmy to polecam.
praksyda
praksyda
  6 lutego 2017
https://www.youtube.com/watch?v=U3oYqZd5iC0 zwiastun.
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

zzrozum jesteś dziewczyną nikogo nie interesuje co napiszesz dopóki nie zobaczą twojej dupki w leginsach więc się nie wysilaj, w jakim ty kraju żyjesz że tego nie wiesz,

praksyda
praksyda
  6 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: zzrozum jesteś dziewczyną nikogo nie interesuje co napiszesz dopóki nie zobaczą twojej dupki w leginsach więc się nie wysilaj, w jakim ty kraju żyjesz że tego nie wiesz,


ok, dupki w leginsach na stronie głównej, zapraszam tam do doliny klaunów, baju.
Dzięki za rozmowę.
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

to jak z tymi dziewczynami które strimują gry na jakichś portalach, z wielkim dekoltem, na pewno faceci są zainteresowani grą, ps nie jesteś mną żeby ze wszystkimi rozmawiać ja może jestem brzydki ale szczery

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  6 lutego 2017

ranisz moje serduszko taką feministyczną rozmową, jesteś okrutna ja ci podałem tylko stereotyp a ty się chamsko wypiełaś do mnie dupą jak bym nie wiadomo co ci zrobił

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.