nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017 (pierwszy post)

kolęda i poświęcony dom szatan już mnie nie dostanie, czuje się spokojniejszy o moją dusze

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

ale wiadomo nie ma na to dowodów, przecież ludzie umierają i chorują dość młodo, to takie logiczne, ps życzę wam szczęścia, i aby wam los nie chciał targnąć na wasze życie,
jak sił starczy to będę hydraulikiem gdzie indziej, otrucie nie koniecznie fizyczne....
a pytając się czy dobrym jestem hydraulikiem tego nie wiem wiem jak się pakuły zakłada, to chyba nie tak źle,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

dobry to ja nigdy nie byłem ale ważne że jeszcze jako tako prosperuję, chociaż coraz dziwniej hah, ale mogło być gorzej, nie powiedział bym że jestem dobrym hydraulikiem, ale też nie najgorczym jak rura cieknie nie zaklejam ją gumą do żucia, a gdy kran kapie to wiadomo naprawiam, przywiązuje nitkę do kranu po której spokojnie krople spływają do zlewu i nie słychać już irytującego kapania
a gdy spłuczka w wc się popsuje to wieszam nad kibelkiem wiaderko wodu dla przepływu po skończonej robocie, proste i skuteczne siła wodospadu spłuczę wszystko

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

to nie jest jedyna z moich zalet potrafię po melodi określić każdą piosenke, jak się nazywa,
na pewno każda meloida ma ładną nazwę to sie musi ładnie nazywać

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

a wiecie co jest w tym najlepsze że jeśli wszyscy mówią że czegoś się nie da zrobić przychodzi taki jeden który nie wie że tego się nie da zrobić i to robi

GustaWSpartA
GustaWSpartA
  29 stycznia 2017

Nie wiem co bierzesz, ale możesz dać namiary na swojego dilera xD

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiecie co jest w tym najlepsze że jeśli wszyscy mówią że czegoś się nie da zrobić przychodzi taki jeden który nie wie że tego się nie da zrobić i to robi

Niech zatem obiekt, który posiada jakąkolwiek masę przekroczy prędkość światła. To będzie zaiste krok milowy w podróżach międzygwiezdnych. Spróbujmy z ASZABENEM, nie powiemy mu, że jest takie cuś jak teoria względności i pewnie mu się uda!

Idę spać, pozdrawiam mistycznego hydraulika d83dde03
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  29 stycznia 2017

Nie Eldim gwiazdy póki co wolę z córką przez teleskop podziwiać ,choć nie jest powiedziane ze kiedyś się tam nie wybiorę d83dde0a

ASZABENE
ASZABENE
  29 stycznia 2017

A pakuły się nawija ,a nie zakłada . Ani filozof z Ciebie Tomek ,ani hydraulik .

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

sczłowieku ale o to chodzi że ja to wiem mogłeś mnie się o to spytać gdy tego nie wiedziałem że to byś autobusem jezdził na marsa a tak dupa,
gdy bym nie wiedział że ziemia jest okrągła dalej bym szukał jej granic aby sprawdzić co się stanie jak zrzucę tam kamień, pamiętaj fantazje ogranicza jedynie wiedza, i fakty, gdy byś nie wiedział że chmury są parą wodną, to nie lepiej myśleć że jak wypadł byś z samolotu to byś odbił się na wacie cukrowej,

a fakty nie zawsze wiążą się z wiedzą wiekszość osób nie wierzy w potwory a do tej pory gdy budzą się w nocy chowają stopy po kołdrę aby nic ich nie złapało to jest dziwne,

a gdy byś nie wiedział że woda nigdy nie popłynie do góry to po co mapę obracają w szkole aby wiślę lżej się spływało,

więc gdy bym nie wiedział że nie mogę przekroczyć prędkości światła bym jechał w pociągu tym alberta ktory jedzie z predkością światła a na dachu biegł by neo z morfeuszem przekraczający te prędkość,
niemożliwe jest abym nie schudnął przed śmiercią chociaż się staram,

lepiej powiedz mi wychodząc z bajek i baśni jeśli można stworzyć samochód na wodę czemu ich nie można produkować globalnie, każda synteza lub spalanie potrzebuje do tego energi a sama zimna fuzja???
chodzi mi o przykład człowieka który zastosował sprężarkę do aut aby zmniejszyć spalanie pali z tą wodą przesadziłem ale wiadomo o co mi chodzi,

a gdy byś był żarówką i nie wiedział być że masz świecić 10 000 godzin to byś świecił do końca świata ale takie jest twoje przeznaczenie, aby zgasnąć a na twoje miejsce przyjdzie ktoś inny,
w obecnej chwili to jest tak ze wszystkim,

wszystko ma czas i miejsce bo ktoś nam to ustalił, to nie filozofia ani filantropia to fakt gdy byś nie wiedział że czas płynie liniowo, i nie da się go cofnąć starał byś się odwrócić bieg zegara,

a gdybać to sobie możemy,
a jeśli chodzi o zastosowanie napędu do statków kosmicznych to mnie się nie pytaj nie znam się na układach silników odrzutowych, ale ci bardziej chodzi o zaginanie czasoprzestrzeni podobno im szybciej tym wolniej się starzejemy,
a zaginać to mogą podobno czarne dziury,
mity legędy itp,
skąd mam wiedzieć gdy zapada się słońce tworzy super nową, a to może być zalążek czarnej dziury,

tak po polsku znajdz sobie dziewczynę i mnie nie rozsierdzaj bo ja nie tu haj bej,

ja tam czekam aż wymyślą łączność umysłową miedzy różnymi ludźmi bez maszyn no kto wie ile będę czekać bo czytać w myślach nie potrafię

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

czyli chcesz oznajmić że zakładanie pakuł na gwint miało sugerować iż nie pisząc dosłownie nawijając wpycham na gwint pakuły i się głupio cieszę?
to ma sens, ale już mówiłem że to monolog, wiec nara,
wystarczy mi morderców trucicieli, i kłamców,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

nie aby nieraz szyderczo wtrącała się osoba trzecie, oznajmiając mi jakie dolegliwości trapią innych, ale kij jej w rdzeń kręgowy,
mój kot ją zniszczy, oszczy sobie pazurki po za tym nie pisać w moim temacie, to jest moje miejsce do użalania się nad resztą życia,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  29 stycznia 2017

obecnie mój kot śpi mi na szyji więc chyba tarczyca, ale kto wie może krtań

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  30 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Eldim gwiazdy póki co wolę z córką przez teleskop podziwiać

Cholernie chciałbym mieć teleskop i wierzę, że w końcu go nabędę. Jakie obiekty najczęściej przez niego oglądacie?
Podejmujesz wyzwanie?
nietypowyxtom
nietypowyxtom
  31 stycznia 2017

aha to fajnie stwórzcie własny temat ten jest o użalania a nie do opisywania jakichś zjawisk,
a po za tym chwalicie się że macie rodziny a ja takiej nie mam mam tylko kota to jest podłe,

nietypowyxtom
nietypowyxtom
  31 stycznia 2017

jak ci zboczeńcy rozsiewający linki z filmami niemoralnymi na internecie które znikają w szybkim tempie, tak plum i ni ma,
ahh jooo,
a dzisiaj mi się śniło że mam dziewczynę, ale się obudziłem i kot po mnie łaził, to tyle, i jeszcze raz powtarzam, nie chce mieć nic wspólnego z mordercami, wiec miło było piszcie gdzie indziej,

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.