Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam,
po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...
Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...
Czy to jakaś psychiczna perwersja??

Panthera
Panthera
  3 lutego 2017

chyba tylko ja trzymam sie tematu i nie zaczynam flirtować z rozmówcami powodując offtop :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 lutego 2017

A niech flirtuja. To jakas mila odmiana od bitwy na posty fotkowych troli, ktorą konczy sie niemal kazdy watek.

Podejmujesz wyzwanie?
atarii
atarii
  3 lutego 2017

To też forma flirtu d83dde0c Nie znasz się na tym, to się nie wypowiadaj.d83dde21 Trollowanie i to dobre polega na wyciągnięciu od przeciwnika jak największej liczby o nim informacji i użyciu ich przeciwko niemu. Zauważyłeś, by coś takiego miało miejsce? Teraz masz szanse poszukać trolli i przyglądnąć się sobie samemu.d83dde04

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  3 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie śmieję się z Ciebie tylko z tej przypuszczalnej sytuacji

To nie przypuszczalna informacja, to fakt ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  3 lutego 2017
atarii
atarii: To też forma flirtu

Jesli tak wyglada twoj flirt to szczerze Ci wspolczuje :)
Podejmujesz wyzwanie?
atarii
atarii
  3 lutego 2017
Eldim
Eldim: Jesli tak wyglada twoj flirt to szczerze Ci wspolczuje :)


Czy ja gdzieś napisałam, ze mój? d83dde0a Też nie rozumiem tych "końskich zalotów" d83dde04
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  3 lutego 2017
Panthera
Panthera: chyba tylko ja trzymam sie tematu i nie zaczynam flirtować z rozmówcami powodując offtop :D

Skoro zwykła dygresja jest dla Ciebie flirtem, żal żal i jeszcze raz żal. Pojmij to...każda dyskusja jest skazana na dygresję, świata nie zmienisz swoimi wyniosłymi tezami, rób swoje, pogódź się ze światem i nadal miej swoje racje, które nie zawsze były zgodne z tematem( nie chodzi o ten temat dyskusji). Przypominasz Syzyfa...toczysz ten głaz pod górę, za każdym razem o metr dalej, za każdym razem spada i łamie Ci palce. każdą swoja wypowiedzią jesteś podobno metr dalej ale to tylko puste definicje, które w feministyczno -szowinistycznym świecie są warte tyle co złotówkad83dde0a. Zarzuć bardziej wartościową walutą, Udowodnij ile jesteś warta w życiu a nie teoriach na zwykłym forum
IHSI
IHSI
  3 lutego 2017

Ludziska forum piszemy na temat całkiem odbiegacie od tematu :krzeslo:

atarii
atarii
  3 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludziska forum piszemy na temat całkiem odbiegacie od tematu


Piszta co chceta d83ddd28
IHSI
IHSI
  3 lutego 2017
atarii
atarii: Piszta co chceta
Tutaj zaprasza - http://fotka.com/forum/hydepark/15670669,Rozmowki_HYDE_Temat_
atarii
atarii
  3 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: atarii: Piszta co chceta Tutaj zaprasza - http://fotka.com/forum/hydepark/15670669,Rozmowki_HYDE_Temat_


Tam jest nudno
IHSI
IHSI
  3 lutego 2017

To wybacz dziewczyno :) :haft:

atarii
atarii
  3 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A w ogóle to tutaj też jest nudno. Wszystko monotematyczne i tak jakby pod dyktando. Dyktatura mnie jakoś nie rajcuje d83dde0a Dyskusja wtedy jest ciekawa, kiedy biora w niej udział różne osoby i ścierają się różne poglądy, a nie takie lelum polelum. ja poliżę ciebie a ty mnie i tak w kółko d83dde04

atarii
atarii
  3 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To wybacz dziewczyno :)


Idź lepiej dalej na ten bal, może pod tą palemką coś ciekawszego napiszesz z czym da się dyskutować
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.