Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam,
po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...
Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...
Czy to jakaś psychiczna perwersja??

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Następny zabujany

Zdecydowanie za mocne słowo, chyba, że masz na myśli, iż jestem osiedlowym cwaniakiem, który się buja :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet ci na profilu nie mogę wpisać nic.

Już to zmieniam, jeśli masz mi coś do powiedzenia na PW, zapraszam.
Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

To całkiem sympatyczne że jej zadedykowałeś jedno zdjęcie.

Z tego co wiem ona tu trenuje. Chce iść na studia. Ale po co? Pewnie żeby docelowo uwieść jakiegoś prezesa ;)

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  31 stycznia 2017

Jeśli wygląda tak jak na zdjęciach oraz jest tak elokwentna jak na forum nie będzie to trudne zadanie :D Może próbować nawet z prezydentem :)

Podejmujesz wyzwanie?
Kaczor1987
Kaczor1987
  31 stycznia 2017

Wszystkie dziewczyny klika "NIE" . . One są poj....ne i ściemniary .

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie dziewczyny klika "NIE" . . One są poj....ne i ściemniary .

Otóż to. No może jakiś odłamek ułamka się czasem zdarzy.

Dzisiaj mi jedna pisze sorry że dałam ci nie przypadkiem a jakiejś kobiecie przypadkiem tak.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
IHSI
IHSI
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak Nie , Wybrani, i czarna lista... Czy to jakaś psychiczna perwersja??
Po prostu olej tą ocenę w virtual tyle :)
masz czym się przejmować :afro:
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja gadam teraz z Julką #7. Ale powiedziała że nie wróci na forum.

Oj tak nie wolno261dd83dde04
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj tak nie wolno

Ciesz się ze się nie założyliśmy bo byś przegrała.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  31 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciesz się ze się nie założyliśmy bo byś przegrała.

Wróciłam sprawdzić co nowego na starych śmieciachd83dde03 Niestety bez zmiand83ddc94
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 stycznia 2017

Cieszymy się z tego że wróciłaś.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie dziewczyny klika "NIE" . . One są poj....ne i ściemniary

A może po prostu zwyczajnie im się nie podobasz. Zdarza się d83ddc0d
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kaczor1987: Wszystkie dziewczyny klika "NIE" . . One są poj....ne i ściemniary A może po prostu zwyczajnie im się nie podobasz. Zdarza się


Nie to nie to.

Przykład do porównania:
mężczyzna-najlepszy profil (moje województwo)

Średnia: 10,34 (544 decyzje)
Wiek
34 lata
Aktywność
konto od 19 stycznia 2015
ostatnie logowanie 6 dni temu

Kobieta 2 miejsce w rankingu (moje województwo)
Średnia: 10,72 (5390 decyzje)
Wiek
33 lata
Aktywność
konto od 13 kwietnia 2015
ostatnie logowanie 11 grudnia, o 01:59

Dodatkowo profil kobiety:
nowy 1 godzina - sto kliknięć
nowy profil kobiety 1 dzień - 500 kliknięć
świeżynka 3 dni ma profil - 1600 zagłosowań a wcale nie jakaś urodziwa.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam, po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista... Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista... Czy to jakaś psychiczna perwersja??


czy wy mozecie przestać narzekać na kobity?
Nie wiem co jest z nami, spytaj tej ktora cie na czarna liste wrzucila a ni nas, bo reszta tego nie zrobiła.
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłem już. Napiszesz do kogoś, bach. Ban. Zajrzysz do kogoś, bach. Jakaś psychoza...


ja dostalam sie na czarna liste raz za włączenie czyjegoś nagrania w "kamerkach".
Ale nie przyszło mi do głowy by z tego powodu zakładać temat i z powodu jednego kolesia wszystkich traktwać z góry.
Coż wypadało by jednak zacząc, patrząc na ogrom męskich ciot (inaczej tego nazwac nie mozna) ktorzy tak duzo czasu spedzają w necie, ze nie potrafią juz funkcjonować w realnym świecie a zagadanie do kobiety na przystanku jast dla nich trudniejsze od skoku w wulkan. Tacy ludzie myslą ze są pępkiem świata więc każda poleci na ich hej (mimo ze sami wybrzydzają) ale jak dostaną kosza to od razu lament jekie to baby złe.
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce iść na studia. Ale po co? Pewnie żeby docelowo uwieść jakiegoś prezesa ;)

typowe myslenie faceta :) jak kobieta idzie np na studia inzynierskie w kierunku elektronika czy programowanie to na bank po to by znaleźć tam faceta ktory za pare lat bedzie zarabial gruby hajs siedzac w domu..

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystkie dziewczyny klika "NIE" . . One są poj....ne i ściemniary .


Nie mierz wszystkich kobiet swoją miarą ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodatkowo profil kobiety: nowy 1 godzina - sto kliknięć nowy profil kobiety 1 dzień - 500 kliknięć świeżynka 3 dni ma profil - 1600 zagłosowań a wcale nie jakaś urodziwa.


to pokazuje jak faceci są zezwierzęceni, rzucają się na te laski jak wyglodniałe hieny na kawałek padliny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.