Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam,
po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...
Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...
Czy to jakaś psychiczna perwersja??

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: SzczeryJakZloto: Chce iść na studia. Ale po co? Pewnie żeby docelowo uwieść jakiegoś prezesa ;) typowe myslenie faceta :) jak kobieta idzie np na studia inzynierskie w kierunku elektronika czy programowanie to na bank po to by znaleźć tam faceta ktory za pare lat bedzie zarabial gruby hajs siedzac w domu..


Nie rozumiesz o co chodzi. Ona w jednym ze swoich postów wspomniała o uwodzeniu prezesa i stąd to nawiązanie :)
Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Eldim
Eldim: Nie rozumiesz o co chodzi. Ona w jednym ze swoich postów wspomniała o uwodzeniu prezesa i stąd to nawiązanie :)

aha
nie czytalam jej wszystkich postow.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: spytaj tej ktora cie na czarna liste wrzucila a ni nas


Przecież jej nie zapyta skoro nie może z nią rozmawiać, bo jest na czarnej liście zablokowany. Czasem myślę że masz inteligencję jak w główce od szpilki. Może tylko jesteś nowa albo udajesz.

Panthera
Panthera: jak kobieta idzie np na studia inzynierskie w kierunku elektronika czy programowanie


Weź nie wymyślaj bajek. Osoba o której piszemy jest trenerką fitnessu to gdzie ona na elektronika pójdzie!

Eldim
Eldim: Nie rozumiesz o co chodzi. Ona w jednym ze swoich postów wspomniała o uwodzeniu prezesa i stąd to nawiązanie :)

Dokładnie to miałem napisać.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież jej nie zapyta skoro nie może z nią rozmawiać, bo jest na czarnej liście zablokowany. Czasem myślę że masz inteligencję jak w główce od szpilki. Może tylko jesteś nowa albo udajesz.

przeciez moze sie zapytac na forum publicznym: "dlaczego mnie zablokowalas" albo zalozyc drugie konto i z niego spytac. A tak serio to był tylko sarkazm. Bo dlaczego pyta NAS (wszystkie kobiety) dlaczego "takie jesteśmy" skoro to nie MY go zablokowaliśmy tylko ONA? MY nie znamy odpowiedzi dlaczego ONA go zablokowała. Tylko ONA zna na to odpowiedź.
Nie bedziemy odpowiadały za czyny innych kobiet.

Czasem myślę, że masz inteligencję jak w główce od szpilki ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Weź nie wymyślaj bajek. Osoba o której piszemy jest trenerką fitnessu to gdzie ona na elektronika pójdzie!


nie znam jej chlopie, nie czytam jej postów. mowie ogolnie, że jeśli KOBIETA, nie wisienka, truskawka czy inne konkretne osoby, pojdzie na takie studia to wy uważacie ze szuka chlopa. Ta o ktorej mowicie może faktycznie tak napisała, że chce wyrwać prezesa, nie wiem. Jednak ten tekst przypomniał mi waszą tendencję do twierdzenia że KAŻDA tak robi.
Nie umiesz czytać ze zrozumieniem a potem mnie obrażasz że to ja jestem głupia...
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017

Zabawne, jak dziewczyna ładna, to nagle zaraz mądra, jak już mniej ładna to zaraz zaczyna sie brak szacunku, wyzwiska, obrażanie i chamstwo.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: Bo dlaczego pyta NAS (wszystkie kobiety) dlaczego "takie jesteśmy" skoro to nie MY go zablokowaliśmy

Panthera
Panthera: truskawka czy inne konkretne osoby, pojdzie na takie studia to wy uważacie ze szuka chlopa.

Czy widzisz, że właśnie zrobiłaś mniej więcej to samo nad czym tak lamentujesz? Fałszywe uogólnienie.
Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017

bo skoro wy zaczeliscie, to ja tez zaczelam. mam dosc uwazania na kazde slowo by waszej dumy nie urazic podczas gdy wy jedziecie po nas jak po burych sukach.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  1 lutego 2017

Nie powinnaś uważać od samego początku. Jeśli coś Ci leży na sercu, wyrzuć to z siebie - od tego jest forum. A, i naprawdę przepraszam za wszystkie te moje pociski jak w bure suki, jestem okrutny.

Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: przeciez moze sie zapytac na forum publicznym: "dlaczego mnie zablokowalas" albo zalozyc drugie konto i z niego spytac

Na forum publicznym to nie można do siebie pisać jak się jest na czarnej liście. Blokada działa globalnie na całej fotce OIDW.

Ty twierdzisz że jak jakaś małpa go zablokowała to mu odpisze jak założy i napisze z drugiego konta? Hahahaha bądż poważna. Żadna nie odpisze. Co to wgl za infantylne podchody!
Panthera
Panthera: Bo dlaczego pyta NAS (wszystkie kobiety) dlaczego "takie jesteśmy"

Widocznie chce się poradzić co robi źle.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Panthera
Panthera
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na forum publicznym to nie można do siebie pisać jak się jest na czarnej liście. Blokada działa globalnie na całej fotce OIDW.


dziwne, mnie kiedys jakis typ mial na czarnej liscie a na forum gwiazd odpisywal na moje posty a ja na jego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Widocznie chce się poradzić co robi źle.


to niech zapyta, co zrobil zle ze go ONA zablokowała, a nie nas. my nie jestesmy wszystkie podlaczone do jednego mozgu ze wszystkie myslimy tak samo, postepujemy tak samo czy ze wiemy dlaczego jedna tak zrobila.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cieszymy się z tego że wróciłaś.

Pierwszy raz ktoś się cieszy że wróciłam, w dodatku w liczbie mnogiejd83dde2d Wzruszyłam się
Obywatel75
Obywatel75
  1 lutego 2017
Panthera
Panthera: Nie wiem co jest z nami, spytaj tej ktora cie na czarna liste wrzucila a ni nas, bo reszta tego nie zrobiła.


Pani mądra, niby jak "spytac"?
Panthera
Panthera: Coż wypadało by jednak zacząc, patrząc na ogrom męskich ciot (inaczej tego nazwac nie mozna) ktorzy tak duzo czasu spedzają w necie, ze nie potrafią juz funkcjonować w realnym świecie a zagadanie do kobiety na przystanku jast dla nich trudniejsze od skoku w wulkan. Tacy ludzie myslą ze są pępkiem świata więc każda poleci na ich hej (mimo ze sami wybrzydzają) ale jak dostaną kosza to od razu lament jekie to baby złe.


Z czym masz problem? Stałaś zbyt długo na przystanku, i brak zainteresowania? Czyżby z desperacji jesteś na fotce?
Na jakiej podstawie uważasz, iż Jestem tu, dla realnego spotkania? Pomyśl kilka razy, zanim głupoty napiszesz.

Panthera
Panthera: typowe myslenie faceta :) jak kobieta idzie np na studia inzynierskie w kierunku elektronika czy programowanie to na bank po to by znaleźć tam faceta ktory za pare lat bedzie zarabial gruby hajs siedzac w domu.. to pokazuje jak faceci są zezwierzęceni, rzucają się na te laski jak wyglodniałe hieny na kawałek padliny.


Z czym masz problem? Tak bardzo Cię boli, iż na przystanku nikt do Ciebie nie zagadał?? Idź gdzie indziej trollować.
Panthera
Panthera
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z czym masz problem? Stałaś zbyt długo na przystanku, i brak zainteresowania? Czyżby z desperacji jesteś na fotce?


Sory argumentacja ad personam jest dobra dla podstawówki.

Z czym mam problem? Z tym że jesteście mamełami, jedna da wam kosza i wypłakujecie swoje żale w internecie ze wszystkie kobiety to suki i szmaty lecące na hajs czy wygląd. Obwiniacie i macie pretensje do wszystkich kobiet ze jedna czy dwie day wam kosza, zablokowała czy olała, zdradziła, zostawiła. Jakbyśmy my wszystkie za to odpowiadały.
Rzygam już tym, gdziekolwiek jestem tam banda frajerów narzekająca na wszystkie kobiety świata, sami mają sie zaś za codzące ideały.
A gdy sie to wytknie części z was jakie są odpowiedzi? Takie jak twoje: "brak zainteresowania?" "nikt cie pewnie nie chce stąd ta frustracja" "jestes zdesperowana?" ITP. Za każdym razem.
Nie, nie jestem zdesperowana (i raczej nie mam powodu być, co widać już na moim profilu ;] )
WIec nie wiem skąd te wnioski. A no tak: chciałeś mi pocisnąć i pojechać po ambicji, gdyż moj komentarz bardzo cie zabolał i wziąles go mocno do siebie przez co chciales sie odegrać na mnie, bo w koncu kobieta nie moze tknąć męskiego ego bo wywołuje tym tsunami, wybuchy wulkanów i III wojne światową jednocześnie. A najłatwiej pojechać po czym? Po wyglądzie lub braku zainteresowania ze strony facetów. Bo dlaczego kobieta narzeka na facetów? Nie dlatego, że to chamy, maminsynki ktorzy ciagle narzekaja na kobiety i zwalają na nie wine za wszystko, widząc w nich samego szatana. Tylko dlatego, ze zaden jej na pewno nie chce, bo jakby miala stałego bolca, to by przecież nic nie pisała... Cóż nie wyszło :)
Cytując wiec ciebie: Pomyśl kilka razy, zanim głupoty napiszesz. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z czym masz problem? Tak bardzo Cię boli, iż na przystanku nikt do Ciebie nie zagadał??


i znowu. pokazałam jak myslicie, ze kobieta na mechatronice czy programowaniu szuka jelenia a nie wykształcenia, a ty mi wmawiasz że nikt sie mną nie zainteresował. No tak, bardzo spójne.

Teraz masz odpowiedź, dlaczego cie zablokowała. Z góry przewidziała, żeś cham i prostak :)
Obywatel75
Obywatel75
  2 lutego 2017

Wybacz, lecz nie znużę sięvdo Twego poziomu aby to przeczytać, i skomentować. Miłego dzionka życzę,.

Panthera
Panthera
  2 lutego 2017

Więc nie zasługujesz na żadną kobietę.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.