Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam,
po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...
Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...
Czy to jakaś psychiczna perwersja??

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Standartowo, offtop się zrobił....

Właściwie scenariusz mógł być dwojaki: śmierć tematu po jednej, dwóch stronach lub offtop. Oprócz tego jako autor mogłeś interweniować i kierować użytkowników na właściwe tory. Aktywnych i merytorycznych forumowiczów na hyde parku niestety nie ma zbyt wielu byśmy tu toczyli nie wiadomo jak poważne i rozległe dysputy.
Podejmujesz wyzwanie?
Obywatel75
Obywatel75
  29 stycznia 2017

Off top wszędzie może być. Nie prościej stworzyć temat "pitu pitu" i tam śmiecić?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2017

W teorii znacznie lepiej, w praktyce walka z offtopem jest jak zmaganie Syzyfa z głazem :) Temat pitu pitu już istnieje i, owszem, jest aktywny, jednak jakimś cudem posty nie na temat wciąż lądują w innych wątkach. Pamiętajmy, że jesteśmy na forum fotka.pl, gdzie takie zjawisko to moim zdaniem naturalna kolej rzeczy.

Podejmujesz wyzwanie?
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  29 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Pamiętajmy, że jesteśmy na forum fotka.pl, gdzie takie zjawisko to moim zdaniem naturalna kolej rzeczy.


Zgadzam się. "Taki mamy tutaj klimat". Jak pierwszy raz trafiłam tutaj na forum też byłam przerażona jak w tematach na tutejszym forum szybko powstają off-topy a moderacja nie reaguje. Zwłaszcza, że korzystam z innych for i tam akurat off-topy są od razu usuwane a autor jeżeli ciągle w danym temacie mówi nie na temat dostaje bana. Tutaj trzeba się do tego przyzwyczaić, że off-top to naturalna kolej rzeczy. Po prostu tak działa hydepark.Zresztą forum fotki jest specyficzne. Ludzie się tutaj obrażają, rzucają w siebie mięsem dwoje najbardziej aktywnych użytkowników forum to zawodowe trolle które nie tylko wkurzają innych ale też rywalizują ze sobą. I są akceptowani. Raz na jakis czas dostaną bana, który automatycznie zostaje zdjęty i jazda zaczyna się od nowa. Ma to swój urok. Choć z drugiej strony taki "image" forum szybko zniechęca nowych użytkowników, którzy tak jak ja przychodzą z innych for i początkowo są przerażeni jak użytkownicy tutaj siebie wzajemnie traktują.
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ludzie się tutaj obrażają, rzucają w siebie mięsem dwoje najbardziej aktywnych użytkowników forum to zawodowe trolle które nie tylko wkurzają innych ale też rywalizują ze sobą

Za pewne to o mnie, zapamiętam to sobie. Tylko ja bana nie dostałem

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: dwoje najbardziej aktywnych użytkowników forum to zawodowe trolle


Ona wie co pisze. Największy troll ma 10% udział w forum i twierdzi że ujemną reputację nabija jej młodociany MODERATOR. Jakby nie miał co do roboty! To fani jej tak nienawidzą.

Drugi top troll ma 5 % udział "zaledwie".

Teraz pomyśl czy to o Tobie i czy jesteś w tej dwójce.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
fristajla
fristajla: Za pewne to o mnie, zapamiętam to sobie. Tylko ja bana nie dostałem
Jesteś przewrażliwiony, piękna pani miała na myśli tych beztwarzowców, którzy bombardują się wzajemnie inwektywami w co drugim wątku.
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Jesteś przewrażliwiony

To prawda, bo ja jestem wrażliwy chłopak ;D

Eldim
Eldim: piękna pani

Jedna z ładniejszych dziewczyn ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz pomyśl czy to o Tobie i czy jesteś w tej dwójce.

Jestem pewnie w tej trójce ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 stycznia 2017
fristajla
fristajla: SzczeryJakZloto: Teraz pomyśl czy to o Tobie i czy jesteś w tej dwójce. Jestem pewnie w tej trójce ;D


Jeśli w kogoś rzucałeś mięchem to możesz się czuć wymieniony. Pod względem liczby postów jesteś 6ty.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pod względem liczby postów jesteś 6ty.

Jaki 6-sty? Ej , jestem w pierwszej trójce ;D Mięsem nie rzucałem , bo przez monitor nie można ;D
Ciekawe pod jakim numerem ty jesteś albo eldim ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Jaki 6-sty? Ej , jestem w pierwszej trójce ;D Mięsem nie rzucałem , bo przez monitor nie można ;D Ciekawe pod jakim numerem ty jesteś albo eldim ;)


eldim to mój sąsiad na liscie http://fotka.com/forum/hydepark/autorzy/top
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: eldim to mój sąsiad na liscie

Eldin też ma sąsiadkę panterkę ;D A wisienka znowu daleko ode mnie ;(

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  29 stycznia 2017

A co Ty tak z tą Wisienką? Zawróciłeś sobie nią głowę! Nie brzydka ale nie jest charakterystyczna. Ja bym jej na ulicy nie poznał gdyby szła obok. Ostatnio też jej nie poznałem na fotce.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: eldim to mój sąsiad na liscie

Piona, sąsiedzie! d83dde03 Nawet nie wiedziałem o takim rankingu.
Podejmujesz wyzwanie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.