Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam,
po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...
Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...
Czy to jakaś psychiczna perwersja??

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista... Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...


Też tak miałem raz. Kliknęła na serduszko a jak zagaduję co to za podryw to CL.

ONE CHCĄ SOBIE PODNIEŚĆ SAMOOCENĘ i/lub OCENĘ i LICZĄ ŻE ZAGŁOSUJESZ RÓWNIEŻ NA TAK.

Jedyna rada to taka PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE BIERZCIE BABY Z FOTKI.COM
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017

Czysta hipokryzja, i tyle.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...

Jeśli po połączeniu w parę nie odpisze to jestem w stanie to zrozumieć, ale czarna lista to już dla mnie bania fest. Chyba jedyne racjonalne wyjaśnienie jakie przychodzi mi na myśl to "kliknęła niechcący i w obawie przed natarczywymi zalotami z twojej strony likwiduje problem w zarodku."
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyna rada to taka PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE BIERZCIE BABY Z FOTKI.COM


No to gdzie ja żonę znajdę?! Nie, no... nie generalizujmy tak. To, że jedne mają siekę w bani, nie znaczy, że inne również tym śladem podążają. Jestem dobrej myśli :D
Podejmujesz wyzwanie?
Memory
Memory
  28 stycznia 2017

Będąc na telefonie dotykowym (który w sumie mam dopiero od roku) często nie miałam wprawy i chcąc przesunąć i zobaczyć zdjęcie klikało mi się przypadkiem serduszko.Ogólnie wtedy jeśli ktoś pisał to wyjaśniłam sytuację, jeśli faktycznie mi się nie podobał ani trochę i nie byłam zainteresowana.Na cl dodaję tylko wtedy gdy np, ktoś sam z siebie pisze (nie podoba mi się) ale pisze jedną wiadomość, ja nic a on drugą, trzecią i czwartą...mimo że ja dalej nie jestem zainteresowana.Zdarzało mi się odpisywać no ale czasem byłam za to gnojona że zadufana panna czy zimne babsko czy jakieś przekleństwa więc teraz tak pół na pół części odpisze że nie mój typ a część zignoruje totalnie.Jeśli facet jest aż tak mało domyślny że widząc iż nie odpisuje mu na żadną z jego "n"-tych wiadomości to wtedy beng żeby mieć święty spokój :| ot i cała filozofia.

Memory
Memory
  28 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie wiem, ja np. jeśli ktoś by mi nie odpisał wcale na pierwszą wiadomość, nie produkowałabym się z kolejnymi w celu zaczepienia go.Może to dlatego, że nie mam jakiś bojowych cech w sobie i szybko się poddaje, a może to po prostu szacunek do samej siebie d83dde12

WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  28 stycznia 2017

Ja na czarną listę dodaję ludka zanim założy tutaj konto. Chuck Norris mnie nauczył. d83dde0c

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ja na czarną listę dodaję ludka zanim założy tutaj konto.


A to ciekawe wszystkich przecież nie dodasz. Czarna lista ma ograniczoną pojemność.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  28 stycznia 2017

A czy ja gdzieś napisałam, że WSZYSTKICH?

Kombatant
Kombatant
  28 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: PAMIĘTAJCIE NIGDY NIE BIERZCIE BABY Z FOTKI.COM

A z Roksy ? albo z Badoo ?
będzie ok ?
ASZABENE
ASZABENE
  28 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: A czy ja gdzieś napisałam, że WSZYSTKICH?

Chuck Norris nie miał litości kosił jak leci d83dde0a
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie
  28 stycznia 2017

Mam większą empatię niż Chuck. d83dde0f

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  28 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Ja na czarną listę dodaję ludka zanim założy tutaj konto. Chuck Norris mnie nauczył.

d83dde03
Podejmujesz wyzwanie?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  28 stycznia 2017
WisienkaNaTorcie
WisienkaNaTorcie: Mam większą empatię niż Chuck.


kiedyś Ci się ta lista zapcha. Ach zapomniałem... założysz nowe konto.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
PolskiGrey
PolskiGrey
  28 stycznia 2017

Mnie też irytuje ta opcja. Powinna być jakaś możliwość blokady kto może na nas zagłosować według naszych pretensji, bo jakoś nie czuję się komfortowo z faktem, że serduszka dają mi jakieś 14-latki itp. czy uwaga - męskie profile. Wiedziałem, że szerzy się tutaj pedalstwo ze strony kobiecej(mam tutaj na myśli wysyp kont lesb czy bi, co jeszcze bardziej mnie irytuje), ale tego, że kolesie będą do mnie tutaj startować(bo tak odbieram danie mi serduszka przez nich), to się nie spodziewałem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.