Obywatel75
Obywatel75
  28 stycznia 2017 (pierwszy post)

Witam,
po co To jest? Zdurniałem ostatnio. Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie. Napisałem do Owej delikwentki, żadnych zbereźności, i co? Bach, czarna lista...
Co z Wami kobiety? Kilku moich znajomych miało podobny problem. Wybrani, i czarna lista...
Czy to jakaś psychiczna perwersja??

Obywatel75
Obywatel75
  2 lutego 2017

Nie szukam na przystankach, to raz.
Dwa, nie wypowiadaj się w tematach, o których nie masz pojęcia.

Panthera
Panthera
  2 lutego 2017

A ty sie zastanów po co masz konto na fotce skoro zagadujesz do dziewczyn z ktorymi nie chcesz sie spotkać.

atarii
atarii
  2 lutego 2017
Panthera
Panthera: A ty sie zastanów po co masz konto na fotce skoro zagadujesz do dziewczyn z ktorymi nie chcesz sie spotkać.


Nie za tłoczno i nie za ciasno będzie w twoim mieszkaniu, jak każdy kto do ciebie zagadał, zjawi się pod twoimi drzwiami? d83dde03
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 lutego 2017

a u ciebie bido nadal puchy?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

atarii
atarii
  2 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: a u ciebie bido nadal puchy?


Emancypantki pod śmietnik albo na cmentarz d83dde18 Grzesiek złożył na was zapotrzebowanie d83dde02 no to żeście "nieźle wdepnęły"i to obie hahahha
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 lutego 2017
atarii
atarii: Emancypantki pod śmietnik albo na cmentarz


a kury domowe jazda do garów, pancio wrócił do domu, trzeba go obsłużyć

atarii
atarii: Grzesiek złożył na was zapotrzebowanie [/quote a co nowego odwalił Schetyna?[quote=atarii]no to żeście "nieźle wdepnęły"i to obie

obie?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Otrzymałem powiadomienie, iż znaleziono dla mnie "połówkę", wpadłem jakiej Pani w oko. Fajnie.


W kwestii merytorycznej tematu..Jak nie da Ci TAK, i wierzysz w nabijanie w przysłowiową "butelkę" że panna zainteresowała się Tobą ( bez podtekstów) Jak wejdzie na Twój profil, da Ci TAK to napisz a nie sugeruj się kłamstewkami tego portalu , miałeś namacalny przykład że ktoś Cię robi w balona. Zerknij czy ktoś daje Tobie TAK, albo czy zajrzał kiedykolwiek na Twój profild83dde09
Obywatel75
Obywatel75
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W kwestii merytorycznej tematu..Jak nie da Ci TAK, i wierzysz w nabijanie w przysłowiową "butelkę" że panna zainteresowała się Tobą ( bez podtekstów) Jak wejdzie na Twój profil, da Ci TAK to napisz a nie sugeruj się kłamstewkami tego portalu , miałeś namacalny przykład że ktoś Cię robi w balona. Zerknij czy ktoś daje Tobie TAK, albo czy zajrzał kiedykolwiek na Twój profil


Dostałem "TAK". Przywitałem się kulturalnie, i wiadomo co ;)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dostałem "TAK". Przywitałem się kulturalnie, i wiadomo co ;) jestdobrze1994


Przykra sprawa
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przykra sprawa

Omnieśmielasz mnie;) Nie wiem czy dobrze czy źle, ale wydaje mi się ,że za pewne bym się jąkał podczas rozmowy z tobą ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 lutego 2017
fristajla
fristajla: ale wydaje mi się ,że za pewne bym się jąkał podczas rozmowy z tobą ;)

Oj nie przesadzaj...d83dde04
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj nie przesadzaj...

Właśnie, że nie przesadzam ;) Tak po prostu ;) Wyglądasz na bardzo stylową dziewczynę i dla tego tak uważam , że bym się jąkał ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 lutego 2017
fristajla
fristajla: że bym się jąkał ;D

Ja...Ja ja ni...nic nie...wiem.d83dde04 Staram się wyobrazić to sobied83dde02
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  2 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja...Ja ja ni...nic nie...wiem

Już się ze mnie śmejesz, ja wiedziałem że tak będzie ;) Masz bogatą wyobraźnie, jak ja ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 lutego 2017
fristajla
fristajla: Już się ze mnie śmejesz, ja wiedziałem że tak będzie ;)

Nie śmieję się z Ciebie tylko z tej przypuszczalnej sytuacjid83dde04
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.