madzia2143
madzia2143
  23 września 2012 (pierwszy post)

Witajcie :)

Jak mija niedziela? :)
Chciałam się zapytać czy oglądacie program "Wiem co jem" na TVN Style?
Uważacie że Kasia i pani prof. Zdrówko czasami przesadzają?
Czy korzystacie z porad jakich tam udzielają?
Czytacie etykiety zanim kupicie produkt?

Dla osób które nie znają programu:

Konto usunięte
Konto usunięte: Masło, mleko, chleb. Polski, codzienny koszyk z zakupami. Czy to, co do niego wrzucamy jest zdrowe? Czy wszystkie produkty są tak odżywcze, jak twierdzą reklamy? Czy są warte swojej ceny? Nasza prowadząca- Kasia Bosacka przejrzy dla was półki z żywnością w mniejszych sklepach i supermarketach. Sprawdzi, ile jest masła w maśle, cukru w cukrze i mięsa w parówkach. Zważy żywność light. Przekopie chłodnie z mrożonkami. Podpowie, jak wybierać zdrową żywność w dobrej cenie. Bezlitośnie obnaży chwyty speców od marketingu i reklamy. Dzięki programowi „Wiem, co jem” dowiecie się, jak rozpoznać chleb-oszukaniec, oraz dlaczego jogurt o smaku truskawkowym nigdy nie miał nic wspólnego ze świeżymi owocami. Przekonacie się, dlaczego jaja „prosto ze wsi” to zazwyczaj zwykła „ściema”. W pierwszym odcinku poruszymy temat produktów pochłanianych przez nas na śniadanie. Czy jesteście gotowi poznać prawdę o tym, co kryje się w paczce Waszych ulubionych karmelowych kółeczek z miodem? Może, żeby łatwiej było przełknąć rewelacje dotyczące płatków śniadaniowych wypijecie do nich szklankę mleka? Wolicie „prosto od krowy”, „odtłuszczone” czy „lekkostrawne”? Po tym programie Wasze śniadanie już nigdy nie będzie wyglądało tak samo. Kolejny odcinek będzie poświęcony „królowej przydrożnych barów i samoobsługowych restauracyjek”- parówce. Sprawdzimy z czego robi się kiełbaski cielęce i rozszyfrujemy skrót MOM. Dzięki nowemu programowi w TVN Style dowiesz się, co naprawdę jesz!




Pozdrawiam :)
TheWitch
TheWitch
  2 listopada 2012

ooo, o tym kotlecie właśnie było w programie :D

madzia2143
madzia2143
  3 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo, o tym kotlecie właśnie było w programie :D

se zrobię kiedyś jak rodziców nie będzie bo oni nie lubią gdy zmieniam ich 'tradycje' -___-
madzia2143
madzia2143
  11 listopada 2012

dzisiaj dosłownie przez 5min miałam okazję oglądać ten program i dowiedziałam się przez ten czas że jeśli kupujemy olej to najlepiej rzepakowy, jest najzdrowszy, nie zawiera cholesterolu, ma najmniej szkodliwych kwasów i tłuszczy, dodatkowym atutem jest fakt, że produkowany jest w Polsce i jest tani :)

(u mnie zawsze jest słonecznikowy, trzeba to zmienić;p)

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: dzisiaj dosłownie przez 5min miałam okazję oglądać ten program i dowiedziałam się przez ten czas że jeśli kupujemy olej to najlepiej rzepakowy, jest najzdrowszy, nie zawiera cholesterolu, ma najmniej szkodliwych kwasów i tłuszczy, dodatkowym atutem jest fakt, że produkowany jest w Polsce i jest tani :) (u mnie zawsze jest słonecznikowy, trzeba to zmienić;p)


o tym, ze rzepakowy jest najzdrowszy nie mialam pojecia :nie:

myslalam ze najbardziej zalecana jest oliwa (ffffffuuuuu)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam się zapytać czy oglądacie program "Wiem co jem" na TVN Style?

Wczoraj obejrzałem kawałek u tabletach przeciwbólowych, wszystko co mówily wiedziałem :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

madzia2143
madzia2143
  13 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: o tym, ze rzepakowy jest najzdrowszy nie mialam pojecia myslalam ze najbardziej zalecana jest oliwa (ffffffuuuuu)

generalnie tak, ale jeśli mamy wybierać w olejach to podobno ten rzepakowy jest najlepszą opcją :)

NuTiiiiii
NuTiiiiii: wszystko co mówily wiedziałem :D


chopie to Ty nie potrzebujesz telewizora :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.