Czy Twój profil na portalu randkowym jest dobry?

profil na portalu randkowym

Jeśli szukasz znajomości w Internecie to dobry profil na portalu randkowym to podstawa. Z tego artykułu dowiesz się o najczęściej popełnianych błędach i przeczytasz jak sprawić, by Twój profil był bardziej atrakcyjny.

Najczęściej popełniane błędy

Zdjęcia

Pamiętaj, że to właśnie zdjęcia 'sprzedają’. Tutaj doradzamy jak dobrze wyjść na zdjęciu. Pamiętaj, aby zamieszczać zdjęcia, na których dobrze Cię widać. Dodatkowo postaraj się zaprezentować swoje pasje. Dzięki temu osoby, które wejdą na Twój profil na portalu randkowym będą wiedziały czym się interesujesz. To także szansa, że poznasz kogoś, kto ma takie same pasje i od razu pojawią się tematy do rozmowy. (Mamy też poradnik jak zacząć rozmowę na portalu randkowym). Odradzamy także dodawanie zdjęć z imprez rodzinnych czy zdjęć z Twoimi pociechami. Nie chodzi o to, aby ukrywać, że masz dzieci ale pamiętaj, ze jest to profil społecznościowo-randkowy. Informacje o dzieciach umieść w sekcji 'O mnie’.

Opis

Wiele osób nie aktualizuje opisu profilu, a to błąd! Na Fotce masz 100 znaków, aby krótko napisać coś o sobie, czy o swoich planach. To jedna z pierwszych informacji, które dowie się o Tobie osoba, która weszła na Twój profil – nie rezygnuj z tego pola podczas Tworzenia swojego profilu na portalu randkowym.

Nie podawanie lokalizacji

W ten sposób odbierasz sobie szansę na poznanie kogoś ze swojej okolicy! Nie warto też kłamać skąd jesteś – to zwyczajnie mija się z celem. Pamiętaj, aby na bierząco aktualizować swoją lokalizację. Jeśli jesteś z Warszawy a wyjeżdzasz na urlop do Giżycka to koniecznie podziel się tą informacją z innymi! Dzięki temu będziesz mógł poznać osoby blisko Ciebie. Kto wie? Może ta znajomość przerodzi się w przyjaźń, wakacyjny romans albo coś na całe życie?

Nie uzupełnianie wszystkich sekcji

Tutaj szczególny nacisk kładziemy na sekcje takie jak 'O mnie’ 'Poszukiwany ideał’ oraz 'W wolnym czasie’. To są skarbnice wiedzy o Tobie, jesteśmy przekonani, że na Fotce czeka ktoś, kto ma podobne zainteresowania i pasje. Zastanów się – czy warto przeszkadzać przeznaczeniu?

Atrakcyjny profil na portalu randkowym – wskazówki

  • Zadbaj o to, aby pierwsze zdjęcie było aktualne, w końcu to pierwsze co widać u Ciebie na profilu 🙂 Możesz dodawać nowe zdjęcia albo ustawiać ich kolejność.
  • Zadbaj o ciekawy opis. Pamiętaj, że możesz używać emotikonek, zadbaj także o to, aby był on trochę zagadkowy i intrygujący 😉
  • Nie oszukuj – mówimy tutaj o zdjęciach (odstaw programy do przerabiania zdjeć), oraz informacjach o sobie. Jeśli naprawdę chcesz kogoś poznać to kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw.
  • Twój profil będzie bardziej widoczny, jeśli wykupisz dostęp do Klubu Gwiazd. Dzięki temu wokół Twojego awatara pojawi się kolorowa obwódka (możesz ją zmieniać w ustawianiach). Dodatkowo możesz wybrać kolor loginu. To na pewno Cię wyróżni.

Może ci się spodobać również

4 Replies to “Czy Twój profil na portalu randkowym jest dobry?”

  1. Ja szukam kobiety tylko do stałego związku bez problemowej która nie szuka będąc w związku jakiś kochanków .I szczera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *