Gdzie pójść na pierwszą randkę?

romantyczna randka, spotkanie, kwiaty, miłość, natura

Skoro już wiesz, że pierwsza randka nie taka straszna, wiesz jak się ubrać, o czym porozmawiać to czas najwyższy zdecydować, gdzie odbędzie się Wasze pierwsze (i oby nie ostatnie) spotkanie. Przecież życie nie kręci się tylko wokół randek online, prawda?

Klasyk – kino i kolacja

Czy sztampowo oznacza źle? Niekoniecznie! Ale to od Was zależy czy będzie to randka jak każda inna czy też spotkanie wszechczasów. Wybierając restaurację możecie udać się w miejsce w którym nigdy nie byliście, dzięki temu odkryjecie nowe smaki, będziecie mieli odwagę na eksperymenty kulinarne a temat do rozmów nasunie się sam! W kwestii kina – odradzamy dramaty i filmy o ciężkiej tematyce. Sugerujemy raczej jakiś romantyczny banał albo horror (jeśli oboje lubicie się bać). Skąd taka rada? Z kina wychodzimy często ze sporą dawką emocji, więc warto zadbać aby były one pozytywne i dobrze nastrajały na dalszą część spotkania 🙂

Coś dla fanów muzyki – koncert

Niewiele rzeczy na świecie łączy ludzi tak jak muzyka. Więc jeśli w Waszej okolicy odbywa się koncert ulubionego artysty Waszej dwójki albo jednego z Was to powinniście się tam wybrać! Dobra muzyka zawsze nastraja pozytywnie, daje zastrzyk energii i przynosi chęci do działania. Później, jeśli obojgu to pasuje, możecie iść do pubu albo coctail baru na piwko lub drinka, co Wy na to?

Sztuka wyższa – galeria, muzeum, teatr, opera

Pierwsza randka w takich miejscach to świetny pomysł pod warunkiem, że oboje interesujecie się sztuką. Wspólne wyjście do teatru bądź opery jest niezwykle romantyczne – piękna muzyka, niezwykła oprawa i Wy w eleganckich ubraniach. Później kolacja przy świecach i mamy przepis na udaną pierwszą randkę. Zaproszenie jej bądź jego do galerii, kiedy akurat odbywa się wystawa ulubionego artysty do dowód na to, że słuchasz co do Ciebie mówi druga osoba. 

Dla tych, co nie potrafią usiedzieć w miejscu

Jeśli oboje jesteście sportowymi świrami to ścianka wspinaczkowa jest dla Was idealnym rozwiązaniem! To samo tyczy się takich dyscyplin jak rower, rolki i wiele, wiele innych dyscyplin sportowych. Sportową randkę odradzamy, kiedy chcesz przyprowadzić kogoś na swój trening. Uwierz nam – Twoja randka nie poczuje się dobrze wiedząc, że jest oceniana przez znajomych z treningu.

Odpowiednio do pory roku

Swoją pierwszą randkę warto dostosować do pory roku. Zimą warto wybrać się na lodowisko lub sanki a później ogrzać się przy kubku gorącej czekolady. W wielu miastach o tej porze roku parki błyszczą od tysięcy światełek. Romantycznie, prawda?
Latem można wybrać się na kajaki albo na spacer nad morzem, ciepłe wiosenne i jesienne dni to idealna okazja na spacer.

Miejsca zakazane

Pierwsza randka powinna przebiegać w miłej atmosferze, dlatego jest kilka miejsc na pierwszą randkę, które KATEGORYCZNIE odradzamy. Jednym z tych miejsc jest basen – jeśli oboje nie macie ciał młodych bogów (a nawet jeśli macie) to na pewno nie będziecie czuć się komfortowo stojąc przed kimś nowo poznanym prawie nago, prawda? Kiepskim pomysłem na pierwszą randkę jest zaprowadzenie nowo poznanej osoby do domu rodziców. Takie rzeczy sprawdzają się tylko w komediach romantycznych, w realnym świecie osoba, którą na pierwszej randce przedstawisz rodzicom będzie czuła się co najmniej skrępowana!

Podsumowując

Miejsce pierwszego spotkanie dobierz go Waszych upodobań i pory roku. Pamiętaj także, że jeśli coś pójdzie nie tak drugim spotkaniem można zatrzeć pierwsze wrażenie. A przede wszystkim – powodzenia!

Może ci się spodobać również