Czego pragną kobiety? Szalonego romansu czy miłości po grób?

Romantyczna para, kobieta, mężczyzna, natura

„Czego pragną kobiety” – to pytanie dręczy mężczyzn na całym świecie od setek lat. Czy w ogóle istnieje odpowiedź na to pytanie? Przede wszystkim należy rozprawić się ze stereotypem, że kobieta sama nie wie czego chce. Choć to po części prawda, powyższe stwierdzenie nie powinno odnosić się jedynie do kobiet. Nikt tak naprawdę nie zna swoich wszystkich potrzeb, co więcej, te potrzeby zmieniają się wraz z rozwojem relacji. Na pewno każdy z nas zna przypadek zagorzałej singielki albo wiecznego kawalera, którzy teraz żyją szczęśliwie ze swoją drugą połówką. Jak to się stało? Odpowiedź jest niezwykle prosta – pojawiła się odpowiednia osoba. To wcale nie znaczy, że utracili swój charakter, prawdopodobnie żyją tak jak dawniej tyle, że… z kimś.

Kto pyta – nie błądzi!

A więc jak znaleźć odpowiedź na pytanie dręczące mężczyzn od tysiącleci – czego pragną kobiety? Żeby się tego dowiedzieć najłatwiej byłoby po prostu… zapytać. Czasem jednak (szczególnie na początkowym etapie relacji) kobieta nie będzie w stanie stwierdzić czego oczekuje od potencjalnego partnera. Niejednokrotnie jej odpowiedź minie się z prawdą. Bo wyobraźmy sobie – takie pytanie pada na drugiej albo trzeciej randce i nagle w jednym zdaniu padają słowa takie jak ‘ślub’ i ‘dzieci’ i w takim przypadku niestety szczerość jest nagradzana tym, że mężczyzna bierze nogi za pas… Tak więc Panowie, jeśli chcecie usłyszeć prawdziwą odpowiedź musicie być w stanie się z nią zmierzyć. I wcale nie oznacza to, że na kolejne spotkanie macie przyjść z pierścionkiem. Kobieta po prostu powiedziała czego chciałaby KIEDYŚ a nie TU I TERAZ.

Nie ma drogi na skróty

Coraz częściej kobiety nie mają problemu z mówieniem o swoich pragnieniach. Jeśli usłyszycie, że ona nie szuka stałego związku to nie koniecznie oznacza, że jesteś dziesiątym facetem, z którym spotkała się w tym tygodniu. A nawet jeśli –  to wcale nie oznacza, że poszła z którymkolwiek do łóżka. Nie oznacza to nawet, że pójdzie z Tobą. Dla kobiet niezwykle ważna jest jakość relacji, nawet tych krótkich. I to stwierdzenie prowadzi do, naszym zdaniem, idealnego podsumowania tego artykułu – do odkrycia cudzych pragnień prowadzi tylko jedna, choć wcale nie łatwa droga – poznanie drugiej osoby. W tym może pomóc nasza instrukcja obsługi kobiety.

Może ci się spodobać również