MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Rooney czeka na nowy sezon


Wayne Rooney przyznał, iż jest podekscytowany transferami, których dokonał Manchester United. Anglik liczy na zdobycie kolejnych trofeów w przyszłym roku.

David De Gea, Phil Jones i Ashley Young wzmocnią kadrę Czerwonych Diabłów w nadchodzących rozgrywkach. W związku z tym Wazza oczekuje triumfów swojej drużyny.

Angielskie media donoszą, że w ciągu najbliższych dni do Manchesteru United zawita Wesley Sneijder, bądź Samir Nasri. Po odejściu na emeryturę przez Paula Scholesa, sir Alex Ferguson szuka zawodnika, który byłby w stanie godnie zastąpić wychowanka z Old Trafford.

Rooney stwierdził, iż będzie mu brakowało Wesleya Browna i Johna O'Shea, którzy tego lata przenieśli się do Sunderlandu.

- Bez nich, będzie smutniejsza atmosfera w naszej szatni. Z drugiej strony jestem podekscytowany perspektywą gry z nowymi zawodnikami - powiedział Wazza.

- Jestem bardzo ciekawy jaki poziom zaprezentują nowi piłkarze, którzy zostali sprowadzeni do klubu w trwającym jeszcze okienku transferowym.

- O'Shea i Brown to bardzo ambitni gracze. Zarówno John, jak i Wesley chcą brać udział w każdym meczu. Dlatego rozumiem dlaczego zdecydowali się odejść z Old Trafford. Jednocześnie jest mi przykro, ponieważ są to moi przyjaciele.

- Dla nas jest to strata, ale dla nich jest to z pewnością fascynujące, ponieważ rozpoczynają nowy rozdział w swojej karierze - zakończył Rooney.