MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

"Dokładnie tak to sobie zaplanowałem"


Tom Cleverley zrealizował swój przedsezonowy cel i przebił się do podstawowego składu Manchesteru United. Marzeniem Anglika jest zagoszczenie w wyjściowym składzie Czerwonych Diabłów na długie lata.

? Sprawy mają się dokładnie tak jak sobie to zaplanowałem i to zarówno pod względem osobistym jak i całej drużyny ? mówi Cleverley cytowany przez ManUtd.com, oficjalną stronę Manchesteru United.

? Jestem w drużynie i muszę teraz myśleć o tym jak w niej pozostać. Taki zawsze był mój cel. Być może wszystko potoczyło się trochę szybciej niż zakładałem. Wspaniale jest grać w zespole i wygrywać spotkania.

Cleverley za swoje dotychczasowe występy w Manchesterze United zbiera bardzo dobre recenzje. Anglik zdaje sobie sprawę, że w prasie zaczną ukazywać się zupełnie inne artykuły, jeśli tylko powinie się mu noga.

? Tak długo jak będę grał dobrze, ludzie będą o mnie mówić miłe rzeczy. Nie czuję jednak żadnej presji. Jestem w tym klubie od dawna i wiem, czego może spodziewać się piłkarz Manchesteru United ? stwierdza Cleverley.