MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Rooney: Czeka nas wielki mecz


Manchester United w tym sezonie odprawił z kwitkiem już dwie ekipy z Londynu ? Tottenham i Arsenal. Zdaniem Wayne'a Rooneya w niedzielnym meczu przeciwko Chelsea, mistrzów Anglii czeka o wiele trudniejsze zadanie.

? To będzie najpoważniejszy test. Z Arsenalem gra się trudno, ale ich wizyta na Old Trafford zbiegła się w czasie z kontuzjami, dlatego byliśmy w tamtym starciu faworytem. Z Chelsea będzie trudno, musimy być w najlepszej formie ? mówi Rooney cytowany przez ManUtd.com, oficjalną stronę Manchesteru United.

? W niedzielę czeka nas wielki mecz. Jeśli wygramy, to będziemy mieć pięć punktów przewagi i podtrzymamy zwycięską serię na początku sezonu ? dodaje Wazza.

Rooney obecne rozgrywki Premier League zaczął w wielkim stylu. Po czterech kolejkach Anglik ma na swoim koncie już osiem trafień.

? Wszystko zawdzięczam ciężkiej pracy. Trenowałem bardzo intensywnie podczas okresu przygotowawczego, a menadżer wprowadził do składu kilku młodych graczy, co wypaliło. Ten zespół ma teraz dużo energii, a ja na tym korzystam ? stwierdza Rooney.