Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

Czerwone Diabły w reprezentacjach: Powrót Fletcher


W tym tygodniu w Carrington będzie niezwykle cicho i spokojnie, bowiem bardzo wielu piłkarzy Manchesteru United wyjechało na zgrupowania reprezentacji.

Aż pięciu zawodników Czerwonych Diabłów zostało powołanych przez Fabio Capello do angielskiej kadry. Szansę zagrania w spotkaniach z Bułgarią i Walią od włoskiego szkoleniowca otrzymali Tom Cleverley, Phil Jones, Wayne Rooney, Chris Smalling oraz Ashley Young.

Cieszy również powrót do reprezentacji Darrena Fletchera, który wprawdzie ma za sobą tylko występy w drużynie rezerw, lecz w meczu Szkocji z Czechami powinien znów przywdziać opaskę kapitana. Z kolei Jonny Evans otrzymał powołanie na mecz kwalifikacyjny, podczas którego rywalem Irlandii Północnej będzie drużyna Serbii (brak kontuzjowanego Nemanji Vidicia).

Anders Lindegaard (Dania), Patrice Evra (Francja), Nani (Portugalia), Javier Hernandez (Meksyk) oraz Mame Biram Diouf (Senegal) to pozostali piłkarze dorosłego składu Manchesteru United przebywający obecnie na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Na szczeblu U-21 Ben Amos jest jednym przedstawicielem United w angielskiej kadrze, ale swoje szanse otrzymali również David de Gea (Hiszpania), Oliver Norwood (Irlandia Północna) i Robbie Brady (Irlandia).

Jeśli chodzi o ekipy do lat 19 to tutaj Czerwone Diabły mogą pochwalić się licznymi reprezentantami. Sam Johnstone, Larnell Cole oraz Will Keane znaleźli się w składzie Anglli, natomiast Alberto Massacci (Włochy), Michael Keane, Sean McGinty (obaj Irlandia), Tom Lawrence (Walia) i Luke McCullough (Irlandia Północna) również otrzymali powołania do bronienia barw swojego kraju.

Paul Pogba po raz pierwszy znalazł się wśród graczy reprezentacji Francji U-19, ale również dwaj inni gracze Akademii - Patrick McNair (Irlandia Północna) i Mats Daehli (Norwegia) opuścili na kilka dnia Carrington.

Powołani piłkarze dorosłej drużyny United:

Tom Cleverley, Phil Jones, Wayne Rooney, Chris Smalling, Ashley Young - Anglia vs Bułgaria, Anglia vs Walia

Jonny Evans - Irlandia Północna vs Serbia, Irlandia Północna vs Estonia

Darren Fletcher - Szkocja vs Czechy, Szkocja vs Litwa

Patrice Evra - Francja vs Albania, Francja vs Rumunia

Anders Lindegaard - Dania vs Norwegia

Nani - Portugalia vs Cypr

Javier Hernandez - Meksyk vs Polska, Meksyk vs Chile

Mame Biram Diouf - Senegal vs Kongo