MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

De Gea: Old Trafford jest najlepsze na świecie


Pomimo młodego wieku David de Gea miał okazję grać na wielu wspaniałych stadionach, lecz jak przyznaje nic nie dorówna atmosferze panującej na Old Trafford.

Hiszpański bramkarz był jedną z wyróżniających się postaci w wygranym 8:2 spotkaniu z Arsenalem, nie tylko popisując się kilkoma dobrymi interwencjami, ale również broniąc rzut karny wykonywany przez Robina van Persiego. Warto wspomnieć, że de Gea tydzień temu zachował czyste konto w meczu z Tottenhamem Hotspur.

Nowy nabytek Czerwonych Diabłów na każdym kroku podkreśla, jak niesamowita atmosfera panuje w Teatrze Marzeń.

- Old Trafford jest ogromnym, cudownym miejscem, które najpiękniej wygląda gdy jest całkowicie zapełnione wiwatującym tłumem - przyznał Hiszpan.

- Nasi fani są naprawdę fantastyczni. Przez cały czas trwania spotkania śpiewają piosenki i są dla nas ogromnym wsparciem. Ich obecność jest dla nas bardzo ważna.

- Mój debiut na tym obiekcie pozostanie na zawsze w mojej pamięci. Wszystko w tym dniu było wspaniałe, zarówno atmosfera, kibice jak i fakt, że udało mi się zachować czyste konto.

- Jestem bardzo szczęśliwy, iż udało nam się odnieść dwa zwycięstwa nad drużynami z Londynu. Teraz naszym celem jest kontynuowanie tego wspaniałego marszu - zakończył David.